Slovenija
9205 ogledov

Šarec pojasnjuje svoj buren nastop

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar olor
    olor 13:27 26.marec 2019.

    Lepo in elegantno jim je razložil, bravo.

  • žurnalWTF 12:50 26.marec 2019.

    Šarec je faca. Kar tako naprej pa mogoče celo prilezemo iz sranja ki se je do zdaj nabralo...

    • smuc 13:24 26.marec 2019.

      Šarec pač ne more iz svoje kože in se vedno bolj spreminja v komika, ki lahko zine vse kar mu slina na jezik prinese. To se ne spodobi za predsednika vlade pa tudi primitivno je. Zdaj komaj čakam, da bo ...prikaži več Šarec pogorel ko se bo hotel soočiti z razbojniki v zdravstvu. Šabedra politika ne bo podprla. Morda pa ga je Šarec postavil za ministra, ki ne sme vtikati nosu v zdravstvo. Nič bat, kmalu bomo videli!!!

    • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 13:45 26.marec 2019.

      enako se ne spodobi za predsednike strank, poslanskih skupin, poslancev in druge podobne zalege. pa kar naprej to počnejo. Al misliš, da je enim to dovoljeno, drugim pa ne? Končno se je našel eden, ki jim pove po njihovo nazaj. ...prikaži več Je hudo, ko dobiš tako porcijo, a ne?

    • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 15:36 26.marec 2019.

      Včerjašna zmagovalna kombinacije je govor oz.odgovor Šarca in povešena surla Ludemile,ki je dobila dobro porcijo,kot,da bi bla karana!!!

  • Aro 14:16 26.marec 2019.

    Šarec je car :) Vsaka mu čast! Tem evropskim hijenam in poslanskim sluzavcem je povedal svoje. Pravilno. Oni ki se hlapčevsko vdinjajo onemu fašisteku Tajaniju in one, partijske cicibane iz levice, ki mislijo da so Če gevare :) Klovni, razen Šarca

  • Avatar Leon
    Leon 12:51 26.marec 2019.

    Bravo Šarec . Tako se to dela . LudaMila je ostala kot riba v akvariju . Imate moj glas.

    • oneh 13:09 26.marec 2019.

      Tu pa se še jaz strinjam s tabo. LudaMila je namreč edina iz ne neokomunističnega bloka glasovala za Šarca. Sedaj pa je od v zahvalo dobila to, kar lahko od takšnih osebkov pričakuješ.

    • Avatar Leon
      Leon 13:12 26.marec 2019.

      Narobe si razumel .

  • tomaz 13:37 26.marec 2019.

    Najbolj mi je všeč, ko je g. Vodušku odgovoril..." a se splača"....vsaka mu čast, ta bo še naredil red, kar je tudi prav. Na pravokacije je potrebno odgovoriti v njihovem jeziku.

    • Avatar vec
      vec 15:01 26.marec 2019.

      Kdaj mu je to rekel ? mislm če imaš kak link bi rad pofirbcal :) thx

    • tomaz 16:15 26.marec 2019.

      @vec....danes je bilo na tretjem, novinaska konferenca

  • brinti 14:15 26.marec 2019.

    Vendarle premier, ki se ne slini s hinavci in licemeri, pač pa jim pove, kar jim gre.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 15:37 26.marec 2019.

    Včerjašna zmagovalna kombinacije je govor oz.odgovor Šarca in povešena surla Ludemile,ki je dobila dobro porcijo,kot,da bi bla karana!! 🤣😁😂👍

  • leonardo 16:08 26.marec 2019.

    Šarec, polepšal si mi dan, kaj dan moje življenje na splošno!

  • Vesna Dolšak 18:32 26.marec 2019.

    Nisem glasovala zanj, celo proti temu sem bila, da bi prevzel ravno on predsedniško funkcijo, a tokrat me je res pozitivno presenetil, da je tem kreaturam povedal vsakomur svoje. Ljudmili se je nos povesil do tal. Hahahaha.

  • dd 12:30 27.marec 2019.

    Šarec najbrž misli, da so njegove delovne obveznosti; žalitve in kreg nad sodelavci. Na svoje resnične obveznosti in naloge pa krepko pozablja.

  • sršen 20:44 26.marec 2019.

    Šarec v petih mesecih kar devetkrat letel s falconom, Pahor v šestih letih le dvakrat!

    • Buča Pepa 07:20 27.marec 2019.

      Pahor ne zna leteti.

    • janez60 07:49 27.marec 2019.

      Letalo je namenjeno za letanje, ne pa za v hangar. Ti imaš očitno gate za v omaro ne pa za oblečti.

    • sršen 08:24 27.marec 2019.

      Za lete s falconom potrošil več kot 58 tisoč evrov, doma ostaja zanič zdravstvo, pokojninska reforma in še bi lahko našteval.....

    • sršen 08:35 27.marec 2019.

      janez60 ti imaš verjetno rdeče gate...

  • sršen 20:23 26.marec 2019.

    Šalabajzer

  • Albatroz 13:45 26.marec 2019.

    bravo novi klovn z novimi triki spodbuja državljanske ovce da jim lahko dalje krade, ko pa bo spet kampanja pa so dovolj samo obljube in dobi večino glasov.

    • tomaz 14:01 26.marec 2019.

      Ta tvoj klovn, moj pa premier Šarec je sestavil vlado, ki jo tvoj JJ ni bil sposoben. Deluje , v nasprotju z vašimi pričakovanji, uspešno in to najbolj boli. Da pa odgovarja na pravokacije v njihovem stilu, mu pa čisto prav dam.

    • Albatroz 14:09 26.marec 2019.

      tudi JJ je lopov v svojem pomenu kot vsi drugi vendar je on zaslužen za samostojno slovenijo že iz samega začetka, ko se v predelu štajerske ni zmenil za svoje nadrejene in obranil slovenijo, ker bi verjetno bila zelo manjša ...prikaži več če nebi posredoval. tudi veliko ostalih uspešnih projektov je imel ki pa v letnem mandatu prinesejo več plusa kot ostali voditelji. vsaj govor bi imel v EU parlamentu

    • tomaz 14:19 26.marec 2019.

      Albatros, največ so naredili naši poslanci, ko so protestno zapustili 11 kongres ZKJ, Za kasnejše odvijanje zgodovine, kot se je odvijala, smo pa zaslužni vsi, ki smo pri tem sodelovali. Pusti to temo, je bila že prevečkrat predebatirana. Sedaj smo ...prikaži več. Sedaj smo pti Šarcu in kapo dol pred njim. JJ mu ne pride niti do kolen, pa veš zakaj. Zato. ker je vpleten v različne zgodbice in enostavno ne more več ven. Teh zgodbic Šarec nima in ga ne obremenjujejo.

    • Aro 14:21 26.marec 2019.

      Albatroz ti nimaš pojma, izgleda nisi bil zraven, ali pa si čepel v Ljubljani v kakem dobrem zaklonišču skupaj s svojim idolom :) On ni zaslužen za samostojno Slovenijo. Zaslužnih je več ljudi in veliko bolj kot on. Ljudi ki ...prikaži veči so se borili za Slovenijo in ne za denar in položaje in politiko

    • Albatroz 09:41 27.marec 2019.

      veš aro ne prihajam iz ljubljane ampak iz tega dela meje kjer se je prav to dogajalo, in verjamem da tebi niso izpraznili in zasegli hiše za en teden v namen za obrambo državne meje. marsi kaj se ve o ...prikaži več tek vaših klovnih, in to vsi hitro skrivate.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.