Oblak premagan v Vigu, Atlético le do točke

V španski La Ligi so bile na sporedu tekme 35. kroga.

Nogometaši madridskega Atletica so na drugi tekmi 35. kroga španskega prvenstva sinoči na gostovanju pri Celti Vigo le remizirali (1:1), a kljub temu ostajajo na tretjem mestu la lige.

Video Kar je uspelo njemu, uspe le redkim

Atletico je povedel z ekspresnim golom Alvara Morate, ki je zadel v 51. sekundi, a je Celta izenačila v 49. minuti, ko je Oblaka premagal Fran Beltran.

Za atlete, ki so igrali brez poškodovanega napadalca Joaa Felixa, je to še 15. remi v sezoni, po katerem na prvenstveni lestvici za vodilnim Real Madridom zaostajajo za 14 točk, Celta pa je s sinočnjo točko naredila velik korak k obstanku v primeri tudi naslednjo sezono.

Zahteva vložena Zvezdnika dohiteli stari grehi, bo moral na sodišče?

Na prvi tekmi 35. kroga je Valencia z 2:1 premagala Valladolid. Za gostitelje sta zadela Gomez v 30. in Lee v 89. minuti, edini gol za goste pa je v 47. minuti dosegel Garcia.

Danes se bo nadaljeval 35. krog, ob 22. uri je na sporedu katalonski derbi Barcelona - Espanyol.

Ni človek Messi ujel Oblaka na napačni nogi, kar je sledilo, vas bo pustilo odprtih ust Šok Simeone o potezi trenerja Barcelone: "Brez besed sem"