Slovenija
94 ogledov

20-letnik prišel iz tujine in izginil v Mariboru

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ednin 16:48 26.februar 2016.

    dokaj slabo govori slovenski jezik in po njenih besedah jo je bilo preprosto povedano strah. Policija je sploh ni povabila na postajo, temveč je njeno izjavo sprejela na številki 113, gospa je dejala, da je operater deloval zdolgočaseno in sploh ...prikaži več ne pretirano zainteresiran za detajle. Ob koncu pogovora je zgolj dejal, da "bodo preverili" okoliščine.

  • dragec 08:10 26.februar 2016.

    Pijančevanje in bup -v Dravo

  • ojla 14:20 25.februar 2016.

    Kaj se dogaja zadnje čase v Mariboru? Nam mediji kaj zamolčijo? Ni to naključje, da v takem kratkem času izgine več mladih. iz istih lokacij. Naj živimo v strahu, da se kaj ne zgodi našim odraslim otrokom...Srčno si želim, ...prikaži več da najdejo Domena čimprej....živega.in celega...

  • Gigiiinjo 17:38 25.februar 2016.

    nekaj se grdo skriva. Par mladih, nazadnje videnih pred štukom ki se pogovarjajo z neznanci izginejo in naši vrli policisti ne vidijo povezave. mislim...

  • malonaokoli 19:04 25.februar 2016.

    kaj ko bi Mira Cerarja kdaj poslali na ta konec Slovenije ? da ne bomo ljudje sovražno razmišljali brez potrebe.

  • Avatar Leon
    Leon 08:26 26.februar 2016.

    To je že tretji primer izginotja mladih na tem delu MB ! Vzorec je podoben zato mislim,da bi potrebovali prave strokovnjake ,ki bi zadevo resneje preučili ,da ne bo pristalo v arhivih nerešenih zadev.

  • Žurnalček 23:15 25.februar 2016.

    E moj Kangleru PM , da si postavil ograjo namest radarjev , bi bili živi trije fantje v enem letu ! Hja od odraje ne bi mogel kasirati a ne , gnar je pa teb ta pru ! Kot sem ...prikaži več videl na TV , je tale ŠKUC 10m od NEZAŠČITENE OBALE DRAVE , pa se sprašujem , kdo je dal tem pajzelnu dovoljenje ob tako grozeči nevarnosti za pijane goste . Treznih tam ni , da se razumemo ! Sprehajalna pot in 50°nagib nabrežine do odsekane obale Drave in to brez ograje ! Ma ke ste u Maribori vsi mal .uknjen al kaj !

  • Vesna Dolšak 23:51 25.februar 2016.

    Žurnalček, od ŠTUK-a do Drave je kar nekaj konkretnih metrov več kot 10 metrov, kar pridi si pogledat. Izpred ŠTUK-a ne moreš pasti v Dravo, pa če si na mrtvo pijan. S sprehajalne poti ob Dravi ni še nihče padel ...prikaži več v Dravo, mogoče kdaj kak totalno "nalit", ampak se ni utopil drugje kot v alkoholu. Ta fant ziher ni sam od sebe padel v Dravo. Tukaj nekaj precej "smrdi", pa naj policija še tako zatrjuje, da ni povezave med temi tremi zelo podobnimi izginotji teh mladeničev.

  • miroslav.starc 00:13 26.februar 2016.

    Ko sem še študiral v Mariboru, smo šli enkrat (od velikokrat) total naliti od Štuka do študentov na Tyrševi. Enkrat me je zbudila starejša gospa z nekim bevskajočim psom naslednji dan v neki lopi pri hiši na Teznem. Kako sem ...prikaži večm prišel do tja, mi še po tridesetih letih ni jasno. Moralo je pa biti precej hudo ....

  • muffin 11:28 26.februar 2016.

    A še kdo sploh resno verjame, da gre za naključje? 2 dogodka sta lahko naključje, tukaj pa že gre za serijo treh istovrstnih dogodkov do katerih je prišlo v roku dobrega leta. A mi boste rekli, da se trije mladi ...prikaži več močni fantje, kar tako na lepem odločijo, da bodo skočili v Dravo? Aja, točno, spodrsnilo jim je...Očitno imamo samo v Mariboru reko, kjer se lahko človek utopi. PS. Zakaj pravim, da trije, ko pa tega še niso niti našli? ZATO, ker je očitno vsem, razen našim smešnim policajem, jasno, kje ga bodo našli.

  • ednin 16:45 26.februar 2016.

    V Mariboru se definitivno dogaja nekaj neobičajnega in sumim, da policija tega ne želi povedati. S policijo nočem imeti nobenega opravka, zato jih tudi ne bom kontaktiral. Vseeno pa mi moja vest ne da miru in enostavno moram povedati ...prikaži več določene stvari, ki se nanašajo na preminulega fanta Klemna Lenka. Govoril sem z gospo (zaposlena, urejena), ki je še danes prepričana, da je bila med zadnjimi, ki so videli nesrečnega fanta. Ko se je v večernih urah v mraku vračala iz službe, je na Studenški brvi zagledala par, ki se je tesno stiskal k ograji. Obe osebi sta imeli čez glavo poveznjeni kapuci, zato sprva ni mogla razločiti spola. Ko se je omenjenemu paru približala v mimohodu, se je eden od njiju obrnil k njej in po njenih besedah je bila takoj povsem prepričana, da gre za tedaj že nekaj tednov pogrešanega Klemna Lenka, ki ga je prepoznala s pomočjo številnih po mestu obešenih fotografij. Rekla je, da jo je fant pogledal s popolnoma prestrašenim pogledom in da se ji je zazdelo, da ji

  • ednin 16:46 26.februar 2016.

    V Mariboru se definitivno dogaja nekaj neobičajnega in sumim, da policija tega ne želi povedati. S policijo nočem imeti nobenega opravka, zato jih tudi ne bom kontaktiral. Vseeno pa mi moja vest ne da miru in enostavno moram povedati ...prikaži več določene stvari, ki se nanašajo na preminulega fanta Klemna Lenka. Govoril sem z gospo (zaposlena, urejena), ki je še danes prepričana, da je bila med zadnjimi, ki so videli nesrečnega fanta. Ko se je v večernih urah v mraku vračala iz službe, je na Studenški brvi zagledala par, ki se je tesno stiskal k ograji. Obe osebi sta imeli čez glavo poveznjeni kapuci, zato sprva ni mogla razločiti spola. Ko se je omenjenemu paru približala v mimohodu, se je eden od njiju obrnil k njej in po njenih besedah je bila takoj povsem prepričana, da gre za tedaj že nekaj tednov pogrešanega Klemna Lenka, ki ga je prepoznala s pomočjo številnih po mestu obešenih fotografij. Rekla je, da jo je fant pogledal s popolnoma prestrašenim pogledom in da se ji je zazdelo, da ji

  • ednin 16:47 26.februar 2016.

    s tem pogledom želi nekaj sporočiti. Kmalu zatem ga je druga oseba, ki ga je objemala in je imela oblečen dolg črni plašč (spola ni razločila), sunkovito potegnila še tesneje k sebi, kakor da ni želela, da bi se fant ...prikaži več obrnil in vzpostavil četudi zgolj očesni stik s komerkoli. Gospa je nadaljevala pot in dosegla stopnice na koncu Studenške brvi, ki se vzpenjajo proti Ruški cesti. Pred vzponom se je še enkrat obrnila in fant je ponovno gledal v njeno smer. Nekje na pol poti po omenjenih stopnicah je nenadoma zaslišala oddaljen zvok, štrbunk, kot da bi v vodo padel večji kamen. Takoj se je obrnila v smeri mostu pod seboj, na katerem ni bilo nikogar več od obeh oseb, vendar zaradi mraka tudi v vodi ni uspela razločiti ničesar. Po njenih lastnih besedah ne ve, zakaj ni policije poklicala takoj, temveč je zaradi naraščajoče zaskrbljenosti in prepričanja, da je šlo za pogrešanega fanta, to storila šele čez dva dni. Gre za preprosto gospo, sicer slovensko državljanko, vendar priseljenko, ki dok

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.