Zdravje
2651 ogledov

Šabeder: Zdravniki pacientov ne bodo smeli izpisati, lahko bodo vzpodbujali k izbiri drugega zdravnika

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • fiston 17:45 16.maj 2019.

    Drugače pa, meni je zdravnica že tam pred skoraj 10 leti rekla, da me lahko vzame, če sem zdrav, drugače pa nima časa. No ne vem, če bodo zdaj zdrave drugam odganjali, potem bodo ostali enako obremenjeni, če bodo pa ...prikaži več bolne, potem bo pa vsak slišal kot jaz: Če si zdrav te lahko vzamem, drugače pa nimam časa.

    • djdj 19:44 16.maj 2019.

      Tudi mene je pred slabimi 15.mi leti zavrnilo 7 zdravnikov/zdravnic v istemu zdravstvenemu domu. Ne vem kaj je danes drugače?

  • fiston 17:42 16.maj 2019.

    Marsikdo bi že sam šel drugam, brez da ga je treba priganjati, samo nima kam. Ta te lahko preganja k drugemu, ki jih ima manj, samo te oni drugi ne bo vzel, ker jih ima že čez mejo. Ta Šabeder ...prikaži več se je lepo za ministra uvalil, če bi ostal v kliničnem centru, bi ga morali zamenjati, ker za leto 2018 ni izpolnil plana sanacije v Kliničnem centru. No mogoče bi pa takrat presedlal na ministrski stolček.

  • Avatar Leon
    Leon 19:56 17.maj 2019.

    Šabeder: Zdravniki pacientov ne bodo smeli izpisati, lahko bodo vzpodbujali k izbiri drugega zdravnika.............Lahko pa bodo takšni pogovori vzpodbujali paciente k nasilnemu dejanju nad zdravniki . Spomnite se primera v Izoli ,ko je pacient ustrelil zdravnika ,ker ni imel časa ...prikaži več zanj . Ali je tako mišljeno ?

  • Tomaz_321 12:01 16.maj 2019.

    markodvd: KAR SAM SI JO POIČI TI PERVERNJAK POKVARJEN!!!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.