Slovenija
2746 ogledov

Šarec: "Sliši se marsikaj ..."

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar praufo
    praufo 16:47 29.avgust 2019.

    kakšen blef, kakšen blef, lažnivi kljukec, nos mu seže do tal, tako laže ... seveda je žrtvoval sekretarja za šoltesa, štalo jim je pa naredila pač ena ženska iz te firme, kjer bi šoltesa moral postati direktor ... ja kakšna ...prikaži več smola ... ubogi naivni sekretar bo seveda, tiho, ker so mu najbrž že zagrozili ... jao, jao, kakšna barabija ... sicer pa, a že mate službo za šoltesa, pa sej ne more biti na zavodu ubogi revež

    • Avatar Dux_Ursus
      Dux_Ursus 21:51 29.avgust 2019.

      Veš v kateri stranki je Šoltes?

    • Avatar praufo
      praufo 07:02 30.avgust 2019.

      kaj me briga v kateri stranki je sej to nima veze, spada na rdečo stran, potomec kardelja in to je vse, kar je treba vedet

    • Avatar Dux_Ursus
      Dux_Ursus 13:25 30.avgust 2019.

      Če bi se malo poglobil, bi ti bilo precej bolj jasno kje je bistvo. Že to, da veš v kateri stranki je Šoltes, ti da 1/4 odgovora. Če pa vidiš povsod samo rdeče si pravi za grosupeljsko politično šolo. Take ...prikaži več imajo politiki najrajši.

    • Avatar praufo
      praufo 13:41 30.avgust 2019.

      ne vem, ti mi povej katera stranka, a ni imel nekoč svojo stranko pa je potem nekaj prestopal, pa ne vem kaj ... ja ok, če rdeč, je pa zelen al pa rumen ... najraje imam take pametne komentarje od ...prikaži več pametnjakovičev, ki samo motovilijo v stilu ne veš, ne razumeš in podobno ... napiši kaj misliš in kaj bi sploh rad povedal ... če je stranka pomembna, ti ki si pameten, pa vse veš, povej, da bo vsem jasno, ker tebi je očiotno vse jasno

    • Avatar praufo
      praufo 14:17 30.avgust 2019.

      edino kar lahko dodam, je to, da je na levi strani, oz. rdeči strani precej ravsa, boter vseh ne mara, gnetejo se pa kar naprej, gneča je in pokradli bi še tiso, česar ni, predvsem je pa morje nesposobnih podrepnikov ...prikaži več in mrhovinarjev, ki bi plenili kar je še ostalo ali pa tisto kar se pobere preko davkov ... to je vse in nič drugega ... jasno kot beli dan

    • Avatar Dux_Ursus
      Dux_Ursus 18:52 30.avgust 2019.

      Si se kdaj vprašal, zakaj bi nekdo priskrbel službo nekomu, ki nima z njim nič? Vsaj na prvi pogled ne.

    • Avatar praufo
      praufo 19:57 30.avgust 2019.

      ne nisem se vpršal, sem prebukov, da bi razumel tvoje ugankarske pisarijo, sploh ne razumem, kdo s komu nima nič? vemo kam spada šoltes in treba mu je zrihtat službo in po vroč kostanj ali za t.i. umazana posla se ...prikaži več uporabi podrepnike, ki so na konce vsega krivi ... evo kaj več ne razumem, razložimi mi, ker imaš več pojma

    • Avatar Dux_Ursus
      Dux_Ursus 07:10 31.avgust 2019.

      Še en nagim ti dam, ker se mi ne da več. Nihče v politiki ne dela nič zastonj. Niti tisti, ki jim ti praviš "podrepniki" (pa v resnici sploh niso).

    • Avatar praufo
      praufo 12:21 31.avgust 2019.

      no zdaj pa že več razumem ... sem mislil, da so v politiki tudi humanitarni volunterci, pa sem se očitno zmotil ... hvala, da si me informiral ... me pa veseli, da od tebe niso samo vprašanja (sem mislil, da ...prikaži več sem na šolskem testu), ampak da si sposoben še kakšne pripovede vsebine ... to je bolje

  • Avatar praufo
    praufo 19:57 29.avgust 2019.

    če bi bila to pravna država, bi tega mojstra kralja od lmš lepo zaprli za ene 5 let pa dali na kakšno prisilno delo, obenem, to je bistvo, bi mu pa ponudili takojšnjo izpustitev, če bi priznal, kdo mu je ...prikaži več naročil to dejanje ... čisto preprosto, pa bi videli ... ampak žal je to še vedno udbovsko mafijska država, v kateri veljajo zakoni za nekatere, za druge nekatere pa spet ne, žal

    • puelasedulaest 21:42 29.avgust 2019.

      Se strinjam ampak potem bi morali zapreti kompletno garnituro SDja in njihovih stricev!!!!!

    • Avatar praufo
      praufo 07:08 30.avgust 2019.

      če bi jih vsaj kakšnega zaprli, bi tudi ostali posrali od strahu, ampak kot sem napisal, žal je pri nas za nekatere vse dovoljeno in zakoni veljajo samo za nas male državljane

  • db08d766e1b32fb730acfd95068d4776f2ee2b27 20:03 29.avgust 2019.

    danes je Šarec zajebal sebe in stranko.......tako je lagal v kamero kot zadnjič Podobnik.......

  • sam50 17:19 29.avgust 2019.

    Vedno se najprej žrtvuje pijone-kmete....

  • 3b4e9e3a5c4be9cac6ad5335a948cb51271404c2 22:02 29.avgust 2019.

    pa kakšen idijot je ta šarac, kej tazga ta država še ni vidla v svoji zgodovini....pa tega bumbarja je sam za zbrcat nazaj kkjer je prlezu in to po hitrem postopku...vse kar smo mel do zdej je blo bolš k ...prikaži več ta polkvalificirana nesposobna sodrga od šarca...

    • Avatar jezeran
      jezeran 07:10 30.avgust 2019.

      jp tudi občina bolje diha ko ga ni

    • Avatar praufo
      praufo 20:02 30.avgust 2019.

      se strinjam, da je totalno neuporaben in celo škodljiv, ampak takega in podobnega političnega kadrovanja je pa ogromno, pa že prej je bil in še bo ... mene moti le to sprenevedanje, ko sem že pisal, da igrajo to deviško ...prikaži več nedolžnost in nategujejo narod, kako so pošteni, v resnici pa delajo mimo zakona, zanima jih pa samo to, koliko bodo pokradli

    • Avatar jezeran
      jezeran 20:10 30.avgust 2019.

      a niso vsi taki, poštene stranke še nisem videl

  • Avatar praufo
    praufo 19:45 29.avgust 2019.

    meni se ta kadrovanje, politično seveda ne zdni nič posebnega, to je bilo in bo in to sploh ni nič nenavadnega, moti me pa to poudarjanje nedolžnosti in svetohlinstvo, kao mi smo pa pošteni, mi ne krademo in ne lažemo, ...prikaži več predvsem je ta laž in igranje, to človeka res pogreje, ker se dejansko delajo norca, čeprav je to klasika po državnih firmah, ampak zakaj hudiča lažete in se delate norca ... ne vem a res ta nomenklatura uživa v tem ko baše svoj folk in svoje volivce ... to se mi zdi bolno

    • puelasedulaest 21:43 29.avgust 2019.

      To je samo boj med Šarcem in Židanom. Šarec ima prav, doživel je veliko zahrbtnosti.

    • Avatar praufo
      praufo 07:06 30.avgust 2019.

      ni to noben boj, sej obadva spadata na rdečo stran, ne prenesem pa pokvarjenih lažnivih prevarantov, ki do zadnjega zanikajo barabije, lažejo v ksiht in se delajo nedolžne, to so zame pokvarjenci prve vrste

  • Avatar Beantella
    Beantella 00:57 30.avgust 2019.

    Ne veste, kje najti žensko za eno noč? Pridite >>> www.Bredhot.Com

  • wzg24500 17:57 29.avgust 2019.

    To je najboljše delo, ki ga Google zdaj plačuje.Osrednji mesec sem dobil 27936 EUR za delo 3 ure na dan.Začel sem štiri mesece prej in vseeno hitro odnesel domov, od 7645 do 9264 evrov vsak teden. tukaj ......>>> www.WebJob33.Com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.