Slovenija
9741 ogledov

Šarec in Janša izgubljata, Cerar jezdi na valu

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 16:58 09.april 2018.

    A vi na Žurnalu res verjamete kaj pišete?Toliko bedarij na kupu,me že glava boli. Vztrajno se trudite,da nihče več nebo gledal vaš časopis.Kako lahko bizgecu kot Cerarju raste podpora?Spizdil je kot malo dete in kaj lahko naredi v naslednjem mandatu ...prikaži več ko bodo isti in mogoče še večji problemi.Začnite pisti z svojo glavo in ne kaj rečejo Murgle.

  • tudbognasvečnereši 10:19 09.april 2018.

    Lahko dlate ankete kar naprej, vendar glede na to kdo vodi to državo, je vseeno ali gremo na volitve ali ne. Udbo mafija bo že nastavila svoje marionete in vse bo kot dosedaj. Zakaj? Ker v SLO živijo samo ovce!!!!!!!!!!

    • evelux 07:07 10.april 2018.

      Točno tako vse je že določeno in pripravljeno tako da so volitve samo farsa za slovenske ovce ..... še malo pa bomo vsi meketali...

  • vehar 12:54 09.april 2018.

    Dajte no, kdo dela te ankete? A jim sploh še kdo verjamem. Šarca napihujejo, SDS pa blatijo. Če kaj ima SDS vedno večjo podporo.

    • wingspan15 10:14 10.april 2018.

      V teh anketah je bila večino časa zmagovalna SDS. Kdo je pa takrat delal ankete?. No ne se preveč razburjati, saj bodo kmalu volitve, ki so edina merodajna anketa.

  • perhan63 08:54 09.april 2018.

    ahahaha 1010 vprašanih...verjetno kr pri časniku delo...aahahaah fake ankete

    • Avatar Leon
      Leon 09:54 09.april 2018.

      Seveda gre za ankete plačane s strani SMC ...................

    • vehar 12:56 09.april 2018.

      oz. levih veljakov...

    • jakec1575 16:59 09.april 2018.

      Po duši sem nekje leva sredina. ampak menim, da je Cerar največji blefer od osamosvojitve. Prilašča si dosežke predhodnikov ali pa izvoznikov. Njegov minister za pravosodje je skušal nekaj narediti pri popravkih zakonov. Kar bi pa lahko premier naredil pa ...prikaži več ni. Celo več. Gledal je stran. Največji amater, teoretik, brez sposobnosti praktičnega reševanja problemov.

    • ivan83 17:44 09.april 2018.

      Bravo si le dojel Jakec, upam da ne boš še kakšnega takšnega "Mesije" oz novega obrazka volil in padel spet na staro foro

  • Avatar vec
    vec 11:31 09.april 2018.

    Zadnjič se mi je neka državna ustanova kr sama najavila pismeno (gre za neko državno javnomenjski urad, katerega glavni capo je neka dr. Brina ) In so se povabili v goste, piše da celo 3 krat lahko pridejo na dom ...prikaži večm in me povprašajo s kom se družim, imam internet ipd. No ko je pripel dan D (sobota je bila) prizvoni neka zbegana ženska, seveda sem jo odpravil da pač nimam časa, ona da bi prišla lahko kasneje drugič ipd, sem rekel alo NIMAM CAJTA NIKOLI, za nobene ankete.

  • Skipi 09:32 09.april 2018.

    Upam da v vasednjem parlamentu ne bo DEsusa, SMC-ja, SD-ja, najraje bi videl da tudi SDS-a ne ampak to je bolj pobožna želja.

    • klincek 14:00 10.april 2018.

      Skipi Pa vol komedijanta pol ma v tazadno zlez.

  • Avatar praufo
    praufo 11:39 09.april 2018.

    ne razumem kaj je smisel teh anket, oz. kdo sploh (brezplačno) odgovarja na vprašanja ... kadar me kdo pokliče za anketo, naprej vprašam, kaj dobim zato, če je odgovor nič, je zgodba zaključena, na svidenje

  • ginko 17:16 09.april 2018.

    IZGUBLJAJO REČE MURGLE, živci vrejo, pritiska demenca, psihiatrija se polni, lekarne jim dostavljajo neomejene količne "praška" za pomiritev. A nič ne pomaga. RESNICA udarja čedalje bolj in boli, boli.....

    • Avatar praufo
      praufo 09:05 10.april 2018.

      ma kakšna resnica neki, to je sam blef, sama igra

  • maresem 19:17 09.april 2018.

    Cmerar lahko samo jezdi metlo in to na večno smetišče.

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 12:01 09.april 2018.

    plačajte pa bom odgovoril, sicer pa za te lopove imam samo en odgovor, za postrelt, banda lopovska, ko jebe volitve, grem rajš na 3 pivce za živce bom mel več od tega

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.