Slovenija
19 ogledov

Adria Airways je ugodnejše karte podeljevala netransparentno

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bfilipe 11:21 17.marec 2014.

    Dokumenti razkrivajo: Gregor Virant si je poceni vozovnice pri Adrii Airways urejal sam, in to neposredno v dogovoru z nekdanjim komercialnim direktorjem. Ta mu je sporočal tudi cene vozovnic, ki jih drugi potniki Adrie niso mogli kupiti v redni prodaji. ...prikaži več To postavlja pod vprašaj tudi ugotovitve KPK.

  • dragec 17:38 14.marec 2014.

    Ma, ne, Virant je "poštena dušica"

  • kaperosi 17:43 14.marec 2014.

    udba spez dela

  • Kranjica 18:14 14.marec 2014.

    Ugotovitev KPK je bila pričakovana.

  • 6a6330cf643e6297e0f11772a01ce2d9c0c144b1 19:18 14.marec 2014.

    Ah, ne ga srat! Bo Virat vsem zrihtal delo vjavni upravi in toka roko umije. Ne bo meni doktor prava trdil, da ni pri fluktuaciji cen karte za eno in isto storitev šlo za nekaj kar sam ni zaznal. Lepo ...prikaži več prosim, idioti še nismo. Če mi meni na tankštelu blagajnik izpiše račun za 20 EUR manj kot ponavadi za isto količino ga sigurno vprašam če se je zmotil. Ta politika tihega podkupovanja je čisti nateg z državnim denarjem. Virant na taki funkciji kot je in je bil bi moral takoj zavihati nos in posumiti da je nekaj narobe. Tukaj ni pradona, vsak ve da bo enkrat moral za vse kar mu drugi "podarijo" vračat, vsakdo. S tako sliko je lahko priimek z vplivom bistveno pomagal Adriji pri kakih zadevah, ki so se ga dotikale, ravno zaradi tovrstnega PODKUPOVANJA. In čisto nič drugega! KPK pa je Virantu vrnila uslugo in z dejanjem oprostitve pridobila vstopnico na pipico državnega proračuna.Jasno kot beli dan!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.