Slovenija
9381 ogledov

4-letnemu fantku v Zdravstvenem domu odrekli pomoč

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 14:59 26.september 2018.

    4-letnemu fantku v Zdravstvenem domu odrekli pomoč..............zaradi takšnih stvari se dogajajo umori in ljudje hodijo z orožjem okoli ! Tudi Šiškova varda je odziv na takšno stanje v družbi . Vlada se udinja EU in skrbi za vse razen svoje državljane !

    • Preprostež 17:05 26.september 2018.

      Ne provociraj - tudi zaradi tega se dogajajo te stvari.

    • Ivo 19:19 26.september 2018.

      Koliko jih je že umrlo zaradi podobnih situacij. Zaradi buksljev, ki se uklanjajo takšnemu sistemu, delamo največ v Evropi in vsi samo serje.. po nas.

    • Avatar Leon
      Leon 08:56 27.september 2018.

      Najprej so prišli ... Ko so nacisti prišli po komuniste, sem ostal tiho; nisem bil komunist. Ko so zaprli socialne demokrate, sem ostal tiho; nisem bil socialni demokrat. Ko so prišli po sindikaliste, nisem spregovoril; nisem bil član sindikalistov. Ko ...prikaži večo so prišli po jude, sem ostal tiho; nisem bil jud. Ko so prišli po mene, ni bilo nikogar več ki bi spregovoril. Martin Niemoeller 1976

    • Preprostež 16:38 03.oktober 2018.

      Neumnost. Če bi spregovoril, bi najprej prišli po njega.

  • Polhar 15:13 26.september 2018.

    Če bi se mojemu otroku zaradi takega odnosa kaj zgodilo, bi že vedel, kaj mi je storiti.

  • mph 18:13 26.september 2018.

    Pa ti niso normalni, pik sršena v usta malega otroka, kar sem bral, pa to je zločin, da te ne takoj vzamejo naprej, pa čeprav kasneje "le ni umrl". Groza.

    • Ivo 19:21 26.september 2018.

      Samo pri nas to ni zločin. Zato ostaja veliko zdravnikov kar lepo doma in ne tvega lepih denarcev v tujini. Spomnite se tistega primera iz tujine, ko je slovenski zdravnik moral odgovarjati. Drakonska kazen ga je doletela, če se ne motim...

  • Avatar Maja Kajza
    marelica 19:38 26.september 2018.

    Zanimivo bi bilo izvedeti, koliko direktorica ZD prejema dodatka za pripravljenost in dezurstva na mesec?

  • maresem 19:51 26.september 2018.

    Prekleti gnoj od dohtarja.... upam, da se mu ta nesramnost krepko maščuje.

  • crniovcar 19:39 26.september 2018.

    V bolnicah se nekaterim doktorjem ne da dežurati na urgenci zato je pa to tako zdaj.

  • jakec42 08:47 27.september 2018.

    Direktorica je medicinska sestra

  • letalec 17:08 27.september 2018.

    Sestra ki je odločila da to ni nujni primer, in direktorica tega t.i. "Zdravstvenega doma" bi morale TAKOJ dobiti otkaz in prepoved nadaljnjega dela v zdravstvu! Samo na ta način bi se lahko normalizirala situacija v našem zdravstvenem sistemu. Ampak ...prikaži več po pregovoru;"Vrana vrani ne bo oči izkopala" ostaja vse tako kot pač je. Sramota!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.