Slovenija
38 ogledov

Abolicija črnih gradenj

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 08:54 08.avgust 2012.

    Ruši...ha..ha..ruši..ha...haha...ruši...haha...

  • Žurnalček 11:11 25.oktober 2012.

    Slej ko prej bo nastala situacija , ko bodo porušili vsem , ki so gradili v NP brez začetnih dovoljenj, pa čeprav so jih potem uspeli legalizirati.

  • graff 08:36 08.avgust 2012.

    Ne ignoirajo sam Bohincev, nekaj podobnega se je dogajalo tudi v Kranjski Gori v primeru gostišča Jasna, kjer so mimo veljavnih občinskih aktov dovolili gradnjo apartmajev ali pa vikend v varovanem območju gorskega parka Špik v Gozd Martuljku.Da, ...prikaži več da, da, denar je sveta vladar in tega se zavedajo upravne enote, gradbene inšpekcije, MOP , žal je temu zlu, podleglo tudi pravosodje.

  • crvit 19:42 07.avgust 2012.

    Tukaj bi rušili ljudem ki so si zgradili hiše že davno pred tem zakonom in zakaj pri bogu ne zrušijo Jakliču njegove črnr gradnje pa tud majerjeve gradnje ki jo ima tud na črno v triglavskem narodnem parku aha sam ...prikaži več prisklednik moraš bit pa ti nihče nič ne more.

  • vidralas 22:01 07.avgust 2012.

    V vsakem primeru se mi ljudje ,ki jim bodo rušili smilijo.Toda,ko pa človek premisli in ugotovi,da je pa verjetno le upravičeno,kajti gradili so nezakonito.Torej smo vsi ostali ,ki spoštujemo pravila družbe, idioti.Tudi sam sem imel parcelo,ki je bila nezazidljiva.Držal sem ...prikaži več se zakona,nisem zidal in mi nimajo kaj rušiti.Tako gredo stvari v urejeni družbi.

  • crvit 19:42 07.avgust 2012.

    Tukaj bi rušili ljudem ki so si zgradili hiše že davno pred tem zakonom in zakaj pri bogu ne zrušijo Jakliču njegove črnr gradnje pa tud majerjeve gradnje ki jo ima tud na črno v triglavskem narodnem parku aha sam ...prikaži več prisklednik moraš bit pa ti nihče nič ne more.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.