Slovenija /slovenija/crna-kronika
1971 ogledov

Šolarje bi na izlet z avtobusom odpeljal močno opit

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Lovebites 13:05 30.april 2018.

    Neodgovoren blesav idiot.Ce ze mora zret,naj naredi to tako,da ne bo ogrozal otrok in drugih nedolznih ljudi in ne v casu,ko je v sluzbi in nosi taksno odgovornost.Sam pa naj pocne s seboj kar zeli v svojem prostem casu.Trajno vzet ...prikaži več izpit in max denarna kazen.Pa se par vzgojnih mu ne bi skodilo.

    • janez60 13:56 30.april 2018.

      Superman, ali se še vedno v stilu pravega balkanca zaničuješ materni jezik in nisi sposoben uporabljati šumnikov.

    • Lovebites 13:59 30.april 2018.

      Ccccccc......zivcki,zivcki.....kaksno vezo imajo moji sumniki s cefurji in balkanci?Ti vec ne ves,kaj bi napisal,napises pa neko kretensko foro.Daj skuliraj se,ne vem,kako se ti sploh da ubadat z mano in mojimi sumniki.Daj me na ignore in je problem resen,a ne Janci???

    • Polhar 14:11 30.april 2018.

      Ja, trajno odvzet oziroma prepovedat opravljanje poklica voznika avtobusa. Drugače pa, Balkanec se piše z veliko začetnico, tako kot Janez Slovenec.

    • Lovebites 14:14 30.april 2018.

      Namerno pisem z malo zacetnico besedo balkanci.

    • janez60 15:25 30.april 2018.

      Za Polharja: če je naziv balkanec za mentaliteto(kar za Lovebitesa je) se to piše z malo, če pa misliš kot prebivalca geografskega območja pa z veliko:

    • Lovebites 15:42 30.april 2018.

      No no janez,kako nizko se lahko spustis.Daj se nizje.Ubog primitivnez.Ti si se hujsi kot balkanska plemena.Si kot otrok,ki ne dobi svojega Najprej sumniki,zdaj balkanci,janci,ti bos fasal zivcnega....pa ravno pred prazniki.. janci janci

  • porko2 21:32 30.april 2018.

    8 kazenskih točk ??? Temu idiotu treba odvzeti vozniško do smrti.

  • janez60 15:08 30.april 2018.

    Lovebites a te malo načenja ker nisi sposoben urediti da bi ti delali šumniki, pač nekateri se vtikajo v vse pri sebi oa ne znajo urediti osnovnih stvar. Še te bom...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.