Slovenija
6552 ogledov

Žogica Marogica skrajšana in modernizirana

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • NeAnonimni 10:07 06.december 2018.

    Joj, js se pa ne spomnim, da je imela pravljica notri 10 minut nasilja, ki so ga morali izrezati ven, da otroci ne bodo imeli posttravmatskega sindroma... v napačno smer gre vse skupaj.

  • Tomaz_321 11:13 06.december 2018.

    Tudi jaz se pri Žogici Marogici (Nogici) ne spomnim NOBENEGA nasilja! Ali?? Povejte KJE je nasilje??? A ko otroku poveš, da ne smeš ven in da naj bo priden, pa ta kljub temu gre ven, ne da bi poslušal nasvet ...prikaži več staršev oz skrbnikov??? To je nasilje?? In po tem dejanju, ko zagreši, in gre kljub proti tvoji volji ven, se izgubi, in ko ga spet najdeš, mu poveš, da ga boš "našeškal po riti"?? TO JE NASILJE???? VI NISTE NORMALNI!!!!!!!!!! Moje sožalje za vas moderne runkljne!!!

  • Tomaz_321 10:58 06.december 2018.

    JOJ, ne mi govoriti o "digitalizaciji" pravljic!!! Ko sem, kot mali otrok poslušal te pravljice so mi bile zelo všeč, in ŠE DANES si zavrtim stare pravljice, ki sem jih rad poslušal. Tele ta nove, ki so jih priredili so ...prikaži več pa ŽIVI POLOM!!!!! Drugega ne moram reči! K A T A S T R O F A od KATASTROFE!!!! Se prav čuti, da se igralcem malo j*** kako pripovedujejo pravljico. Na primer pri Trnuljčici... Kralj je torto in RIGNE???!!!! WTF??? Se delate norca ali kaj?????

  • ales56 11:47 06.december 2018.

    Zdi se mi, da gre bolj verjetno za "SODOBNO CENZURO" po priporočilih vladajočih v državi.

  • rosalina 11:49 06.december 2018.

    Naredil bom 86 evrov na uro od doma. Bil sem šokiran, ko je moj sosed rekel, da je povprecje 95 dolarjev, vendar vidim, kako to pocne zdaj. Zdaj imam toliko svobode, ko sem sam lastnik. obišcite++++++++======>>>>>> www.WebJob33.Com

  • Janez Janezz 21:40 07.december 2018.

    Neumnost nima meja, a boste prepovedali vsa dela Svetlane Makarović, po njenem pičkarjenju v Izoli.......

  • Lijana Gunc 14:35 06.december 2018.

    Tomaž 321, hvala za komentar.Vse te neumnosti so Slovenija v malem.Adijo zdrava pamet.....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.