Magazin /magazin/vip
25641 ogledov

25-letni voditelj RTVS s hudimi simptomi covida-19

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rd2dmk2 09:24 15.marec 2021.

    star sem bil 17 let, šel junija v hribe, kjer me je zalotila snežna nevihta v kratih hlačah in rokavih. zbolel, ležal mesec dni, pojedel celo vrečko Ospenov. a boste zdej mene tudi dal na kovid listo ? aja je ...prikaži več blo leta 1981 verjetno ne. da povem temu mladincu, sto metrov sem prehodil po ravnini, pa zašvical, kot bi prišel izpod tuša. kri je bila kot voda k prteče iz slapa Savice. mrzlica pa me je tako rukala, da je postelja razpadla. no sedaj fant že lahko športa, kdaj bo pa kramp lahko prijel ?

    • TistoPravo 11:37 15.marec 2021.

      Ja sej telo človeka je živa stvar, ki se delno z možgani da kontrolirat. A vedno v vseh primerih ne moreš zaščitit lastnega telesa tako, ker življenje preprosto ni odvisno samo tebe...telo se gradi letja, desetletja...,in tud vsi sistemi znotrej ...prikaži več so kot valovi na morju. Delno se da ubežat vsem ujmam, a pride trenutek kot obležiš kot si ti. Jst sm tako obležal leta 2017 februarja v tisti hudi polarni zimi...pa tudi enkrat po letu 2000, ko pa sem nekaj pomedu v en menzi...in me je samo zvilo...

    • anton55 12:00 15.marec 2021.

      Pred tednom fasal bronhitis.Če bi šel k zdravniku bi bil virus.

  • antivakcinar 11:19 15.marec 2021.

    Koliko mi plačate, da zbolim, pisuni novinarski in naredim dobro reklamo? Res ste gnil poden od podna.

  • JZekspert 11:00 15.marec 2021.

    Kaj se dogaja, Žurnal, nehali ste korektno poročati. Kaj je z umrlo osebo po cepljenju iz glasbene? Nič... Ostale žrtve cepljenja? Objavljeno je le zanikanje pri drugem ravnatelju, ne, ne, ne, ni povezano s cepljenjem. Tole novico bi lahko pripravila ...prikaži več agencija Hill & Knowlton, ki po celem svetu novači znane osebnosti, da propagirajo korona-propagando, najeli so celo Obamo, Clintona in Busha, a to bi pri nas seveda naletelo na zelo hud odpor. Vsaj ne cenzurirate. Resnica bo seveda prišla na dan!

  • antivakcinar 11:17 15.marec 2021.

    #x dozo Astre zenece, pa ga bo vrglo pokonci, res da zadnjič.

  • fazan2021 11:20 15.marec 2021.

    Udarna vest. A se bo sploh še pobral?

  • Avatar crusader666
    crusader666 11:11 15.marec 2021.

    Tale mladinc sploh ne ve, kaj je pljučnica, bi qur..... moj on težko dihal obenem pa športal? A je mogoče član "najboljše" stranke na slovenskem in mu je twito naroču kaj povedat in odigrat?

  • bogdan76 07:36 15.marec 2021.

    NIČ BAT GABO MOJCA MAVEC OZDRAVILA

    • Avatar pantani
      pantani 09:05 15.marec 2021.

      Ne deri se, pa nauči se pisat.

    • janez864 12:59 15.marec 2021.

      Toliko časa že poskušaš kaj napisati, pa ti ne uspe. A je zelo težko spraviti 25 črk v kakšno smiselno celoto.

  • povratnikvamjebevsepospisku 11:22 15.marec 2021.

    čist sem v šoku

  • ántihojsar 11:23 15.marec 2021.

    Kaj če bi zbirali zamaške za njega?

  • luka65 11:55 15.marec 2021.

    A si ga od Galunića fasal! Covid, mislim, za drugo ne vem, ha, ha, ha

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 01:22 16.marec 2021.

    Kaj mlad človek ne more imeti težkega poteka korone? Mlad človek ne more imeti zapletov po koroni? Ne razumem kaj želite s svojimi komentarji točno povedati.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.