Slovenija /slovenija/crna-kronika
12827 ogledov

S tiralico iskani Slovenec s sekiro nad Špance

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 09:40 12.oktober 2023.

    Kaj pa JET- SET kasta in goljufisti iz Mauritiusa ?

  • benedikt 09:32 13.januar 2024.

    Tukaj je napisanih veliko netočnosti. Škvorc je v Nemčiji živeu z Slovenskim potnim listom Dejan Janšević. POstalo mu je vroče. Pa je pribežau v slovenijo. Dvigniu potni list na svoje ime in se Predau, Skriu se je v zapor pred ...prikaži več prevaranimi. Odsedeu leto dni. Prišeu k meni in mi obljubiu belo kartico z pettisoč euri, če ga z avtom odpeljem na Tenerife. Zgodilo se je. V Občini Gia de Isora je dau narediti izspis iz zemljiške knjige. za zapuščena poslopja pod Širatalom. Dobiu je izpis, da poslopja

    • benedikt 09:42 13.januar 2024.

      nimajo lastnika. Vseli se in za moj denar obnovi streho, kupi hladilnik. Pojavijo se neznanci, predstavijo se, kot lastniki in mu zagrozijo z policijo, če v 24 urah ne izgine. Z sekiro v roki jih prežene. Policije ni. Radio Megavele ...prikaži več poroča : Pod Shiratalom se skriva Slovenec, ki ga išče Kripo. Kripo išče Slovenca Dejana Janševića. Kot je pričakovau, ga oktobra prične iskati tidi Slovenija. Februarja ga aretirajo. Z policijo sklene dogovor da ga izročijo, kot sašo Škvorca Sloveniji in ne kot Deja

    • benedikt 09:45 13.januar 2024.

      Dejana Janševića Nemčiji. Tako se je spet skriu v zapor, pred Kripom in razjarjenimi ogoljufanimi. Meni pa douguje. Kako naj ga izterjam. Ostau sem brez denarja in brez avto.

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 09:59 12.oktober 2023.

    S svojim pedigrejem bi bil primeren za svetovalca bivšega premierja...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.