Slovenija
1424 ogledov

Šarec: "Bolj kot nam mečejo polena pod noge, višje jih preskakujemo"

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • alfagirl 18:26 24.avgust 2019.

    Šarec je pošteno nahranil samo javni sektor. Sedaj se pripravlja, da bo pošteno nahranil še sebe in ostale funkcionarje. Drugim je dal le drobtinice. Upokojencem bo kao dobrodušno izredno povišal pokojnine za 1,5 % in to šele konec leta.

  • marsal 21:59 24.avgust 2019.

    kreten !

  • Avatar Mirko
    Mirko 22:01 24.avgust 2019.

    Zakaj se ne odpravijo varčevalni ukrepi, ZUJF, zakaj se dviguje zdravstveno zavarovanje ČE SO VELIKI DOBIČKI. Veliko je teh zakajev, veliko je vprašanj. Odgovori pa so se pripravlja novosti a žal teh novosti ni niti v zdravstvu, niti drugod. Zakaj ...prikaži več se po hitrem postopku ne spremenijo zakoni o javnih razpisih, ki morijo gradnje ? Pa ne bom vse našteval je preveč tega iz gleda, da je Slovenskemu človeku dovolj, da nekdo Janši pove, kar mu gre.To mi pišemo po spletu že leta in leta.

    • Avatar praufo
      praufo 13:12 25.avgust 2019.

      to je pač slovenistan, kaj bi še rad?, to je oaza komunizma sredi evrope, kjer neizvoljeni dobijo ministrske položaje ... gnila država pač

    • Avatar Mirko
      Mirko 19:35 30.avgust 2019.

      praufo ti nimaš pojma o politik bila je nekoč spoštovana stranka ZKS in SOCIALIZEM seveda moraš vedeti, kaj pomeni socializem.

    • Avatar praufo
      praufo 19:50 30.avgust 2019.

      socializem je ustvaril egalitarno družbo, kar je povsem zgrešeno, ker nismo vsi enaki, kardeljevo samoupravljanje je pa (skoraj) ukinili privat lastnino, kjer je bilo vse naše in temu primerno so mnogi delavci (ki jih je bilo itak preveč) znosili domov ...prikaži več velik del tovarn ... očitno si ti spet eden tistih, ki modrujejo kako jaz nič ne vem in nič ne razumem, ne dajo pa ne odgovora in ne pojasnila ... res mi je pa žal, če se ti toži po socializmu, ki je naredil ogromno škodo našemu ljudstvu

    • Avatar Mirko
      Mirko 13:36 01.september 2019.

      Seveda NIČ NE VEŠ, če pišeš, da je kdo, kaj odnesel domov delal sem 43 let pa nisem nič nosil domov razen zaslužene plače. Res je taki ljudje kot se imaš ti delajo zbrko, saj pišete bedarije, za kateri veste ...prikaži več samo vi. Pisati, da je kdo, kaj kradel ja morda, če sodiš po sebi ali svojih bližnjih potem lahko z lahko pišeš to.

    • Avatar praufo
      praufo 13:53 01.september 2019.

      pametnjakovič, mogoče dobiš še kakšno občinsko nagrado nekoč, ker ti tvoja pamet in napuh gledata ven iz glave ... ne vem kje si delal, sodeč po tvoji delovni dobi sem mnogo mlajši, ampak sem poskusil nekaj podjetij zdrženega dela, zdej ...prikaži več če ti nisi nič videl in je bilo zate vse nebeško čisto, potem si delal v osveščenem okolju, jaz sem videl marsikaj, pa se ne zmišljujem

    • Avatar praufo
      praufo 13:53 01.september 2019.

      se opravičujem, če delam zbrko, rad bi od tebe slišal kaj modrega, da ne boš samo mene kritiziral, kajti modreci morjao tudi kaj povedat, za take, ki nimamo pojma

  • Avatar Mirko
    Mirko 21:59 24.avgust 2019.

    Veliko besed malo dejanj. Veliko zapisanega v koalicijski pogodbi, brez, katere ne bi bil, kar je nič ali skoraj nič uresničenega. Tako, kot vsaka vlada doslej prvo dvig plač ljudem, ki imajo že tako lepe, nato metanje denarja še v ...prikaži več zdravstvo brez učinka. Sedaj, da lepo govori in predvsem besedno nasprotuje Janši ali ostali je zame brez predmetno pomembni so rezultati dviga življenja vseh nas. Zakaj se ne odpravijo varčevalni ukrepi, ZUJF, zakaj se dviguje zdravstveno zavarovanje ČE SO dobički.

    • Avatar praufo
      praufo 13:14 25.avgust 2019.

      vprašaj gospo štajerko bratušek, kljuse, ki je dvignilo ddv

    • Avatar Mirko
      Mirko 19:33 30.avgust 2019.

      praufo tako, kot imaš nick tako pišeš bedarije

    • Avatar praufo
      praufo 19:54 30.avgust 2019.

      kdo je dvignil ddv, a sem ga jaz? tisti, ki ga je dvignil, je razlagal, da je to zato, ker je kriza, in ko je bo konec, bodo davki spet nižji ... ok, pišem bedarije, sej zato si pa ti ...prikaži več na tem portalu, da napišeš kaj pametnega ... ne moremo vsi biti tako brihtni in samovšečni kot si ti, ... mojster mirko, al kaj si že

    • Avatar Mirko
      Mirko 13:31 01.september 2019.

      Res si preveč pameten morda sam zase malo premalo. Pišeš meni naj koga, kaj vprašam, piši sam, če te zanima, saj jaz sem napisal samo svoje mnenje brez, da sem tebe vpletal v kaj ali bilo koga od komentatorjev, razen imen politikov.

    • Avatar praufo
      praufo 13:56 01.september 2019.

      spet se ukvarjaš z mano, joj si brihten, še bol pa nadut in samovšečen ... piši o temi, ne pa da mene kritiziraš, sej vem, da ti vse veš pa napiši kaj vsebinskega ... pluvaš čez vlado, piši njim, piši ...prikaži več šarcu in bratušku, pa erjavcu, pa njim dokazuj svojo naduto modrost

  • Avatar vec
    vec 22:41 25.avgust 2019.

    Vse kar je všečnega bilo je Irenca, lušna na pogled, pametna ne vem bomo pa še videli, ampak na dosedanje izkušnje iz EUPARL bo potrebno mal več pokazat (da se bo nam kaj poznalo) če je to seveda primarni cilj, ...prikaži več da ni samo službica ?? česar komentarja se bom vzdržal

  • Naklonsky 17:42 25.avgust 2019.

    Blefer. Blefer bil, je, in bo ostal. Je odličen v povzdigovanju svojega ega, blefiranju in prikazovanju svoje vsemogočne všečnosti, mogočnosti in manipuliranja. Le pri dejanjih mu nekaj manjka...dvomim, da bo poslanstvo šarcizma trajalo v nedogled. Preveč spominja na cmeralizem - ...prikaži večm - vse so drugi krivi, le vlada ne!

  • 0ced864ed9d976da79e4e975646e3dcf59a85b96 19:08 24.avgust 2019.

    [ Bolj kot nam mečejo polena pod noge, višje jih preskakujemo … če imaš končni cilj in če imaš svojo pot, se ne oziraj na vsakega psa, ki laja nate … ] Bravo Šarec. Vseeno pa jim je treba, kot ...prikaži večt v zadnjem primeru 'Prekucniku iz Dragonje' odločno odgovoriti kam sodijo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.