Avto
114662 ogledov

50 ljudi je kupovalo zaseženega porscheja, to je končna cena

Komentarjev 28
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Anton73 16:54 19.avgust 2019.

    Če bi bil v Sloveniji pravni red, potem storilec kaznivih dejanj ne bi mogel kupiti svojega vozila nazaj. Ker temu ni tako, je za to pooblastil predstavnike Porsche Slovenija, da so v njegovem imenu odkupili vozilo, ki ga bo, pravno ...prikaži več gledano, od njih kupil že drugič. Ker ima seveda denarja na tujih bankah še ogromno. Seveda bo to pot vozilo pisano na xy osebo. Raziskovalni novinarji in obveščevalne službe - dobro jutro.

    • Avatar praufo
      praufo 20:58 19.avgust 2019.

      jasno, če avto odkupi avtohiša, potem ima tudi kupca ... lepo si napisal, jasno in logično in najbrž je vse čisto res ... tudi sinčku od jankovića so zaplenili vozilo, pa ga je dobil nazaj, najbrž na podoben način ... ...prikaži več to je slovenistan, mafijska država

    • Ivo 21:04 19.avgust 2019.

      Koga to briga? Država je pokasirala, človečki se pa lahko raztrgajo, ko se bo sosed spet s svojim porschejem pripeljal, čeprav je pihal morda 3 promile...

    • Avatar praufo
      praufo 21:20 19.avgust 2019.

      slovenčki naj crkavajo od zavisti po bahariji, mene se to ne dotakne, tudi če ma sosed maseratija, al pa še kaj več, to je samo balkanska baharija ali pa drugače rečeno napuh

    • Ivo 20:26 20.avgust 2019.

      Iz tvojega komentarja ni bilo zaznati, da se te ne dotakne... Slovenistan, mafijska država... razen, če ne živiš tu, potem te povsem razumem...

    • Avatar praufo
      praufo 20:35 20.avgust 2019.

      ne vem kaj misliš s tem, da se me dotakne, kaj se me dotakne ... zame je vozilo pač en stroj, naprava za prevoz ljudi ali še kaj, ne dotakne se me pa napuh, baharija in podobno ... seveda je ...prikaži veče pa slovenistan mafijska država, kjer hara srbska in črnogorska mafija, nikjer nimajo toliko svobode, slovenistan je raj za mafijo

  • Avatar vec
    vec 15:50 19.avgust 2019.

    Mene bolj zanima kolk so kej ponujali "kupci" oz. mrhovinarji ki so že redne stranke vseh licitacij, samo da je čimcnej, ko prodajajo so pa juvelirske cene :)

  • jakec1575 10:00 20.avgust 2019.

    ajme sirotinja je prisla gledat avto za status. Pol je pa prisel porsche in rekel, nene, nase cayenne lahko vozijo samo tisti z denarjem pod palcem. in hokus pokus, zadev zakljucena. Pa se dnar so oprali pa kakemu elitnezu naredili ...prikaži več uslugo, da dobi svoj avtocek nazaj. Sirotinja pa smrk smrk pod nosom.

  • Mihael Ponebšek 19:02 20.avgust 2019.

    Bedarija čista, 90k za takšno kišto...

  • Mihael Ponebšek 19:08 20.avgust 2019.

    Bedarija, 90k za takšno kišto! Za porscheja pa res nikomur nisem fovš, zeeeh, prej za AR giulia QV ;) sicer pa ja, veliko družin se zapufa do konca za novega vstopnega mercedesa ali BMW ali audi (preko 30k) potem pa ...prikaži več vsak mesec komaj odplačujejo obrok! Se strinjam s praufom. Mene osebno briga kaj kdo vozi in s čim se pripelje/postavlja... in kaj si lahko privošči bla bla bla... jaz sem ponosen lastnik Lancie Thesis emblema 2,4 jtd, letnik '04 in marsikdo iz novega MB ali BMW steguje glavo za njo

  • Avatar praufo
    praufo 15:24 19.avgust 2019.

    slovenčki in pa tudi yugo-neslovenčki ali čefurji so pač mahnjeni na pleh, samo da mam, samo da mam ... ne zavedajo se pa koliko dnarja požira ta kišta .... 90.000€ in koliko bodo stali servisi in koliko bo vreden čez ...prikaži več 10 let? to nikogar ne zanima, samo da ga ma ... bolezen

    • mizimazi 15:41 19.avgust 2019.

      Ti pa si bolan.....od fousije....

    • Avatar praufo
      praufo 15:48 19.avgust 2019.

      ne vem če sem bolan, ko vidim bolane ljudi, ki delajo zato da zapravijo na tisoče evrov za baharijo, za ponos in prestiž ... pa naj zapravijo

    • Ivo 21:06 19.avgust 2019.

      Praufo takim je pač ta pleh, kišta kot jo ti imenuješ, nekaj normalnega. Niso oni čudni, samo ti nimaš dovolj denarja, žal...

    • Avatar praufo
      praufo 21:16 19.avgust 2019.

      ivo, streljaš mimo v prazno ... koliko mam denarja je pač moja stvar, ampak tudi če bi imel milijone, se ne bi šel take nabave ... sem dal skozi nabavo vozila in amortizacijo in stroške in mi je vse jasno ...prikaži več ... in ta pleh je dejansko balkanski primitivizem, oblast ne vlaga v javni prevoz, zato se kupujejo škatle, ki samo denar požirajo, nič drugega

    • Avatar praufo
      praufo 21:34 19.avgust 2019.

      če gre za tega poršeja, ki je na sliki, to je suv model, kar pomeni, da je težek in verjetno gre za klasičen agregat dizel ali bencin, najbrž dizel, ampak klju temu za pospešek take mrcine, se pozavga mnogo goriva ...prikaži več ... ponavadi se pa v vozilu nahaja ena rit ali največ dve in temu se reče slovenska ekonomija, ko lastniki ne znajo računat, čeprav so naredili najmanj osnovno šolo ... mogoče pa nočejo računat, ja ampak to je drag hobi, privoščite si ga

    • Ivo 23:25 19.avgust 2019.

      Praufo nisi razumel kaj sem ti hotel povedati... Gorivo je poceni, avti so poceni, ti pa govoriš o porabi. Poraba je irelevantna, mene ni nikoli zanimala, zanima me kako hitro pospeši in koliko gre, pa kaj ima notri vgrajeno. Očitno ...prikaži več milionov nimaš, saj ne dojameš poante napisanega, kupi novega golfa, čakaj pol leta na dostavo in bodi vesel, da ima parkirne senzorje in furaj dalje mimo po cesti, po levem pasu na AC, da se boš počutil pomembnega, ko bo takle porsche moral bremzati zaradi tebe...

    • Ivo 23:26 19.avgust 2019.

      Še nekaj, nikoli ne streljam v prazno ;)

    • thetech 23:39 19.avgust 2019.

      Matr si obremenjen s tem kaj vozimo drugi. To je stvar posameznika in ne tebe! Bo šlo? Sicer pa kdo ti brani da voziš Megana in hodiš na dopust v Barbarigo? Ne vtikaj se v druge in živi svoje življenje. ...prikaži več Ste taki sploh kdaj sproščeni??

    • Deltron 23:48 19.avgust 2019.

      Praufo je lep primer bolane balkanske mentalitete... Zanj je avto še vedno trigger, ki v njem sproži en kup negativnih čustev. Ohhh, kako klasično...

    • Avatar praufo
      praufo 12:51 20.avgust 2019.

      se opravičujem, če sem se v koga vtaknil, uživajte v dragem prestižu, pa saj imate pravico ... res se še enkrat opravičujem, konec koncev pa kaj bi z denarjem, zakurit ga pa je ne moreš, bolje kupit Porsche Cayenne, pa ...prikaži več saj imate vsi prav

    • Ivo 20:33 20.avgust 2019.

      Praufo je dojel poanto, sedi 5. Samo besedna zveza "dragem prestižu" je nepotrebna. Porsche danes ni ne drag, ne prestiž. Poglej koliko tvojih sonarodnjakov jih je recimo registriralo v zadnjih 5 letih, pa ti bo vse jasno... Voziš kar pač ...prikaži več voziš, verjetno tako vozilo potrebuješ. Razumem pa pogled nekoga, ki dela za t.i. povprečno plačo, ki je že zdavnaj izgubila svoj pomen, saj nima veze z realnostjo in obstaja samo za ljubi mir pred rajo.

    • Avatar praufo
      praufo 20:41 20.avgust 2019.

      ja dobr kaj pa ti delaš? po napisanem zgleda da maš lova do krova ... 90.000€ za rabljen avto, ki je navaden krš, ki pokuri tolk kot kamijon, lepo te prosim, pa še gorivo je poceni ... ja zate je ...prikaži več vse poceni, kaj delaš da ti je vse poceni? ... seveda je to dragi prestiž, preseravanje in kupovanje znamke ... kar se tiče sonarodnjakov, škoda besed, to je pač bolezen slovenčkov

    • Avatar praufo
      praufo 20:45 20.avgust 2019.

      tebe poraba ne zanima, pač pa pospešek ... prave pospeške ima formula ali pa električno vozilo, tole težko kiblo je pa težko spravit v pogon oz. lahko samo pri resnem pospešku boš kuril ene 70 litrov, am'pak to te itak ...prikaži več ne zanima, lahko pa probaš kakšen predelan kamijon, ki ima spodobne pospeške, pa še malo več pokuri ... no, ampat to te itak ne zanima, ker gorivo je smešno poceni

    • Ivo 15:51 22.avgust 2019.

      Se popolnoma strinjam s tabo glede porscheja... Ampak saj je toliko drugih, boljših avtov. "Kaj pa ti delaš?" je pa za Slovenijo tako tipično vprašanje, da sem se pošteno nasmejal... Takole bom rekel: "Če imaš zdravje, imaš vse. Poskrbi, da ...prikaži več bodo ljudje okoli tebe srečni, pa se boš tega nalezel. "Porsche" pride s tem z roko v roki."

    • Avatar praufo
      praufo 16:05 22.avgust 2019.

      a si malo ploščo obrnil, zdej pa porše ni več aktualen, apak zdravje je pomembno in potem še porše pride ... ne hvala, ... se pa strinjam glede zdravja, to je že "oguljena" želja in trditev, ki sem jo stokrat ...prikaži več slišal, samo to ni tema tega članka

    • Ivo 21:22 22.avgust 2019.

      Če ne streljam v prazno, pa ploščo obračam :) Že od začetka ni bil predmet debate porsche, ampak "luksuz" oziroma "prestiž"... Luksuz in prestiž sta zdravje in sreča, se strinjava? Ostalo sem pa že napisal. Lepo bodi.

    • Avatar praufo
      praufo 21:48 22.avgust 2019.

      to, da je zdravje in sreča luksuz ali prestiž, no to ti povej tistim 50-tim, ki so se naslajali nad to staro kišto, ki so jo na koncu kupili za 90 jurjev ... njim to povej, ne meni, oni najbrž ...prikaži več drugače razmišljajo, pa rabijo kakšen dober nasvet

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.