Slovenija
3111 ogledov

Učenka si je zlomila umetni noht, starši pa ...

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 09:34 03.december 2021.

    Socialna delavka na šoli, bi morala začeti postopek proti staršem učenke zaradi zanemarjanja otrok, ker niso poskrbeli za vzgojo, ki bi bila otrokovi starosti ustrezna..

  • Janez_53 08:48 03.december 2021.

    Najprej staršem ene tri na rit, če so tako butasti, da osnovnošolki pustijo umetne nohte! Takšni starši niso sposobni za vzgojo otrok in bi jih nujno morala obravnavati socialna služba!

    • Dusan12 09:21 03.december 2021.

      Z imeni staršev na plan, prosim. Otroka pa dat v rejo na kako gorsko kmetijo.

    • munja 09:35 03.december 2021.

      Mogoče bi tem staršem lahko pomagal kakšen psihiater.

  • brencl 09:47 03.december 2021.

    Če je udeležba pri učnih urah obvezna, potem se je smrklja dolžna ustrezno pripraviti na program izvajanja, ki velja enako za vse. Zanima pa me, na koga bi se spravila, če bi se to pripetilo v disku ali pa kje ...prikaži več drugje? Sicer pa so tudi starši navadni b*bci, da se v to sploh spuščajo. Pač kažejo svoj nivo inteligence!

  • munja 09:33 03.december 2021.

    Pa dobro, kakšni so ti starši, da otroku v osnovni šoli dovolijo takšne stvari!!!??? Kje so pa dolžnosti, če je to pravica otroka? Naučijo naj ga raje delovnih in preprostih življenjskih navad, da bo v tem vedno bolj norem svetu ...prikaži več lažje preživel, ne pa umetne nohte v osnovni šoli!!! Katastrofa od katastrofe!!!

  • Plavi-mil 09:12 03.december 2021.

    Mojemu vnuku je tudi las izpadel in to med poukom matematike, kaj naj naredim?

  • sandi76 10:06 03.december 2021.

    Naslednjič lahko pričakujemo, da bodo tile starši otroka na telovadbo poslali v 15cm visokih štiklah ??

  • janez522 11:39 03.december 2021.

    Tudi odvetnica in mama omenjene najstnice imata pravico nosit vibrator v vagini,vendar zato ne bodo v sodni dvorarani samo za njiju naredili posebne stole ,ker se na navadne z 25cm vibratorjem v sebi ne morata vsest. Takšni in podobni ideotizmi ...prikaži več gredo na roko odvetnikov in sodstvu preprosto zato da lahko dobro zaslužijo. Jaz ne zamerim psihopatskim staršem ali odvetnikom ampak nesposobnim javnim uslužbencem v držabnih zakonodajnih organih da to sploh dopostijo.

  • peter992 13:15 03.december 2021.

    Nekje je treba priti do denarja, te stvari stanejo.

  • rd2dmk2 13:50 18.december 2021.

    a sem prav prebral ... ? umetni noht je del samopodobe 15 letne mladinke.. dragi moji.. starše k psihiatrom, ta malo pa tud... čist za res.. taki ljudje rabijo advokata pa umeten noht.. za samopodobo ?! mogoče mladinka bo tožila ...prikaži več slovenijo , ker ne bo prva v europi lahko se bahala z novim iphonom 13 ? upam, zares upam daje to prvoaprilska šala... naj mulo ven iz šole vržejo pa naj se šola doma..to bo zelo dobro za njeno samopodobo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.