Slovenija /slovenija/crna-kronika
13217 ogledov

25-letnik, udeležen v pretepu, umrl

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 20:27 10.januar 2018.

    "Zagotovo niste vedeli: v 2017 v MB 7 umorov. Na 100.000 prebivalcev je to veliko vec kot Ljubljana ali katerakoli od 28 clanic EU, celo vec kot ZDA. To je 2x kot New York (ima 3 na 100k) in 45 ...prikaži več od 50 ZDA drzav ima manj od 7. Pol Mehike ima manj od 7. @visitmaribor postaja geto. (vir: Twitter)"..................

  • Avatar Leon
    Leon 09:42 10.januar 2018.

    Šokantno. Maribor ima največ umorov v Evropi, celo 2x več kot New York!..........

    • chicar 09:50 10.januar 2018.

      Si se o teh dejstvih pozanimal sam, ali pač verjameš kar povejo "novinarji" na televiziji, ker so lepo oblečeni ?

    • Avatar Leon
      Leon 10:29 10.januar 2018.

      Podatki so zapisani v statistiki ! Ali veš koliko samomorov je med Slovenci vsako leto ?

    • Lovebites 10:38 10.januar 2018.

      Leon,no,to je to,o cem ti govorim,naivec:A ti verjames vsemu,kar preberes??Na maribor.info in ostalih portalih,kar kdo tvitne????REALNO statistiko poglej:POGLEJ,V KOLIKIH UMORIH SO BILI VPLETENI CEFURJI....potem pametuj.

    • Lovebites 10:43 10.januar 2018.

      In,ne mesaj jabolk in hrusk.Ne mesaj samomorov,ki nimajo absolutno nobene veze v doticnem primeru.Si bil v NY????Ce ne,pojdi.REALNO gledano,ne statisticno:tam se vsako minuto zgodi na stotine kriminalnih dejanj.In ti to primerjas z MB.Ker statistike tako pravijo.Bravo,zmagal si,resnicno.

    • nergač 11:01 10.januar 2018.

      @Lovebites "Si bil v NY????Ce ne,pojdi" -ne pošiljaj človeka v NY po nepotrebnem. Se lahko izgubi že, ko pride čez mejo....

    • Lovebites 11:03 10.januar 2018.

      Ja,imas prav ja.🤣

    • Avatar Leon
      Leon 12:55 10.januar 2018.

      Prjatla .........Če bi padla z višine svojega ega na višino svoje inteligence,bi se ubila.

    • Lovebites 13:05 10.januar 2018.

      Ni mi jasno,v cem je poanta,da sam sebi das "like".Kot drugo:obcutek me ne vara.Zakaj imam obcutek,da ne preneses kritike in govoris o stvareh,ki se clanka sploh ne ticejo.Potem pa se spustis na nizek nivo in hoces biti smesen.Kaj pri vragu ...prikaži več ima moj ego s tem,da se cefurji koljejo.In:NAJPOMEMBNEJSE:NAUCI se sprejeti mnenja drugih.In ne,nisem tvoj prijatelj.Pojdi raje v New York,razsvetli se,odpri se.

    • Avatar Leon
      Leon 13:39 10.januar 2018.

      @Lovebites..... Danes je težko biti budala, konkurenca je velika, pa še dokazovati se moraš večkrat na dan.

    • Lovebites 14:00 10.januar 2018.

      Bv se dokazujes.

    • Lovebites 14:01 10.januar 2018.

      Pa sam sebe lajkat.

    • Avatar Leon
      Leon 15:45 10.januar 2018.

      Sam sebe lajaš ......

    • Lovebites 15:45 10.januar 2018.

      Mhhmm

    • Lovebites 15:50 10.januar 2018.

      No,o tem govorim...ko ni pametnih argumentov in potem pade ego se nizje in ne preostane nic drugega kot primitivizem in ignoranca.Za sproscanje zivcev ti priporocam vsaj neke terme ali oddih.Ker do NY ne bos priletel.Never ever v tvojem obup(a)nem zivljenju.Get a life.

    • Lovebites 15:51 10.januar 2018.

      Aja,pa lajkat se ne pozabi....he he he..pacient lajka sam sebe.Zmagas v kretenizmu,to moram priznati.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.