Šport
14245 ogledov

15-letnica umrla zaradi telefona

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Rudman 16:23 12.december 2018.

    Ker nisem izobrazen v elektro smeri, mi lahko kdo obrazlozi, kako te ubije 5V in 500mA iz polnilca?

  • wolfyy 20:32 12.december 2018.

    Vsekakor manjka kakšna malenkost kaj se je res dogajalo, ampak kdo bi pa potem bral članek če bi bil naslov: umrla zaradi priklapljanja polnilca telefona v vtičnico? malo možnosti je sicer tudi, da je bil kak poceni kitajski polnilec in ...prikaži več je linija prebila, še manj možnosti je da je original polnilec to sposoben naredit ampak potem pa spet pridemo: več možnosti je da te strela zadane in spet nekatere zadane. tako da ne poskušajte mojih trditev doma.

  • kimberly 16:59 12.december 2018.

    Naredil sem dober denar (200 € do 400 € / hr) na spletu iz mojega prenosnika. Prejšnji mesec sem dobil ček skoraj 30k, to spletno delo je preprosto in enostavno, ni treba iti v pisarno, svoje spletno delo na domu. ...prikaži več Na tej točki je ta delovna priložnost za vas.Če ste zainteresirani.zamočite, da ga posnamete na spremljajoči strani .... Preprosto pojdite na spodnjo stran in začnite sv0je delo .... ...... >>>>>>> www.Internet43.Com

  • fiston 00:59 13.december 2018.

    A če gre z vibratorjem v banjo, se to ne more zgoditi ?

  • Brane Kacjan 13:25 13.december 2018.

    5 V enosmerne napetosti ne ubije niti mravlje. Če daš 5 V na jezik, se ti kadi žur 24 ur iz ušes. :)

  • zdrej 09:17 13.december 2018.

    Članek brez repa, pa po vej verjetnosti mu pol glave manjka. A lahko kaj več napišete, zakaj so dejansko umrli? Namreč, če pade telefon v vodo, pa tudi če je priključen na polnilec, se ne sme zgoditi prav F*** nič ...prikaži večč drugega, kot telefon pač lahko crkne. Ni velikih tokov (do 2A) in ni velikih napetosti (praviloma 5V ali pa do 12). Skratka avtor pač piše članek, zato da ga. FDV?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.