Magazin /magazin/vip
45562 ogledov

Žena Oliverja Dragojevića o njuni edinstveni ljubezni

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • miki1234 07:19 31.julij 2018.

    res je že dovolj tega... ne poslušam jugo glasbe in menim, da je v sloveniji dovolj perečih tem, ki jih je dober novinar sposoben obdelati...

  • 5ab88cdfad1c39da632cc9a4d7a3774b4e76408a 08:21 31.julij 2018.

    No ja ... če je umrl, ker je bil bolan ... je pač umrl ... enim je bil všeč, drugim pač manj ... glede perečih tem se pa popolnoma strinjam ... za začetek bi lahko uredili lastništvo tistih dveh "lambarjev" vode in mejo ...

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 07:52 31.julij 2018.

    Pa kolk časa boste še na Žurnalu gonil tole "prerano"smrt tega povprečnega glasbenika,ki razen "jokanja" o morju in vse kar pride zraven ni premogel.Vsi teksti so na ravni deklaracij s konzerv mesnega doručka in to naj bi bila umetnost in virtuoznost??

  • Charlotte_Savery 09:35 31.julij 2018.

    V tem mesecu sem na spletu delal 32458 $ in sem študent s polnim delovnim časom. Uporabljam spletno poslovno priložnost, o kateri sem slišal, in sem naredil tako veliko denarja. Zelo je prijazen do uporabnika in tako sem srečna, da ...prikaži več sem izvedela o tem. To, karr semm počel .... ........... ❥❥❥ ❥❥❥❥ ❥❥❥ www.Earn91.Com

  • ode 08:32 31.julij 2018.

    Kako se bodo šele razpisali naši mediji, ko bo umrl Džo Maračić- Maki. Solze bodo tekle v potokih

    • leonardo 09:39 31.julij 2018.

      Kdo pa je to?

    • mamaodkrižarja 23:01 31.julij 2018.

      Joj križar, spet ga biksaš. Veste, križar je zelo moten, nobeden se nikoli ni hotel z njim igrati, ko je bil majhen. Še sosedov mešanec je bejžal pred njim. Edino med kolinami je prasec enkrat zbejžal k njemu, verjetno po ...prikaži večo po pomoti, ker sta si bila malo podobna. Mu pa zadnje čase škodijo zdravila, ki mi jih skozi zadnjično odprtino šopajo v Polju. Baje da si jih potegne iz danke in jih poje. Ah, enkrat bo bolje....

  • mamaodkrižarja 23:01 31.julij 2018.

    Joj križar, spet ga biksaš. Veste, križar je zelo moten, nobeden se nikoli ni hotel z njim igrati, ko je bil majhen. Še sosedov mešanec je bejžal pred njim. Edino med kolinami je prasec enkrat zbejžal k njemu, verjetno po ...prikaži več pomoti, ker sta si bila malo podobna. Mu pa zadnje čase škodijo zdravila, ki mi jih skozi zadnjično odprtino šopajo v Polju. Baje da si jih potegne iz danke in jih poje. Ah, enkrat bo bolje....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.