Magazin /magazin/lepota-telo
300 ogledov

6 ogabnih posledic, če ne menjate spodnjih hlačk

Komentarjev 1
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar gujdek
    gujdek 22:21 24.maj 2017.

    Prodajalec čevljev pride z dela domov in žena takoj opazi, da je živčno uničen. Ni maral žensk, debelih pa še posebej ne. Da ga razvedri, ga žena vpraša: »Zdravo, možek! Danes pa zgledaš posebej zgarano in slabo…A si v ...prikaži več trgovini imel slab dan?«Vidno uničen se ji mož potoži: »Danes je pritopotala v trgovino ena bajsa in se zleknila v naslanjač. Potem, ko je hotela, da ji na nogo nabijem tri številke premajhen čevelj, sem se spomnil, kaj so mi rekli starejši in izkušeni kolegi… Namreč, naj v takih primerih, ko sem v takem položaju na kolenih, nikar ne pogledam navzgor!« »Ja…, in???« vleče z njega žena. On nadaljuje pretreseno, že v solzah: »In jaz teslo sem pogledal navzgor. Videl sem njene hlačke. Na njih je pisalo sobota !« je mož že jokal v grozi. Žena pa mu odvrne hladno: »Ja no, kaj pa je to takega ???« »Danes je že sreda !!!«

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.