Slovenija
55 ogledov

23 let samostojnosti in enotnosti

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 08:11 26.december 2013.

    Predlagam, da zaenkrat ukinemo besedo ENOTNOST

  • dragec 11:02 26.december 2013.

    Za besedo ENOTNOST, so nas politiki krepko nategnili

  • Branko Brzin 16:09 26.december 2013.

    sem kar mal žalosten, načrtno so mi uničili državo , in še kar naprej serjejo,do kdaj še

  • privat 07:37 01.januar 2014.

    23 let suženstva,kraj ,laži ...le kaj lahko jaz pri tem praznujem.

  • privat 07:39 01.januar 2014.

    kaj je s tabo.. ne bodo nič sprejeli ,če nimajo provizije ...razuma imajo pa samo zase,o pogumu pa ne rabiš dvomiti..so tam od leta 91

  • ennanova 11:04 26.december 2013.

    Uspešna vložitev podpisov za tri predloge zakonov v DZV torek, 24.12.2013 je Jaka Bitenc z najbližnjimi prinesel v imenu Slovenskega konopljinega socialnega kluba podpisane obrazce za tri predloge zakonov v Državni zbor, namreč predloge zakonov o samozdravljenju, o osnovnem ...prikaži večm bivanju in o konoplji. Po devet urnem preverjanju in štetju, so ob pol petih popoldan, na božični večer leta 2013, potrdili več kot zadostno število veljavnih podpisov za vse tri predloge zakonov.Sedaj pa je na politikih, da pokažejo, če imajo dovolj razuma in poguma, da le te sprejmejo.http://za-misli.si/subkultura/1368-uspesna-vlozitev-podpisov-za-tri-predloge-zakonov-v-dz

  • ennanova 11:27 26.december 2013.

    Raziskava o ekonomiji delitveKljučne prednosti ekonomije delitve, ki jih navajajo prebivalci Slovenije, so prihranek denarja, ekološki vidik delitve in manj prostora za hrambo stvari. Več kot dve tretjini prebivalcev Slovenije pa je mnenja, da bi morali za pravičnejšo delitev ...prikaži več najpomembnejših dobrin, kot sta na primer voda in hrana, poskrbeti …http://za-misli.si/kolumne/rok-kralj/1367-raziskava-o-ekonomiji-delitve

  • Avatar čavez
    čavez 10:42 26.december 2013.

    23 let ne enega ne drugega, le vladno samostojno in enotno plenjenje prebivalstva.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.