Slovenija
16 ogledov

100 dni za Fištravcem

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mrki 13:40 18.julij 2013.

    Fištravec opisal dosedanje dosežke in napovedal kar nekaj novih projektov, med njimi pogovore z investitorji, ki obljubljajo 300 novih delovnih mest. --------------ha ahahahah, jebe lud zbunjenog !! obečanje ludom radovanje!!

  • sweetdogs 13:56 18.julij 2013.

    Ga je kdo vprašal, če res nujno potrebuje novi igrački iPhone in iPad za skupno 1350€? Kot da drugi telefoni in tablični računalniki za pol tega zneska nimajo dovolj funkcionalnosti??? In če se tako zapravlja za te igračke, kako se ...prikaži več šele potem pri večjih projektih.

  • joc2013 16:52 18.julij 2013.

    Tok je dobrga naredu, da se štajercem kr med in mleko cedi. Ob 20000 nezaposlenih bo zrihtal službo za 300 mezdnih delavcev za mezdo po 600 eur.

  • Žvižgač 17:01 18.julij 2013.

    Mogoče, da ni tako lep, deluje pametno, ko molči. Takrat še Kanglerju odgovarja.

  • Mrcina 13:27 18.julij 2013.

    "Sem župan mesta, ki mu je vseeno, ali je kdo levi ali desni. Jaz v osnovi nisem politik, jaz sem župan. Nisem neki 'teddy bear', s katerim se lahko vsak igra. To bodo kmalu spoznali, ko bom začel vleči poteze,".... ...prikaži več Prvi obisk predsednice vlade Bratuškove je bil namenjen tudi temu, da je ugotovila, da tu ne živimo sami kalimeroti," pravi župan Maribora.WTF je to zdaj nek govor??? Kalimeroti pa teddy bearsy itn???? Pa spoznali ga bomo, ko bo začel vleči poteze??? Kaj ste si to izvolili na štajerskem koncu? TV program sem preklopila po 2 minutah, že ko sem ga prvič videla na TV, ne da se ga ne poslušati ne gledati.Al je res komu tak simpatičen in prijeten in dober govornik???

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.