Šport /sport/zimski-sporti
15840 ogledov

Štuhčeva ni finančno preskrbljena

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • perhan63 11:45 04.januar 2018.

    jebi ga ..tud jst nism..njej pa vse naj naj v življenju..

  • McClain 13:43 04.januar 2018.

    no, za sportnika res svetovnega kova, svetovnega prvaka itd, bi se res lahko izšlo bolje kot se je za njo. Slovenija pač. Po drugi strani pa en blefer Kramar iz NLB en milijon za cohanje tiča... Takle mamo, zato pa ...prikaži več mal boplj po pameti volit, da bodo privilegiranci tisti ki so nekaj naredili, ne tisti ki so pač v "žlahti" z nekom

    • Avatar Leon
      Leon 16:18 04.januar 2018.

      Misliš ,da vsak ,ki se slika s Pahorjem dobi milijon evrov ? To je rezervirano samo za politično VIP sceno .

  • Snežinko 13:41 04.januar 2018.

    In zakaj bi po eni uspešni sezoni morala biti preskrbljena za celo življenje? Tekmovalci, ki so zmagovali dosti več let niso preskrbljeni ampak delajo, imajo firme... ko se bodo tekmovanja zanjo končala ne bo čas za sedenje ampak bo treba ...prikaži več kar delat. Mi, normalni smrtniki tudi delamo, vsak dan, vsak mesec, vsako leto...

  • Avatar skeptik
    skeptik 12:17 04.januar 2018.

    Jaz tudi hodim vsak dan v službo, pa še vedno ni neke garancije... Se bo treba lotit pravega dela, žal. Punca je OK, samo malce preveč pričakujejo ti estradniki. Real life je jeba

  • Avatar Leon
    Leon 16:19 04.januar 2018.

    Ilka spokaj kufre ,pa v Ameriko ,tam boš dosmrtna zmagovalka ! Tudi Tina se odpravlja kolikor je pisalo .

    • Snežinko 19:56 04.januar 2018.

      No, no...tako enostavno pa spet ni. Roko na srce, ženska je lani zmagala zaradi spleta okoliščin: vse vrhunske tekmovalke so bile poškodovane in niso nastopale: Lindsay, Ana... Letos nima šans, če mene vprašate...

    • Avatar Leon
      Leon 08:28 05.januar 2018.

      Snežinko ,tebe nihče nič ni vprašal !

  • matermila 16:34 04.januar 2018.

    Jebi ga,tud jaz nisem preskrbljen.Bom verjetno moral do smrti delat,ker s to penzijo,ki jo izračunajo za 40 let dela,umiraš na obroke.Ilka,bo treba tud po smučarski karieri kaj počet,čeprav se ne boš tak matrala kot večina.Drgač pa ,vsaka čast.Hitro se poceli,ker ...prikaži več je brez tebe SP dolgočasen,nimam za koga navijat.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.