Avto /avto/testi
9913 ogledov

259 km po Sloveniji: Kako je elektrika z naskokom premagala dizel

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • krtmen1 11:26 13.oktober 2021.

    ste upoštevali dvig cene elektrike 30%, ste šli na daljšo pot - 600 km naprimer ...in obstali nekje ? elektrika je smeh.

  • Boschtjan Zupanchich 08:13 13.oktober 2021.

    No, Taka električna konzerva, ki gre v Evropi Večinoma na star Premog, je Žal še vedno Precej Bolj Onesnažujoča kot pa nafta !!! ! !!! Da ne omenjam še reciklažo in izdelavo Dragih baterij , ... je to sploh Okolju ...prikaži več Škodljiva Zgrešena pot !!!

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 08:17 13.oktober 2021.

    Primerjate jabolka in pralne stroje.... Itak je štrom bistveno cenejši energent, kot bencin ali ostali derivati. Je pa avto na štrom okoljsko bolj škodljiv kot dizelaš..

  • rd2dmk2 09:08 13.oktober 2021.

    jest še vedno menim da je pogon na elektriko in baterije zgrešen projekt, avto VW id4 tehta krepko čez 2t in če pomislimo na vse sklope koliko so zaradi tega ali bolj obremenjeni ali pa večjih dimenzij se potem pokaže ...prikaži več kje je tudi razlog većje cene. iz tega pa tudi sledi cečje onesnaževanje na področju gum , zavor in podobnega. razvoj bi po moje moral iti v motorje z notrenjem izgorevanjem na vodik. če imamo čisti vodik pride pri procesu do in edino samo do vode in nič drugega.

  • pravičnik77 09:54 13.oktober 2021.

    Primerjajte še domet vozila na en rezervoar goriva in polno baterijo... kaj ti rabi nizka poraba, če pa moraš za 800 km 10x polnit baterijo... tudi čas je denar

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 08:43 13.oktober 2021.

    Zanima me kje bomo dovol elektrike in po kakšni ceni bomo placevali zanjo če bo vse na elektriko? Domače proizvodnje je premalo, ena jedrska ne bo dovolj. Ko pa hočemo graditi hidro elektrarne se pojavijo ribiči ki skrbijo za ribice, ...prikaži več ko hočemo veternice, so spet okolju neprimerni in ne vem kaj se, termo tes6 bomo itak ukinili. Odvisni bomo od tujcev . In drago bomo plačevali to elektriko.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 08:52 13.oktober 2021.

      TEŠa ne bi smeli ukiniti dokler nimamo v obratovanju 2. bloka JEK... Ampak le kdo bi ravnal po logiki, če vlada korupcija...

  • Buča Pepa 07:55 13.oktober 2021.

    Kolikokrat ste štrom polnili?

  • mph2 12:07 13.oktober 2021.

    Ha ha ha .... nisem niti bral članka, mi zadošča naslov, da vem, da je totalna bedarija. Dizla bom kupoval in vozil dokler bo sploh še možno. Potem bencin. Seveda, če bi imel privat luksuzno hišo, bi morda tudi elektriko, ...prikaži več tako v blokovskem naselju zagotovo ne.

  • Tamela_Zielinski 16:10 13.oktober 2021.

    Prvi mesec sem od tega preprostega spletnega gospodinjskega dela prejel 26391. To delo je na spletu in je delno ali v zaključnem obdobju zelo enostavno, samo sledite navodilom na tem blogu ... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • krucefiks 09:19 13.oktober 2021.

    bencinar je zakon

  • Toma 08:03 13.oktober 2021.

    Dobro sem kupil! Gre bolj in žere manj kot fordova j...a. Da o ceni in posebej še dobavljivosti ne govorim;-)

    • Toma 10:59 13.oktober 2021.

      He, he! Sem en od redkih, ki ima raje minuse kot pluse. Rad pojebavam, sipajte ljudi!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.