Slovenija
127 ogledov

1500 ljudi na shodu za in 200 ljudi na shodu proti migrantom

Komentarjev 202
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • prrotti 21:53 27.februar 2016.

    Kilan Mučan VELIKI izdajalec slovenskega naroda, to ni naredil že prvič, fuj ti mala plava nasna**,

  • prrotti 21:55 27.februar 2016.

    poglejte si samo te grde yugolevičarske obraze-golaze*, nobenih slovenskih zastav, potrebno bi jih bilo zapli

  • zefacveta 22:16 27.februar 2016.

    Te shode umetno organizirajo, da bi še bolj sprli Slovence,ker vedo, da se volitve bližajo.

  • sprehajalec 22:22 27.februar 2016.

    Tačno tako Miroslav, "Dolančev Faks" je bilo vedno ime družboslovnega faksa po njegovem ustanovitelju Stanetu Dolancu. Ta Fakks je fenomen za astro fizike in Stephena Hawksa, ki ga preučujejo, kot univerzalni fenomen ustavitve časa in prostora, edinem znanem ...prikaži več na Planetu Zemlja. V vseh točkah se strinjam s teboj.

  • misterij1234 22:29 27.februar 2016.

    Kućan je bil sprejet klub književnikov,ker je narekoval vsebino knjige Repetu.Sedaj pa Kućan veselo prodaja svojo knjigo tudi v klubih borcev po B.Krajini,danes pa je na Kotnikovi prodajal svoj jaz brez hrbtenice.

  • mph 22:56 27.februar 2016.

    Khm, ... seveda sem proti islamizaciji, AMPAK ravno TITO jih je držal na kratko v YU.

  • stanekos 01:56 28.februar 2016.

    Dej, fuzl, ne bluzi.vinjeto si raje kupi

  • stanekos 01:57 28.februar 2016.

    Babura nacistična. Lažnivka.

  • stanekos 02:00 28.februar 2016.

    Katere izgrede, fuzl? A misliš tiste, ko so nažgani traktoristi v Šenčurju čez krožnega po zemlji rili? To pa ja. Zdegeneriranu omejenci.

  • stanekos 02:02 28.februar 2016.

    A spet laži, če ni po vašem, fuzli? Govedoreja nacistična. Goebbels se vas ne bi sramoval.

  • stanekos 02:07 28.februar 2016.

    Zbudila se je prava Slovenija. Ksenofobne naciklerikalne zaostale sile so danes s spodnjo čelustjo do tal. Seveda je tukaj trenutno več fuzlov, ker so riti pokakane rep med nogo stisnile (kot ponavadi, belouške izdajalske), iz vlažnih kleti pa tukaj gor ...prikaži več smrdijo. Vi ste pravi domoljubi, ja. Na sramotilni steber z vami, ker delate slovenstvu tako sramoto.

  • Žurnalček 02:53 28.februar 2016.

    Je teb že kdo rekel da pejd v Polje ? Kaj se peniš ! Smanji doživljaj , mi hočemo samo referendum , nič drugega !

  • Žurnalček 02:54 28.februar 2016.

    Še en Štajerski blaznež za v Polje !

  • Žurnalček 02:58 28.februar 2016.

    Lažejo očitno pospisani Žurnalovi novinarji z S.H.H in B.B. !

  • Vesoljec 03:33 28.februar 2016.

    Borut, v Begunjah se bo gotovo našel prostor zate.

  • stanekos 11:21 28.februar 2016.

    Ne sovražim jih (vas), ampak pomilujem. Kako ob vsem primitivizmu, zmerjanju, laganju, ki ga zganjate fuzli, bi človek sploh premogel kaj drugega kot prezir? Živite sredi Evrope, obnašate se pa, kot da ste v iz krajev teh, čez katere ...prikaži več tako tolčete. Fuj&fej.

  • Avatar čavez
    čavez 11:39 28.februar 2016.

    Z takim nadaljevanjem je bila druga svetovna vojna zgolj igrica.

  • stanekos 11:41 28.februar 2016.

    Pravi Slovenci se ne obnašajo tako. Le slovenceljni alias fuzli.

  • Kranjica 12:03 28.februar 2016.

    @BojanBojan - Točno to me je zbodlo v oči. vsak medij poroča o drugačnem številu udeležencev. Izgleda, da je odvisno od politične pripadnosti novinarje.

  • jons 12:12 28.februar 2016.

    Borut ne vem kdo ponižuje ti ali jaz? Dobro še enkrat preberi svoje poste in moje pa boš hitro uvidel.Ne govori pa mi o zaslepljenosti saj sem nekaj časa preživel na bližnjem vzhodu in njihovo mentaliteto dobro poznam.Sploh ...prikaži več pa te ne razumem zakaj si želiš oseb, ki so jih druge države zavrnile z razlogom.Upam, da si sposoben nadaljnje debate brez žaljenja, zato prosim pridi na plano z argumenti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.