Slovenija
33098 ogledov

5-letnik sam pobegnil iz vrtca. To se je zgodilo ...

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar bobnar53
    bobnar53 16:15 03.februar 2023.

    Pravi kurac, če je pobegnil, jest sem mel 4 leta, ko sem spizdu iz vrtca domov!!

    • Avatar jate
      jate 16:39 03.februar 2023.

      haha,jaz tudi...samo je pa res da takrat je vse glih bilo bolj varno kot danes,roko na srce...manj avtomobilov,pedofilije itd..

    • Avatar bobnar53
      bobnar53 16:57 03.februar 2023.

      Ja to je pa res, bolj varno je blo v vseh pogledih.

    • Avatar Suli
      Suli 19:11 03.februar 2023.

      Žal se Vam tudi sedaj vidi kakšna oseba ste z uporabo "izbranih" besed, ki jih uporabljate za komentiranje.🤔

    • Avatar bobnar53
      bobnar53 20:08 03.februar 2023.

      Nismo vsi tko fini, kukr Vi Suljo? Kdor me ne jemlje takega, kot sem naj "odpizdi" dalje in se ne ukvarja z mano!

    • blayo 20:35 03.februar 2023.

      V bistvu takrat ni blo nič bolj varno, to se vam samo zdi, ker vas/nas takrat niso z vseh strani bombardirali s temi informacijami. Na vsaki vaški veselici sta jo takrat z nožem skupila vsaj dva, pobje iz sosednjih vasi ...prikaži več so se tepli na mrtve... Nikoli ni blo nič na to temo v cajtngih. Zadnjih deset do petnajst let pa vlada vsesplošna histerija zaradi poplave negativnih informacij.

    • blayo 20:42 03.februar 2023.

      Dobro, glede avtomovilov se strinjam da jih je bistveno več, pedofilof pa definitovno ni več.

    • jed 07:59 04.februar 2023.

      Ja. In to se ti še danes pozna.

  • Ender3 16:17 03.februar 2023.

    Madona in to prav sedaj, ko so vzgojiteljicam dvignili plačo.

    • Avatar jate
      jate 16:40 03.februar 2023.

      hja najbrž je bulila FB

    • rd2dmk2 18:12 03.februar 2023.

      kaj pa če je preštevala povišico ?

    • blayo 20:38 03.februar 2023.

      ...in jo primerjala z 9% izgubo v letu 2022 vsega privarčevanega v drugem stebru?

    • rd2dmk2 09:36 04.februar 2023.

      blayo, si pozabil še na izgubo iz tretjega stebra, kjer je prestavila v super tvegano zelo donosvno varianto in zafučkala vse. čeravno so leta 2000 sprejeli ta sistem, da bo -- pazi-- varen , siguren in z minimimalnim donosom 2%. ...prikaži več in požrli dano besedo takoj , ko ste pogledal stran in vas nategnil z visokimi , še višjimi donosi. e jebite se lakomniki. zdej pa ne jokat, ko ste jih po pički dobil. pa meni se škodoželjno smejal, ko sem zahteval to , kar je bilo od začetka.

  • rd2dmk2 18:16 03.februar 2023.

    je malčka v bližini vrtca opazila ena od vzgojiteljic, ki se je vrnila prostore in preverila, ali ga morda pogrešajo. a mi kdo v tem vesolju zna razložiti zgornji stavek ? torej dete je pohajkovalo po mestu in tam ga ...prikaži večga naj bi opazila vzgojiteljica , ki se je glede na opaženo vrnila v vrtec in preverila ali res manjka ? in zdej... KAJ ZABOGA JE PA VZGOJITELJICA DELALA V MESTU ?

    • Avatar Michel Franco HD
      Michel Franco HD 18:50 03.februar 2023.

      5letnik v času vrtca sam brez spremstva?? Ni toliko problem zakaj je imela izhod,ampak,da je pustila otroka in šla kao neki preverjat. Otroka bi morala vzeti pod roko in pripeljati v vrtec ter potem preverjati!!! Al kako, je to mar ...prikaži več tam običajno,da 5letniki sami se potepajo po mestu!!!! Odgovornost pa to....

    • rd2dmk2 19:34 03.februar 2023.

      Michael... mogoče pa ni bila glih ziher al je ta kateri od njenih. in če bi ga pobasala, bi to bila ugrabitev.

    • Svobodnež 22:20 03.februar 2023.

      Mogoče pa je šla v službo v vrtec? Malce z zamudo.

    • Avatar Michel Franco HD
      Michel Franco HD 23:21 03.februar 2023.

      Rd2dmk2 Na to nisem pomislil. Lahko pa, bi ga vsaj vprašala kje ima starše? Ker to ni bilo pred trgovino. Pa če tudi..... Za same malčke je lahko vsako domače in znano parkirišče smrtno nevarno. Saj ga je nemogoče videti iz avta!!!

    • rd2dmk2 09:31 04.februar 2023.

      svobodnež.. v članku piše --- VRNILA SE JE V VRTEC... je treba bit pozoren na tekst.. jo je mal mahnila na potep.. zdej ko ima večjo plačo, pa ne more vse zapravit v prostem času..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.