Slovenija
10748 ogledov

Šarec: Slovenija in Hrvaška sta zašli v slepo ulico

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 00:42 08.januar 2018.

    serpentinšek, kot serpentinšek, takih smo doslej v slo. politki imeli preveč. Slovensko zemljo smo doslej tujcem že preveč poklanjali, če hočemo obstati moramo tisto, kar je naše zahtevati nazaj. Slovenija ima lastninske listine, ki dokazujejo, da je Savudrija spadala po ...prikaži več piransko občino, Hrvati nimajo nič.

  • Harrison 07:10 08.januar 2018.

    EU ne bi nikoli dopustila SLO, da ovira pot HR v EU. Takrat so naši dobili pod nos, kdo je nam branil priključitev, ko smo to želeli. In le kdo smo mi, da bomo dirigirali, kdo bo v EU in ...prikaži več kdo ne. Treba bo ubrati na druge strune ali pa pokazati EU, da mislimo prekleto resno.

    • Pepe007 09:52 08.januar 2018.

      Ma ja, to je strah malih igralcev in politikov s kratkimi v hlačah. Poljski in madžarski politiki se groženj iz Bruslja kar tako ne prestrašijo. Pahor pa je vedel, da bi moral ob slikanju v Bruslju stati v zadnji vrsti ...prikaži več in je takoj privolil v arbitražo.

  • stary1 23:52 07.januar 2018.

    škoda tak v redu fant je,, ampak ta povezava z murgelskim palčkom me pa moti

  • ode 07:59 08.januar 2018.

    Takšne izjave mi grejo najbolj na k., posebno še, če pride iz goflje nekega političnega zelenca. Je to njegovo stališče ali njegovih stricecev iz "pozadine"

  • ptptpt4 22:14 07.januar 2018.

    "Kot premier ne bi dovolil, da me neki minister tako podučuje, vsaj ne v javnosti." Počakaj, da bo Kahl tvoj minister, pa boš videl, kako mu boš dovolil. Če ti sploh uspe zmagati, seveda.

  • stary1 08:05 08.januar 2018.

    koda tak v redu fant je,, ampak ta povezava z murgelskim palčkom me pa moti,, kajti takoj ko je zadaj murgeljski smrad se mi obrne želodec in tak kandidat je GOTOF

  • kurt 10:40 08.januar 2018.

    Kučanov nov psiček nam kaže mesec v vodi..

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 13:46 08.januar 2018.

    Bravo genij,in kaj imaš TI novega za povedat?Vsi vemo da je Pahor zajebal,in nam stem naredil ogromne probleme,za Dimičevo je pa poskrbel.

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 21:02 07.januar 2018.

    nikoli ne bo nič

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 10:28 09.januar 2018.

    Sedaj vidimo kašne zanikrne sosede imamo!! Mi smo jih pustili v EU sedaj se nam na takšen način zahvaljujejo!! Če imaš Hrvata za soseda sploh ne potrebuješ sovražnikov!! Hrvati so UKRTADLI Istro od italjanov !! Še celo več zločinec tito ...prikaži več jo je zamenjal za Trst! Sedaj bi morala pripasti Sloveniji!! Ne bi bil zgrožen,če nebi Hrvati imeli morja ampak teh 15 kilometrov koliko ga premoremo Slovenci jim gre na živce še to bi radi ukradli!! Edino BOJKOT VSEGA Hrvaškega je rešitev!!

  • Lavdan 08:37 08.januar 2018.

    Arbitraža nam je dala kost, ki je Hrvatje nikdar ne bodo požrli. Zaliv bi morali razdeliti na pol in nam dati odprt dostop do mednarodnega morja. Bolje bi bilo da bi rešili probleme na kopnem, ki so prizadeli ljudi, ki ...prikaži več tam živijo. Samo bedak lahko Trdinov vrh ne razdeli po vrhu.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 06:42 08.januar 2018.

    Edini,ki še ni imel rok v marmeladi in,ki ponuja razumljive rešitve in se bo lotil problemov,tam kjer so najbolj žgoči.Povezave z ne vem kom pa vidijo samo tisti,ki majo špegle kupljene pri okulistu Janši,tko je to,žal!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.