Svet

Ženska morila na kliniki, štirje mrtvi

Epa
Zločin se je zgodil na enoti z bolniki z duševnimi motnjami

V klinimi Oberlin Clinic v nemškem Potsdamu so bile umorjene štiri osebe, ena oseba je v kritičnem stanju, poroča Deutche Welle. Policija je v sredo prijela 51-letno žensko.

Osumljenka delala na kliniki

Osumljenka je delala na kliniki, je delala na kliniki, umorjene osebe pa so pacineti, ki so se na kliniki zdravili. Ubite so jih našli v skupni sobi. Kot je sporočila policija, so umrli zaradi  "zaradi uporabe izjemne sile".

Zločin se je zgodil na enoti z bolniki z duševnimi motnjami

Reševalci in policisti so na kraj dogodka prišli nekaj pred 21. uro v sredo zvečer. Motiv za dejanje še ni znan, lokalni časopis pa poroča, da se je zločin zgodil  zločin zgodil v enoti, kjer se ljudje z motnjami v duševnem razvoju zdravijo zaradi mišičnih in skeletnih bolezni.

Klinika Oberlin v Potsdamu je specializirana ortopedska bolnišnica s približno 160 posteljami in 300 zaposlenimi.

 

Komentarjev 1
  • Cassieee9763 20:07 20.junij 2025.

    🍓 Vroča dekleta čakajo na vas na 👉 𝗦𝗲𝘅𝘁𝗼.𝗹𝗶𝗳𝗲