Svet
20 ogledov

19. otrok ju je presenetil

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar mike1968
    mike1968 08:12 21.januar 2016.

    Zelo pohvalno, da so se sposobni sami preživljati. Nekateri pa klepajo otroke kar tako in ćivijo samo od doklad.....

  • malonaokoli 06:17 22.januar 2016.

    in zakaj potlej britanci uvažajo muslimanske družine ki so tudi številčne le da živijo brez dela od socialnih pomoči.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 11:38 22.januar 2016.

    "Ponosni so nase, ker od države ne zahtevajo ničesar, pravi 45-letni oče.""V podjetju pomaga tudi najstarejša hčerka"Ne vem kakšno podjetje imajo ampak vse kar zaslužjo je iz lastnih prihodkov, nič od države. Ves potreben denar iz svojega podjetja ...prikaži več dobijo.Mi je všeč kam podjetje vlaga dobiček... v družino. To je najbolj srčni model podjetništva.

  • zdrej 12:40 22.januar 2016.

    To mi je jasno iz besedila. A potem tudi iz tega veš, koliko ima plače? Boš rekel 40k letno? Ni nujno. Poznam ljudi, ko dobijo ~ 3x več kot so dobili v Slo za isto delo.

  • zdrej 09:49 22.januar 2016.

    Saj jih ne. So precej omejili vstop migrantom.

  • zdrej 09:50 22.januar 2016.

    Nikjer pa ne piše, kako oče zasluži in koliko, da gre tak proračun skozi. Jaz niti polovice tega, kar oni porabijo ne zaslužim na leto.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 17:50 22.januar 2016.

    No nevem tega, sem pa prišel do podatka da imata uspešno lokalno pekarno. Torej odgovor na kako je z svojim podjetjem s svojo pekarno z uspešnim vodenjem lastnega podjetja lahko očitno preživljaš 19 otrok. Dobiček je zgleda zadosten. Če ena ...prikaži več mala pekarna lahko toliko zasluži..si lahko misliš koliko enih ljudi bi lahko živelo šele od malega deleža posla ki ga imajo multinacionalke? Ogromno! Ravno zato bi morala Slovenija spodbujat delitve večjih podjetij na manjše z ugodnimi davki za do srednje velika(družinska) podjetja. To zagotavlja največ delovnih mest.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.