Slovenija
14930 ogledov

257 evrov samo za pot do hrvaškega otoka in nazaj

Komentarjev 47
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Papaja Popi 10:31 03.junij 2016.

    Ti izračuni so zelo dobri in v redu, ker če bi naši ljudje to vnaprej izračunali, bi marsikdo dvakrat, trikrat premislil, preden bi se odločil za dopust pri Hrvatarjih.Ko vse to sešteješ je Egipt za 10 dni, z letalom, ...prikaži več toliko, kot v Dalmaciji tri dni z potjo tam in nazaj.Potem polet na Škotsko za en teden, Anglijo, Skandinavske države.Primerjave kažejo, da je Hrvaška najdražja derstinacija,.Samo vzeti si je treba pol ure časa , svinčnik, računalnik in malo pameti, da ugotoviš vse to.Poanta vsega tega pa je, da spoznavaš svet in življenje drugod in ne samo Balkan.

  • Žurnalček 16:28 03.junij 2016.

    Prvič po 38 letih ne grem na Brač , ker imam gradbena dela v stanovanju . Nikoli v vseh teh letih nisem šel po AC, ampak po stari dobri magistralki čez Liko. Nikoli nisem padel v zastoj zaradi nesreče , ...prikaži več razen enkrat z obvozom preko Gospiča ampak takrat še ni bilo AC ! Ustavim se kjer hočem , čeprav naredim samo eno pavzo , vozim pa samo ponoči s tem da grem na pot ob 24h in sem v Udbini , ko se začne daniti. Za tiste, ki ne poznate ceste , pred Kninom zavijete desno proti Zadru in po 6km levo proti Drnišu od tu pa ne proti Šibeniku ampak levo na MUĆ in Split. Razdalje LJ-ST po stari je 440km skupaj 880km kar je 50 l nafte . Prišparaš celo ceno goriva , ker ne plačaš AC . Stroški do ST in nazaj 53 € .

  • Papaja Popi 06:47 04.junij 2016.

    Me veseli, ko berem nekatere komentarje.Na ta način smo mi spoznali skoraj celo Evropo in tudi nekaj drugega sveta.V približno 30 letih, kar ne letujemo pri Hrvatarjih se je nabralo na tisoče kilometrov z avtom, motorjem, kolesom in ...prikaži več peš.Spoznali smo kaj je prijaznost in kaj so lepote.Povsod so nas bili veseli in bili smo dobrodošli.Poskusite na Hrvaškem iti na WC brez, da bi kaj kupili !

  • Papaja Popi 11:34 03.junij 2016.

    hrvatarji sploh nočejo , da pridemo na dopust, ampak, da jim pošljemo denar , mi pa ostanemo doma z nogami v lavorju.

  • vzev 12:35 03.junij 2016.

    Sloveniji pa lepo. Kje pa imaš v Sloveniji kakšno dobro plažo? Vsepovsod se spotikaš nad drugimi. V Sloveniji nisem bil v morju že več kot 15 let, občasno sem se sprehodil po plaži. Da bi se pa šel kopati tukaj ...prikaži več mi pa na pamet ne pride.

  • jozicamurn 19:59 03.junij 2016.

    Z avtom do Grčije in po Grčiji vožnja okoli vse skupaj recimo 3000km tja in nazaj dizel = 260 eur za gorivo. Tanka se pa na poti čez Srbijo na OMV pumpah, v Makedoniji pa na MOL-ovih pumpah in zelo ...prikaži več veliko je pump na splosno v Makedoniji, kjer je cenejse gorivo.Razporedite si pot tako, da napolnite tank do konca v Makedoniji kjer je ceneje in zelo zelo dober dizel. Čaka se okoli max 30min - 2ure na meji z Srbijo, potem pa poteka gladko. Nastanitev v Grčiji je ob morju od 10eur - 30eur na dan (priblizno za 11 dni je 200 eur spanje/osebo) kasneje pa 20-30 eur na dan za hrano, dobili boste boljše morje, večjo prijaznost, boljša kulinarična doživetja in na splošno več videli na sami poti. Piva so dol tako poceni v trgovinah 0.5l je 0.55eur. Če vzamete še kaj več denarja boste doživeli še toliko več vsaj 3x bolje kot na hrvaškem. Voda je v Grčiji povsod na vsakem koraku zelenih otokov in cene so zelo vredu tudi za kosila, ribe, najem quadov, motornih koles, avtov. Trajekt pa je tudi ok

  • Rra 14:09 03.junij 2016.

    Vau. Aprila. Otroci imajo poleti počitnice. Pelji družino z dvema otrokoma julija v Turčijo.In povej, koliko te bo prišel teden dopusta. eni hodimo kampirat s šotorom, in nas v sezoni pride cen teden, s kampom, hrano in prevozom manj ...prikaži več kot 1000€, Mi najdeš Turčijo, Egipt ali pa Grčijo za tak denar? Lepo prosim, gremo takoj.

  • francl12 15:40 03.junij 2016.

    rrrrrraaaaa pa je imel za obrok konzerve pogrete na prenosnem gorilniku, spal je na kamenju, med nevihto mu je kapljalo na bučo, zato pa sedaj take stresa, he,he....

  • Igor Starešinič 16:19 03.junij 2016.

    Vsak pameten saj nobeden pameten noče čakat v Lučkem 3 ure tak da ne pametuj

  • matz 11:44 03.junij 2016.

    ne vidim kje je problem v takem clanku. najbrz ljudi vsako sezono zanimajo aktualne cene za razlicne destinacije. HR je pa vedno na udaru v takih clankih, ker je med slovenci najbolj priljubljena destinacija. point zurnala in podobnih novicarskih portalov ...prikaži več pa je prav ta, da ima clanek cimsirsi doseg.

  • mb 11:31 03.junij 2016.

    Prav neverjetni ste. Vsako leto eno in isto goniteHrvaška je draga, spet so nekaj podražili tid itdČe vam gredi hrvati v nos potema pa delajte reklamo za italijo, avtrijo, skandinavske države...Predlagam, da greste na dopust v Egipt, ...prikaži več Turčijo, Tunis, Alžirijo, Maroko....

  • dragec 13:42 03.junij 2016.

    Res, maus, pojdi v Turčijo, jaz sem bil aprila meseca za 388 EUR *****, super, prijazni Turki, mi smo dobri Slovaki, hrana, bazeni, higiena, varnost....ma super

  • Undertaker 11:20 03.junij 2016.

    Ne vem, zakaj dajete minuse pametnim komentarjem. Ni morje samo Kroacija. Je tudi Slovenija, Španija, Italija (da omenim le države, kjer sam preživljam dopust). In povsod smo turisti bolj cenjeni kot na HR, kjer bi najraje vzeli denar, ti pa ...prikaži več pojdi domov in jim daj mir.

  • Papaja Popi 15:26 03.junij 2016.

    Rra Kampiranje ima na Hrvaškem isto ceno, kot apartma.In kje bolje spiš.V šotoru ali apartmaju.

  • Mihael Tominšek 18:20 03.junij 2016.

    V Sloveniji je dosti dražje, izbira pa bolj pičla. Hm... v SLO res lahko gremo izven sezone med vikendom, na daljše morje pa je treba med počitnicami. Izbiramo destinacije, kjer ni potreben trajekt, ter tam, kjer je "stara cesta" čisto ...prikaži več prazna, ker je AC nekje v bližini. Ga ni lepšega kot pot preko Delnic na Krk. Večino časa voziš po senci.

  • Mihael Tominšek 18:28 03.junij 2016.

    Točno. Stare poti so sedaj od kar ima Hrvaška AC načeloma na pol ali pa čisto prazne. Čisti užitek, ...

  • francl12 15:39 03.junij 2016.

    sem pozabil napisat - imela sva allincusive!!!!

  • popokatopetl 13:32 03.junij 2016.

    No lohk bi za primerjavo dali še kakšno alternativo, npr Korzika ali Elba. Hint: Hrvati so še poceni ;)

  • tecumseh_1975 12:18 03.junij 2016.

    o kakšnih 500km govoriš? Govora je o razliki med tem da greš do Vinice čez Novo mesto in Črnomelj, ali pa da greš naokoli po AC čez Zagreb. Tukaj je razlike 60km, se pravi stroška cca 3€ plus 0,8€ za ...prikaži večza cestnino. Cesta je pa čez Črnomelj taka da rade volje plačam te 4 evre samo da mi ni treba tam čez.

  • MihaMB 11:14 03.junij 2016.

    Pa kaj tebi še ni dovolj zamotanih? Ti kar idi v Egipt...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.