Slovenija
9792 ogledov

Šarec je pričakoval, da se bosta dogovorila

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 22:42 20.november 2018.

    Vsekakor ne morem imet Erjavca za kredibilnega.

  • leonardo 07:33 21.november 2018.

    G. Erjavec, ali se vi mogoče pripravljate na penzijo. Ker naslednji mandat sploh ne boste dobili niti enega glasu. Ogromno ljudi prejema tudi višje pokojnine, ki pa zaradi diskriminacije , ki jo zagovarjate že nekaj let ne boste želi njihovega ...prikaži več glasu. Kar nekaj let ste jih pustili kar na suhem in z izplačilom malo višjega regresa bi samo popravili napake iz preteklih let! Srečno v naslednji vojni g.minister!

  • alfagirl 21:33 20.november 2018.

    kmalu bodo vse pokojnine enake

  • Avatar olor
    olor 08:17 21.november 2018.

    Ne bo minilo nekaj let, ko bo A.Bratušek zamenjala stranko in kandidirala za predsednico upokojencev. Punca si pripravlja teren za vsaki primer. Erjavc bo pa odfrčal.

    • ničelnatoleranca 10:04 21.november 2018.

      Erjavec je dobil nezaupnico. In kaj? Obrambno ministrstvo je dobil za nagrado. Toliko o " volji ljudstva". Skrgano z zdravim razumom.

  • mirror 10:39 21.november 2018.

    Če je pogodba za drugi tir slaba za našo državo, obstaja ena oseba ali več, ki so to pogodbo sestavili. Jože P. Damijan je pritrdil Bratuškovi in označil to pogodbo škodljivo za Slovenijo, Bratuškova pa ga podpira za guvernerja, kar ...prikaži večr pomeni, da je tu vezana trgovina. Jaz tebi, ti meni, levičarji pa še kar trdijo, da je drugi tir padel zaradi JJ.....

  • ničelnatoleranca 10:00 21.november 2018.

    Upokojence že vsa leta vodijo žejne čez vodo. Pa večina volilne baze so. Pred volitvami so vseh polna usta, kako bodo poskrbeli zanje. Po volitvah se prerekajo od kod. Moje mnenje... Veliko je rezerv, denar se meče z lopato čez ...prikaži več okno. Neracionalno porazdeljen. Začnimo pri poslancih oz. kar pri politikih nasploh, zmanjšajmo dodatke za to in ono, ki nimajo osnove ali le na papirju. Pa vidite in se čudite. Za malega človeka je še tisto malo preveč. Mnenje tistih, ki delijo. 🙄

  • carmen 23:36 20.november 2018.

    Naredil bom 86 evrov na uro od doma. Bil sem šokiran, ko je moj sosed rekel, da je povprecje 95 dolarjev, vendar vidim, kako to pocne zdaj. Zdaj imam toliko svobode, ko sem sam šef. Evo, kar sem pocel >>>>>> www.WebJob33.Com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.