Slovenija
17987 ogledov

Želite stabilnost na Balkanu? Vrnite Jugoslavijo!

Komentarjev 36
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Papaja Popi 16:52 14.januar 2018.

    Upam ,da Jugoslavije nikoli več ne bo ! Razmišljati o tem je idiotsko ! Kdor tako ,ni pri zdravi pameti !

    • abel 20:48 14.januar 2018.

      JUGOSLAVIJA je za to kar imamo danes bila "SPACE SHUTTLE" in če sem zaradi tega idiot sem na to ponosen!!!

    • mp5 21:31 14.januar 2018.

      abele a ti yugec (beri spejs šatl) še pali?

    • matermila 05:51 15.januar 2018.

      abel,če bi Kramberger še živel(če ga ne bi rdeći spokali),bi ti že zdavnaj popil tisti liter mleka(ki vam ga je obljubil Kramberger),na cugu za Yugo.Spejs šatl,ki je vozil na par,nepar z bencinom na bone (20L/mesec)je moral enkrat pasti(ko mu je ...prikaži več zmanjkalo benzina).

    • jozicamurn 01:32 17.januar 2018.

      Kramberger je bil proti tistim, ki kradejo z obema rokama, torejproti novim zahodno vodenim plačancem. Rekel je pa tako "Komunisti so kradli z eno roko, medtem ko te sedaj kradejo z obema". Na te sedaj ni mislil na Titove komuniste, ...prikaži več, tako da veš in te sedaj so uničili Slovenijo do danes in so nova koruptivna zalega prepotentnih povzpetnežev, ki so hoteli še več in še bolj krasti.

  • Pepe007 17:28 14.januar 2018.

    Neumnost, Jugoslavija je z neko minimalno demokracijo obstajala samo desetletje po prvi svetovni vojni. Potem jo je morala skupaj držati trda diktatura.

  • Jonathan Archer 09:21 15.januar 2018.

    Zanimivi komentarji bojevnikov za tipkovnicami. Recimo takole. Družinski mesečni prihodek okoli 4.000 € neto. Nimam se kaj pritozevati. Ampak, ko vidim kako živi več kot 250.000 gospodinstev v Sloveniji sedaj in kako so živeli prej vem, da je bila prejšnja ...prikaži več ureditev bolj humana, socijalna. Zakaj bi razmišljal o ljudeh, ki živijo v pomankanju če meni nič ne manjka? Zato ker za razliko od nekaterih bedakov imam empatijo do soljudi, ki se prebijajo iz meseca v mesec. Moj spomin pa ni izbrisan.

  • Tupamaros 09:08 15.januar 2018.

    Temu pamfletu se z eno besedo reče fake news, restavraciji Jugoslavije pa utopija.

  • mirror 17:57 14.januar 2018.

    Naša levica in priseljenci iz bivše skupne domovine še danes ne morejo pozabiti Juge. Milan jo tudi še kar sanja. Naša levica je Slovenijo iz uspešne evropske države od leta 2008 spremenila nazaj v mini Jugoslavijo. Hrvati ne bodo zanjo, ...prikaži več Srbi še manj, tako da ne bo nič iz tega.

  • alojzr 22:06 14.januar 2018.

    Razpad Jugoslavije je bil pred svojim časom. Danes imamo v Evropi jasen dokaz, da multikulti prinaša zgolj propad in razdejanje. Recept za stabilnost sta delo in prosti trg. V Jugi je bilo zgolj mnogo lenob na kupu in prerazporejanje tisto ...prikaži več malo ustvarjenega iz enega konca na drugega.

    • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 23:22 14.januar 2018.

      Pa še zmerom je blo vsega za vse dovolj. Danes pa je 13% otrok pod pragom revščine - tako so zadnjič objavli oceno, glede na realne podatke.

    • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 23:26 14.januar 2018.

      Od razpada Yu, gledam amerikanizacijo Slovenije. Včasih sem mislila, da je to dobra stvar. No, sem sprevidela, da je zaradi amerikanizacije držav bivše Yu, ta dežela zabredla v brezno brez dna. Tako denarno, kot moralno.

  • Žurnalček 11:53 15.januar 2018.

    Članek je v Srbiji predstavljen kot delo slovitega britanskega novinarja , noben pa ni rekel , da je on sam v Rusiji ! No ko smo že pri tem, zakaj se je že SSSR raspadla ? Najprej sestavte svojo SSSR ...prikaži več , potem se pa ukvarjajte z ex SFRJ !

  • Avatar olor
    olor 07:44 15.januar 2018.

    Je velika razlika med EU in YU? Sedaj nam diktira Bruselj, prej nam je pa Beograd, le s to razliko, da je bilo takrat dela dovolj, danes pa ....Tudi demokracije preveč tudi v več primerih ni dobro.

    • jozicamurn 01:29 17.januar 2018.

      Diktiral "Beograd"? Pa poglejte malo zgodovino predsedovanja Yugoslaviji v tem času, bil je samo 1 Srb, vse ostalo pa Hrvat, Makedonec, Slovenec, Hrvat, Hrvat, Slovenec, .. potem pa se malo popraskaš po glavi a ne ko vidiš kdo je katerega ...prikaži več leta bil predsednik in da so ti vse samo Srbi krivi in pa da je Beograd diktiral. Diktirali so tudi naši sebi v žep in v vse žepčke je šlo, te danes pa kradejo z obemi rokami, tisti prej pa so samo z eno.

    • Avatar olor
      olor 13:37 17.januar 2018.

      V komentarju je bil omenjen Beograd, (Tito in po njem) ne kdo katere narodnosti je vodil takratno Jugoslavijo . Tako kot danes v Bruslju. Hočem povedati le to, da je EU neka izpeljanka federacijo, kot nekdaj YU.

  • forex 09:26 15.januar 2018.

    Cel naslov že dolgo putinove mokre sanje. Juge ne rabimo mi g. Putin,če vi rabite nas,pa se lahko dogovorimo,a ne po balkansko.

  • abel 20:54 14.januar 2018.

    Jugoslavijo so razbili zato da nam zdaj lahko vladajo!!Izdajalce ki pa so konec 80 let stopili v pakt z (sovražnimi)tujimi tajnimi službami in jim pomagali pri tej svinjariji pa bo prekoslej doletela kazen!!ŽIVELA YUGOSLAVIA!!!!

    • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 23:20 14.januar 2018.

      Recimo primer - včasih si si z eno delavsko plačo v svojem življenju lahko zgradil hišo. Danes 2 generaciji, da dva delata isto delo, kot včasih v Yu, skupaj ne spacata ene hiše do konca - če primerjamo enake velikosti. ...prikaži več Govorim o časih ko je bil Tito še živ, torej ko še ni blo inflacije. To si mislil ane?

    • maresem 07:22 15.januar 2018.

      Idiot ćefurski

  • Žurnalček 11:50 15.januar 2018.

    Od vseh komentatorjev eden ni preživel dneva v SFRJ do 1985 leta pa se delajo pametne !

    • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 09:13 16.januar 2018.

      Marsikdo je - jst se pač tega še ne spomnim. Vem pa da vse ki jih poznam, ki so živeli in delali v Yu do tega leta, vedo, da res ni blo vse v rožicah, vendar je blo vsaj 100x ...prikaži več boljše kot danes. Danes delavec ni vreden pol P mrzle vode - vsaj v Sloveniji ne. Tako kot ne v Ameriki. Greš malo bolj severno, pa so vsi happy, če si priden in lojalen. Za večino slovenskih šefov pa bi moral delat 24/7 pa še ne bi blo dost.

  • maresem 07:22 15.januar 2018.

    Vtaknite si yugo v smrdljivi šupak vsi nostalgiki in spokajte na Balkan, če vam v SLO ni za živet.

  • matermila 05:44 15.januar 2018.

    Juge več ne bo,vsaj dokler nas bo še živih nekaj zavednih Slovencev.Kučanisti,pa čarapanisti,pa naj se kar preselijo v beograjski pašaluk.Nisem zastonj 12 dni v šumi preživel s puško v roki in glavo na krožniku.

    • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 10:58 15.januar 2018.

      Pa ne zaradi Yuge ampak zaradi Amerov, ki so podpihovali kredite in tiskanje denarja v Yu. Ustvarile so se politične in denarne elite, ki so Yu popeljale v sovraštvo med ljudmi. ampak slepi tega ne boste in ne zmorete nikoli videt.

    • Žurnalček 11:48 15.januar 2018.

      A 12 dni si bil v šumi ? Ti si pa res frajer , jaz sem bil 2 leti v zaledju sovražnika , pa sem še zmeraj normalen !

    • matermila 08:39 16.januar 2018.

      Žurnalček,ti si verjetno še zdaj v zaledju(že 25 let,pa prej 2 leti),te bo treba poiskat

  • Plavi-mil 11:42 15.januar 2018.

    A, zato so hodili levosučni k Putinu, da bi jim pomagal ustanoviti novo Jugo, za katero toliko jokajo, malo so se ušteli, nobeden je več noče, samo še naši levosučni pokvarjenci, na bruhanje mi gredo, ljudje volite SDS, da nas ...prikaži več bo obvarovala migrantov in poskusa ustanavljanje neke jugovine, VOLIMO SDS, da se že enkrat rešimo te komunistične drhali.

    • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 09:14 16.januar 2018.

      Lol SDS že ves čas skupaj z roko v roku z vsemi dosedanjimi vladami. Ampak slep tega pač ne opazi. hahahha

    • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 09:17 16.januar 2018.

      Drgač pa tak... voli se tistega, katerega se novinarji izogibajo, zato ker vsaka reklama (negativna ali pozitivna) je pač reklama da nekdo obstaja. Če ga ignoriraš, za ljudstvo pač tisti ne obstaja. To pomeni, da je potrebno poiskat tistega, o ...prikaži več komer se ne govori, ker so novinarji podkupljeni in delajo skupaj z vlado, torej s tistimi, katerimi želijo da pridejo na oblast. In nikoli ne bodo po novicah žvečli nekoga, ki je trn v peti trenutni vladi, ki bi stvari spremenil na bolje. Zapomnite si to!

  • kurt 09:02 15.januar 2018.

    Pa res. spizdite na jug, vsi, ki jočete za jugovino, z novinarji vred.

    • Plavi-mil 11:52 15.januar 2018.

      Tako je saj vozijo živinski vagoni na jug, kajne?

    • jozicamurn 01:37 17.januar 2018.

      Plavi-mil, res je, Slovenci radi pozabljamo na to, kako nas je Hitler z vlakom deportiral v območja po celi Srbiji in Šumadiji, kjer so jih Srbi pričakali z odpirtimi rokami in jim pomagali v težavnih dneh okupacije Slovenije, ko je ...prikaži več rekel "Naredimo mto državo spet nemško!". Veliko Slovencev je prav tamo tudi ostalo živeti še dandanes. Jih stari ata pa mama niso dovolj naučili, no jaz pa za razliko od sovraštva do "čefurjev" vem kako je bilo in tako bom naučila tudi moje otroke.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.