Zdravje
35681 ogledov

"A veš tista gospa, ki ji kao ni bilo nič. Zdej jo operira nevrokirurg!"

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ivo 09:59 08.september 2019.

    Pred leti na urgenci v Novem mestu, pri sorodnikih na obisku. Mulec pade in neha premikati vrat. Pridemo, čakamo dve uri. Zdravnik odredi rentgen vratu. Peljemo mulca na rentgen, pa sestra: "No, kar slecite mu hlače!" Žena debelo pogleda, a ...prikaži več začne slačiti hlače. Nakar le vpraša: "Zakaj pa hlače, če vratu ne more premikat?" Pa pravi sestra: "Jaz imam napisano ultrazvok testisov!" Samo toliko, da veste... Pa nova, moderna urgenca, pa vse. Kaj vse naredijo nekomu, ki ne more govoriti pa...

  • Avatar Leon
    Leon 12:16 08.september 2019.

    Napake v zdravstvu so posledica nezadovoljstva zdravnikov in preobremenjenosti saj večina zdravnikov opravlja še popoldansko delo v zasebnih ambulantah ! Rdeča nit je POHLEP po denarju .

  • Skipi 16:30 08.september 2019.

    Ko sem zadnje dni poslušal zaslišanja iz otroške kardiologije kaj vse se je tam dogajalo. Pa da vas ni sram sploh zdravniki. Saj vem da se vam j.... za ene stare ljudi, ampak da se vam j.... za bolne otroke ...prikaži več tega pa ne bom nikoli razumel kot človek.

  • malarin 12:21 08.september 2019.

    Tale pisec mora biti zelo reven

  • Janez_53 08:56 08.september 2019.

    Vsekakor bi gospodu Noču priporočal, da malce obnovi znanje slovenščine. Ne bi mu škodilo.

  • assepi 06:22 09.september 2019.

    Moja izkušnja z urgence: pri rezanju se mi je špena zapičila v oko. Svakinja, medicinska sestra, mi je izprala oko, videla špeno in je ni upala izdreti. grem na urgenco, se prijavim in čakam 4 ure. >Izpiram v wc-ju in ...prikaži več mi očitno uspe, ker je kmalu malo bolje. odtrgam zapestnico in se zahvalim, pa me vprašajo, če še nisem bil na vrsti!!! Na urgenco Celje zlepa ne več. Ženi sem naročil, naj pokliče jagre, da se ne matram!

  • Kmodri 21:25 07.september 2019.

    Na urgenci je polno mladcev, ki mislijo, da so bogovi v belem. Še ene RTG slike ne znajo dobro odčitat. Bog nam pomagaj ob takih zdravnikih.

    • Ivo 10:01 08.september 2019.

      Če so pa znižali standarde v srednjih šolah u nulo... Jaz sedaj srednje medicinske sestre ali brate obravnavam kot da so čistilke, saj znanje obojih se, vsaj po mojih izkušnjah, kaj dosti ne razlikuje... Že pri zdravnikih morate paziti...

  • Laznivi 09:58 08.september 2019.

    Tipicen slovenec ,ki v sluzbi nsznosno trpi ,upa da se bo uvedel 6 urni delavnik 4 dni na teden in dva jurja place.... E se boste delali in vec boste delali ce boste hoteli kdaj na skoljko!!!

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 20:17 07.september 2019.

    Tale Noč bi se lahko slovensko naučil in izražal,sej je glih tko frajer,tut,če v domačem jeziku piše,pacient!😤

    • Avatar vec
      vec 21:23 07.september 2019.

      Verjetno je to samo karikiral, tam vedno vsi govorijo slovensko, tudi če imajo naglas, ker niso vsi rojeni v Slo, govorijo slovensko.

    • Avatar vec
      vec 21:23 07.september 2019.

      btw minus ni moj :)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.