Slovenija
11541 ogledov

Šarcu uspel velik skok

Komentarjev 33
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • slovenski97 09:04 14.januar 2019.

    Po pravnomočni sodbi neodvisnega sodišča se sme reči, da anketar javnega mnenja ne meri, temveč ga ustvarja.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 11:24 14.januar 2019.

    Tudi jaz bi bil zasdovoljen z sedanjo vlado,če bi bil zaposlen v javnem sektorju!! Tam so gospodi močno zvišali plača seveda pa tega zvišanja ne bodo občutile medicinske sestre in osteli,ki so še nižje od njih!! Ta vlada daje samo ...prikaži več SVOJIM medtem,ko so minimalno plačo dvignili za 29 evrov BRUTO upokojenci pa so dobili sredinec seveda gospodarstvo ni zadovoljno z Šarcem upokojenci pa so itak ostali pod pragom revščine zelo boleče je,da je za ene dovolj denarja za druge pa ga vedno zmanjka!!

    • mph 07:07 15.januar 2019.

      Oh, ne, ravno javni sektor je bil presrečen z vlado vašega guruja v 1. mandatu še posebaj.

  • tomaz 12:53 14.januar 2019.

    Jaz pa pravim, kapo dol pred njim. Vse kar so prejšnje vlade zaurale poizkuša kamenlek po kamenčku sanirat, rešil si je sindikatov, ko jim je nalil čistega vina, dela pametno in odgovorno. Ne ozira se na polena, ki mu jih ...prikaži večki mu jih mečejo pod noge, ne odgovarja na njihove pravokacije, ampak odgovorno vodi koalicijo. Prvi predsednik, ki ni podlegel lobijem in nas pelje v pravo smer. zagotovo se pa nekoga, ki je bolehal 20 let ne da ozdraviti v treh mesecih.

    • smuc 13:08 14.januar 2019.

      Počakajmo še malo. Za hrbtom Šarca stoji zahrbten Židan, Han, Luka, Alenka-vsi imajo bodala v roki.

    • loco 15:10 14.januar 2019.

      Še ga bomo srali, Šarčeva vlada nas je v januarju zadolžila v tujini za 1,5 milijarde €, do konca leta pa še za 1 milijardo. Zdaj bo lahko Šarec še dodatno talal bonbončke JU in državni birokraciji. Naj živi Šarec in njegova vlada.

  • alfagirl 11:08 14.januar 2019.

    Verjetno je bilo anketiranih zelo malo upokojencev. Upokojencem je namreč namenil le drobtinice.

    • tomaz 13:01 14.januar 2019.

      Glede na to, kako so nam prejšnje vlade nižale procent pokojnine od osnove je vseeno bolje, da nam zvišuje po malem, kot pa nič. To kar mi bodo zvišali v tem letu je ravno toliko, kolikor porabim za ogrevanja stanovanja.

  • Avatar Minovak
    Minovak 08:47 14.januar 2019.

    Prvič, anketam ne verjame nihče več, zato so brezpredmetne, drugič, pa vidimo, kdo jih dela, ker so na njih same leve zgube (dokazano) in večina ljudi to sprejema kot čisto propagando in smešenje vpletenih, kar zadevo preobrne v nasprotno smer.

    • mph 10:15 14.januar 2019.

      Res je, kar pa poznam ljudi in nanese debata, je dobil ogromno pristaše, ki ga prej sploh niso marali. Zame je tudi zelo pozitivno presenečenje, čeprav ostajam volilec SAB.

    • Avatar vec
      vec 10:19 14.januar 2019.

      @mph Jest se nebi preveč javno ispostavljal, da sem simpatizer SAB, to ni glih pametno, ker pol ostali vidjo kolk ima kdo v glavi.

    • mph 11:43 14.januar 2019.

      @vec, nekateri pa se izpostavljajo s svojim poznavanje slovnice, koliko imajo v glavi. :-) Pogosto taki dodatno dokazujejo to stanje svojega uma s podporo SDS. :-)

    • mph 11:44 14.januar 2019.

      PoznavanjeM, tam sem se zatipkal. :-)

    • Avatar vec
      vec 12:51 14.januar 2019.

      LOOOL

    • boogin1 14:44 14.januar 2019.

      mph Težko ocenim vašo inteligenco, ki voli nekoga, ki obljublja davke, še večjo obremenitev in težje življenje državljanov. Komunajzli bi volili tudi MIKI MIŠKO ALI BAMBIJA. Šarec misli, da je igranje premierja komedija, v kateri smo se nehote znašli vsi ...prikaži veči državljani. Za začetek predlagam, da se DDV zviša na enotno stopnji 50%, minimalne plače, pokojnine in socialne transferje pa je potrebno znižati

    • Avatar vec
      vec 22:02 14.januar 2019.

      ej če že ponujajo na vašem portalu dnevno oz minutno, uspeh razni boti, naj pristavim piskerček oz štango, A je kera ki ga rada zaugle na voljo ?? :)

  • loco 10:14 15.januar 2019.

    Že v januarju nas je Šarčeva vlada zapufala za dodatnih 1,5 milijarde €, do konca leta nas nameravajo zadolžiti še za najmanj 1 milijardo. Ja na ta način ti lahko raste popularnost med slaboumnimi. Streznitev bo prišla pozneje ko bo ...prikaži več treba pufe vračati ali pa ko nastopi svetovna ekonomsko finančna kriza. Če nemško gospodarstvo kihne slovensko crkne.

  • dragec 13:23 14.januar 2019.

    Ni slab igralec

  • loco 12:15 14.januar 2019.

    Bomo videli kaj bo prinesla prihodnost. Če bo špičasto bo kramp, če bo ploščato bo pa lopata. Prosto po predsedniku vlade.

  • Avatar jezeran
    jezeran 17:10 14.januar 2019.

    Dobr tole nakladate, če bi bilo po moje, bi bil v podnu in to za vsemi ostalimi strankami ki jih še niti ni

  • Avatar jezeran
    jezeran 17:12 14.januar 2019.

    Uspelo mu je da nas je prodal, mogoče malenkost ceneje kot Cmeraj, ampak še zmeraj nas je prodal

  • marjana09 13:44 14.januar 2019.

    katastrofa od politike,od države,ki je skorumpirana ,da že meji na kriminal!!! in ovce to hvalijo....

  • boogin1 09:19 14.januar 2019.

    Ni pomembno, da upokojenci crkavajo s 500 eur na mesec, ni pomembno, da ima večina minimalca, ni pomembno, da živimo čedalje slabše in je revščina čedalje večja, ni pomembno, da si nič ne moremo privoščiti oz. čedalje manj, pomembno je ...prikaži več le, da imamo komunistično diktaturo, da častite rdečo zvezdo, da živite v nekem preživetem času, čedalje večje/več davkov in da na oblasti ni Janez Janša. Ja vse to vam bo skuhala komunajzarska vlada in vedno bolj grenka juha se vam kuha.

    • 154bb981b46dec9676b53ddcf41cbd570c99c952 09:55 14.januar 2019.

      Škoda časa, še bolj besed zate.

    • mph 12:08 14.januar 2019.

      Tvoj Janez je bil dva mandata na oblasti, naredil nič za malega človeka, ustvaril vse pogoje za tajkunizacijo Slovenije, podaril vse možno takrat JS v upanju na glasove, dupliral dolg Slovenije v prvem mandatu še pred krizo, ...

    • maresem 12:52 14.januar 2019.

      Komunajzarji in častilci krvave rdeče zvezde, so kot podgane, nikoli jih ne iztrebiš.

    • boogin1 13:01 14.januar 2019.

      Jazalen Jazbec Pričakovan odgovor, komunajzli ste pač kratke pameti, voli bi tudi MIKI MIŠKO ali BAMBIJA. Težko ocenim tvojo inteligenco, ki voli nekoga, ki obljublja davke, še večjo obremenitev in težje življenje. Šarec misli, da je igranje premierja komedija, v ...prikaži več kateri smo se nehote znašli vsi državljani. Za začetek predlagam, da se DDV zviša na enotno stopnji 50%, minimalne plače, pokojnine in socialne transferje pa je potrebno znižati za vsaj polovico, da se bodo vam uresničile mokre sanje.

    • tomaz 13:05 14.januar 2019.

      Bogin, a je Šarec kriv za to, kar navajaš v tvojem prispevku? Si pozabil, kako je JJ pogojeval vstop v Nato z potrditvijo proračuna. Daj no, jaz mislim, da je Šarec sprejel pravo strategijo in da bo marsikaj izboljšal, vsaj ...prikaži večšal, vsaj uredil, da bo manj zlorab in lumparij.

    • loco 13:41 14.januar 2019.

      mph, Naštej mi tajkune, ki jih je sproduciral Janez Janša. Pa ne naštevaj mi nekaj deset rdečih tajkunov iz vrst Kučanovega FORUMA21 ampak Janševe pristaše. Torej naj bi Janša po tvoje bil pravzaprav desna Kučanova roka pri ustvarjanju rdečei tajkunov. ...prikaži večv. In razloži mi tvojo bolano pogruntavščino da je Janša podvojil dolg države Slovenije. Ti cepec sploh ne razlikuješ med državnim dolgom in dolgom ki ga ustvarijo komercialne banke in gospodarstvo. Res si enkraten imbecil.

    • mph 13:43 14.januar 2019.

      @loco, POGOJE je ustvaril za tajkunizacijo. Njegovi oprode pa so vsaj celo obalo temeljito opustošili, Časar Luko, Lovšin Interevropo, njegov osebni prijatelj Bavčar (pri pohlepu barva politike ne igra vloge) Interevropo.

    • loco 15:07 14.januar 2019.

      mph, Bavčarja je postavil Drnovšek oziroma tvoj LDS. A ti jaz naštejem rdeče tajkune. Škoda ker ne morem zaradi tega ker jih je preveč in me Zurnal blokira. Pa povej mi že enkrat če si se že naučil razlikovati med ...prikaži več državnim dolgom in dolgom bank ter gospodarstva, ki so se zadolževali v tujini. Bo šlo ti pametnjakovič

    • 154bb981b46dec9676b53ddcf41cbd570c99c952 12:38 16.januar 2019.

      Šarec=zakon! Končno sprememba.

  • klincek 14:37 14.januar 2019.

    Anketa narejena v Dražgošah,ko ste bli glih na kupu.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.