Slovenija
35 ogledov

Adrijino letalo pustilo potnike v Münchnu

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Barbatus 22:14 05.januar 2012.

    Saj to ni nič novega, saj ni čudno, da so propadli - pardon država še jih drži gor! Sam osebno veliko letim iz Graza in Dunaja, ko pa se bo odprla meja in bo gotova kpl avtocesta bo pa za ...prikaži več nas /iz Mb/ zanimiva destinacije še Zagreb. Pa še to, letališče J. Pučnika je zelo všečno, vendar kaj to pomaga, če je vse nesposobno biti dober in jutri boljši v poslovanju.

  • tralala 07:44 06.januar 2012.

    piloti in ostala banda? Iz prve roke ti povem, da so piloti VSI pr'srani, kaj bo z njihovimi službami in da so pri Adrii vredni toliko, kot kelnarca za šankom - dosti ne.Plače imajo take, da jih je sram ...prikaži večm povedati svojim kolegom v tujini in VSI po vrsti iščejo službe zunaj EU. Po možnosti nisi nikoli sedel na letalo, zato, prosim, ne budalari in poskusi malo razmisliti, preden se skozlaš na tipkovnico.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 10:09 06.januar 2012.

    No ne kvasi traparij,ampak rajš povej,kolko zaslužijo šoferji pa kelnarce za 60 ur naleta na mesec-tut do 25 jurjev so šli zneski-,firma je v pyzdi,ker kradejo vsi,ki majo pet minut cajta.Generalni pojma nima,zakaj sploh služijo avioni,na avionih talate bogate obroke,če ...prikaži več se človk pelje samo na Dunaj,ampak to samo zarad tega,da se ostanek obrokov in hrane lahko odnese domov po konjčanem letu.A mi lahko razložiš zakaj pol ogromni kovčki posadk,ko se vračajo iz poleta na Dunaju al pa Muenchnu,verjetno rabjo tolk gat pa modrcov za preoblečt.Dej ti baš kerga druzga in ne mene!

  • KOJAK 12:24 06.januar 2012.

    Ti pa si pameten za dva... me zanima kdaj si nazadnje letel, verjetno ko te je kdo na peso zaradi dolgega gobca. Bogati obroki, če je zate sendvič bogat obrok potem si glede na svoj IQ zelo zelo bogat.

  • mijaliza 17:33 05.januar 2013.

    dosti žalostno je da imajo piloti res boge plače, zakaj se pluva po njih? Zato ker so edini meli dost poguma in so se uprli šefu, ter izsilili tiste mizerne plače......folk ki govori da so to samo šoferji letečega avtobusa, ...prikaži več me zanima ali en šofer, da ima licenco za avtobus vase vloži 140.000 evrov, da ima osnovni pogoj, da lahko sploh opravlja z enim tipom letala? Pa še to Adrija in Tehnika propadata zaradi vodilnih sposobnosti šefa....ker dokler lahko nekdo vodi firmo ki je predhodno že eno sparvil na puf.....potem je vse jasno........Sice pa ne vem kaj se potniki razburjajo čakati so morali pol dneva, vedoč da je polet odpovedan...Sam nisem mogel iz ZDA 21 dni, ker je v Evropi vulkan bruho, pa se enkrat nisem razburjal, kako je hudo, pa kako moram čakat....aja pa bdw mislim da so karte iz zda dražje kot pa notranji leti po eu...če ne druga še vedno lahko greš z vlakom ali busom....iz amerike je pa mal težko prit če ni ravno letalo....

  • KOJAK 22:15 05.januar 2012.

    Neverjetno TOLE BO NOVICA LETA... kake nebuloze zadnje čase objavljate. Meni je tudi včeraj avtobus zamujal za 10 minut...

  • Žurnalček 01:16 06.januar 2012.

    O čem ti flancaš . Kje boš ti letel i kamor boš priletel nas boli urac. Ne pa zato žalit pilote JTPM Adrie. Maš ti svoj letališče , kolk so sposobni sam dobro veš imaš pa pisto dolgo 8202 f ...prikaži več in probaj mahat z rokami , mogoče ti bo pa ratal.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 15:00 06.januar 2012.

    Še eden,ki ni prebral to kar sem napisal!Kje si še videl,da letalske družbe futrajo potnike na linijah,kot so LJ-Dunaj in Muenchen?Druge firme vse to potnikom prodajajo,kar pa v Adrii ni pravilo.Domov se znosi tisto,kar potniki verjetno sploh ne vidijo,tako,da ...prikaži več ne bi več o tem!Je pa verjetno dober biznis v cateringu pri nabavi in iskanju dobaviteljev,ki so izbrani verjetno samo na podlagi kdo da več provizije.A pa vam je že kdo povedal vam na adrii,da bo Tehnika razglasila insolventnost in to v kratkem?Na tehniki majo velikega direktorja Vuga,ki se spozna edinole na delanje otrok,vse ostalo je nepomembno,no pa še na nekaj se spozna,kako uveljavit čim več potnih stroškov vsak mesec.Mal povprašajte na SŽ,kjer je bil prej,če so revizorji odkrili,kake nepravilnosti v vezi potovanj v času njegovega mandata!!

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 06:40 06.januar 2012.

    Za tele par mescev kolkr bo še Adria obstajala je prov vseen qurac a še kdaj letijo v Muenchen al ne!!Važn,da jo kradejo-piloti in ostala banda- kolkor je možno hitro in veliko!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.