Slovenija /slovenija/crna-kronika
131 ogledov

20- in 19-letnik umrla v prometni nesreči

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Francissco 14:29 25.marec 2015.

    To "ustavljanje" policije mi je sumljivo, zato ker so pred nekaj meseci nedaleč od tam nepravilno zasledovali in "ustavljali" tudi mene. Že kar vidim tista dva policaja, kako sta "ustavljala" tujo tablico.

  • KOJAK 14:57 25.marec 2015.

    Kaj je to sumljivo ustavljanje? Če imaš čisto vest se nimaš česa bati in bežati!

  • radsemastimzmesom 21:21 25.marec 2015.

    Bravo za ta komentar. Res bravo. Takšni ljudje, ki se tako hitro znervirajo in še to na cesti, ne bi smeli imeti voz. izpita in pika.

  • erikkk 06:34 26.marec 2015.

    js to vidim gnanje v nesrečo in tu je tud jasno kdo je povročitelj

  • radsemastimzmesom 12:27 25.marec 2015.

    Katastrofa, škoda kaj se dogaja na naših cestah. Vendar ko včasih takole opazujem vožnjo na cesti nekaterih pogumnežev z "big kojones" se mi resnično zdi, da velikokrat sploh ne razmišljajo o morebitnih posledicah. Moje sožalje svojcem.Sicer pa:@B. ...prikaži več B.. I. H."20-letni voznik z območja Celja je pripeljal iz smeri Slovenske Bistrice proti Trojanam"Pa veste sploh kje so Trojane? Pa kje so Vrhole in kje je Koper? Ajmo nazaj v 3. razred OŠ, se učit zamljepis Slovenije. Ne verjamem, da bi kaj takega izjavil Anton Vinko.

  • STF 12:42 25.marec 2015.

    Ta je za svoje cestne neumnosti placal najvisjo kazen. Skoda, ker jo morajo zaradi njegovaga IQ 14 placati se drugi.Se dobro da je bil nasproti kamnjon, ce ne bi lahko bilo se huje.

  • supreme 13:48 25.marec 2015.

    a ni tole blo iz slov. konjic proti slov. bistrici ?

  • zdrej 13:53 25.marec 2015.

    Zato pa vedno pravim. To da te kaznuje policaj je najmanjša kazen, kar se tiče takih "operativnih" prekrškov.

  • radsemastimzmesom 15:05 25.marec 2015.

    Kolikor sem jaz razumel, je bilo iz smeri Sl. Bistrica proti Tepanju na izstopu iz Vrhol, kjer je oster ovinek v desno, cesta pa se spusti navzdol.

  • Francissco 15:26 25.marec 2015.

    Jaz nisem bežal, vozil sem počasi in pravilno, vendar so me nepravilno ustavljali in ustavili. Kot, da bi čakali, da bom storil prekršek. Temu rečem inkasiranje.

  • d 19:26 25.marec 2015.

    prjatu moj, isto se lahko zgodi tud teb, al pa tvojmu otroku, ce ga bos kdaj mel ... pa tud ce bo mel IQ 30 po fotru, pob pac ni mel srece, zato ni treba bit nesramen

  • d 19:27 25.marec 2015.

    Big kohones vozniki vozjo zato tko k jih znervirajo small kohones vozniiki ... invalidi, idioti in nesposobnezi za volanom

  • depresija 20:36 25.marec 2015.

    Ni imel sreče? Ni imel sreče?!! Pa kako lahko, butelj, to napišeš? Kaj pa sovoznik in potnik zadaj?! In če bi imel tokrat ''srečo'', je že naslednjo reli etapo najbrž ne bi imel več. Ni imel pameti, ne pa sreče! ...prikaži več In kot je že STF povedu, zaradi izredno neodgovornega voznika je življenje izgubil še en pob, tretji (če preživi) in voznik kamiona bosta imela pa posledice celo življenje! Mogoče ne fizične, psihične pa sigurno. Pa čeprav nista bila nič kriva..Joj kolkrat jest vidm take mlade neizkušene, neodgovorne in neobzirne ''voznike.. Kolkokrat sam pri sebi rečem ''ta pa ne bo ostarel...'' Žalostno, res.

  • KOJAK 07:22 26.marec 2015.

    Kakšno je nepravilno ustavljanje?

  • KOJAK 07:22 26.marec 2015.

    Kako gnanje? Razloži? Če te policaj ustavlja se ustaviš!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.