Slovenija
7521 ogledov

57 objektov, po katerih vozimo, je v zelo slabem stanju

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 09:28 19.avgust 2018.

    Podravje ima kar nekaj takšnih mostov kot je Vurbek in Ptuj .Tudi malečniški most je že na koncu ,vendar ni denarja kot je rekel Fištravec župan MB . Seveda on o ničemer osebno ne odgovarja ,saj v Sloveniji velja sistemska ...prikaži večka kolektivna odgovornost državne birokracije !

  • Rachel_Wilkinson 16:53 18.avgust 2018.

    Moja zadnja plača je bila 5300 evrov za 10 ur na teden na spletu...... Prijateljica moje sestre ima v povprečju 22.000 evrov že več mesecev in dela približno 30 ur na teden...... Ne morem verjeti, kako enostavno je bilo, ko ...prikaži več sem poskusil..... Potencial pri tem je neskončen..... To je tisto, kar počnem . ........ ➥➥➥➥➥ www.Internet43.Com

  • Lavdan 18:42 18.avgust 2018.

    Da ne pride do take katastrofe kot v Italiji je bistveno samo stanje nosilne konstrukcije. ostalo se že pokrpa.

  • ode 18:40 18.avgust 2018.

    “Dragi policaji in kriminalisti, katerih vas imam ogromno med prijatelji tukaj. Ne vem, ali imate taka navodila, da se to ne daje v javnost (jasno, da se ne dela panike), ampak ste dobro obveščeni o stanju z migranti po Kraškem ...prikaži več robu (besede vaših sodelavcev to pričajo). Ampak da se s tem nič ne ukrepa, mi je pa počasi dovolj.

    • janez60 09:52 19.avgust 2018.

      Napiši pod vsak komentar da te tišči srat pa laže serješ če nekaj klobasaš.

  • miki1234 08:27 20.avgust 2018.

    tudi slovenske ceste se samo krpajo in tudi niso nek inženirski presežek... o materialih škoda izgubljati besede. genova se lahko tudi pri nas vsak čas zgodi, ker se tako kot v italiji tudi pri nas denar za obnove steka v privat žepe...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.