Svet
24515 ogledov

Accuweather nam napoveduje takšno zimo

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sam1 13:23 22.oktober 2020.

    Po njihovih napovedih naj bi bilo tudi letošnje poletje peklensko vroče in sušno-zdaj pa razmišljam,če bi tisti dve klimatski napravi,ki ju nisem poleti nič potreboval,zamanjal za ene par kolektorjev na sončno energijo,da mi bodo malo znižali stroške kurjave v hudi zimi.....

  • Snežinko 11:54 22.oktober 2020.

    Še nekdo, ki "meni" nekaj. Kaj nekdo "meni" me ne zanima popolnoma in čisto nič. "Menim" jaz lahko marsikaj, kaj je pa od tega res je pa popolnoma druga zgodba. Jaz zase lahko "menim", da bom jutri zadel na lotu. ...prikaži več Kruto realnost prinese že naslednji dan...

  • Pepe007 12:21 22.oktober 2020.

    Bomo videli aprila, kakšna je bila zima ...

  • Avatar Kimberley-Echo
    Kimberley-Echo 11:23 22.oktober 2020.

    Za takšno napoved ne rabiš bit meteorolog. Ker vsak ve, da bo v primeru slabega vremena deževalo.

  • Avatar pantani
    pantani 12:46 22.oktober 2020.

    Bla,bla,bla...! Kadar napovejo vreme za 2.meseca vnaprej, nikoli ne zadanejo!!!

  • lulibuc 13:38 22.oktober 2020.

    Kot kaže je tudi Accuweather pod vplivom kriminalca Billa

  • TistoPravo 15:38 22.oktober 2020.

    In napovedo vreme za vse naokrog. Kaj oa centralna Eu...Slovenija recimo mikro..tam je suša in bo...tam bo malo hladneje kot prejšnjo zimo...v Sloveniji bo pa kaj..,nč...aia ;)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.