Svet
10796 ogledov

Župan Murterja besni: Rogljiček v Zagrebu je trikrat cenejši

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • marsal 14:35 15.julij 2019.

    že več kot 10 let ne hodim več na Hrvaško ! Prevelike pizde !

  • Avatar Minovak
    Minovak 16:19 15.julij 2019.

    Kazen prihaja v obliki 15% manj gostov, čeprav oblast laže (kot pri nas), da imajo 6% več gostov. Vprašajo naj lastnike apartmajev in hotelirje, pa bodo videli, kdo laže. Že nekaj let ne hodim tja in upam, da nikoli več. ...prikaži več Mene že ne bodo nategovali, kot večino slovenskih ovc brez možganov, ker je neprimerno več lepših destinacij po svetu, kot je hrvaška, posebno, ker so se neverjetno pocenile letalske vozovnice. By, by, hrvaška...

  • Aro 14:14 15.julij 2019.

    Hrvaška lakomnost ne pozna meja in počasi se vrača v lepo njihovo.....prav jim je

  • maresem 13:19 15.julij 2019.

    Nabijejo naj si jih v njihove lepe smrdljive riti.

  • perhan63 13:31 15.julij 2019.

    pohlep brez primere...upam da bo rogljiček po 10 eur

  • AnzeSmolej 18:42 15.julij 2019.

    Jaz še vedno hodim na Hrvaško, zaradi odličnega morja in bližine. 90% imam vsega s sabo, tako, da sem letos zapravil vsega skupaj pri njih 150€ za apartma in nič drugega. Na srečo nismo taki, da bi hodili na kavice ...prikaži več ter popivat, ampak se sproščat in uživat in v bližini pač ni nič boljšega in me noben ne bo prepričal, da je iti v Turčijo, Grčijo... ceneje, ker ni, zame ne.

    • AnzeSmolej 18:43 15.julij 2019.

      Je pa seveda krivda njihova da imamo vedno vse s seboj. Če bi imeli primerljive cene z našimi bi vsekakor kupoval tam sproti in sveže.

    • Avatar @narhist
      @narhist 19:47 15.julij 2019.

      Aha, ti si tisti, ki je s kanistri tankal avto.

  • marko601 18:38 15.julij 2019.

    Kdo vas potrebuje dol, ostanite doma.

  • Avatar Claudia_Henning
    Claudia_Henning 18:21 15.julij 2019.

    Google je plačal za vsakodnevno delo na spletu od doma 600 do 1000 dolarjev.i so prejeli prvi mesec $ 23586 in $ 32847 v mojem zadnjem mesečnem plačilnem računu pri Googlu tako, da doma delajo 3 ure na dan. enostavno ...prikaži več zaslužite 150 $ na uro, in zaslužek je lahko sčasoma še večji. več tukaj ...... ⇛⇛⇛⇛⇛⇛⇛ www.cashclub5.com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.