Avto
7091 ogledov

Če želite na cilj priti kasneje, se "prilepite" na odbijač avtomobila spredaj

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Lavdan 07:53 28.maj 2018.

    Varnostna razdalja določena s prometnim znakom. kaj je to.

  • andrej85 09:37 28.maj 2018.

    Takim pravim da so dirkači. Poleg hitre vožnje in male varnostne razdalje še ne dajejo smerokazov in prehitevajo po desnem pasu AC itd. .

    • vzev 18:14 28.maj 2018.

      Če lahko voznik prehiti drugo vozilo po desnem pasu, pomeni, da je bil vozni pas prazen in bi se lahko vozilo pred njim umaknilo na njega. Toda eni se pač rajši vozijo s 100km/h na prehitevalnem pasu in delajo gnečo.

    • Preprostež 22:42 28.maj 2018.

      Seveda so vsi drugi "dirkači", samo vi ne. Spomnite se svojih besed, ko boste malo bolj dali gas ali pa komu odvzeli prednost.

    • blueone 23:13 28.maj 2018.

      Se strinjam @andrej85, iščejo mišje luknje med vozili, in taki so najslabši.

    • andrej85 09:47 30.maj 2018.

      @vzev To določa 30 člen odstavek 7 ZPrCP

  • Igor Đukanović 22:51 28.maj 2018.

    Ravno prejšnji vikend (ko sem se zadnjič peljal iz Ljubljane) sem zadnjič doživel, da prehiter voznik s premajhno razdaljo potiska Madžara pred seboj, da se mu umakne za tovornjak. Tako me je razkuril, da sem mu potrobil. S takšnim obnašanjem ...prikaži večem je ogrožal vse voznike za seboj vključno z menoj. A je trobljenje Madžar razumel, kot da smo vsi proti njemu in se je hitro umaknil. Skratka ne samo v naši družbi, še najbolj na avtocestah velja pravilo močnejšega. Debilom se vsi po vrsti umikajo.

    • Igor Đukanović 22:52 28.maj 2018.

      In potem se čudimo, da nas iz vlade vodijo sami debili. Ja normalno, ko se jim pa vsi umikamo, dokler ne prevzamejo vse vajeti v svoje roke. Kako to da v Švici ni takšnih objestnih voznikov? Seveda ni, saj vozniki ...prikaži večiki sami pokličejo policijo in takšne objestneže prijavijo.

  • Žurnalček 07:02 01.junij 2018.

    Da, samo vprašte pametne polcaje , ki očitno ne znajo deljenja , kolko avtomobilov gre potem na AC , če vsi držijo samo 75m varnostno razdaljo ! Matematika za polcaje Špansko selo , zgleda pa tudi za AVVP in DARSž! ...prikaži večž! Ne podirajte vstopnih postaj , kajti rabili jih boste kot zaustavne enote , ki ne bodo dovolile vstopa , ker je AC polna z PRAVILNO VARNOSTNO razdaljo in vi ne morete na njo , čeprav imate vinjeto !

  • jernej40 17:42 28.maj 2018.

    Če vprašate mene bi bilo potrebno merjenje in kaznovanje zaradi varnostne razdalje dati v ustavno presojo. Lahko me kaznuje zaradi prehitre vožnje ker imam merilec hitrosti in se zavedam kako hitro vozim, varnostne razdalje pa žal ne morem izmeriti in ...prikaži več neko štetje v glavi ne prinaša točnih rezultatov, kar je bilo že večkrat dokazano saj so bili ljudje kaznovani za 0,1 sek premajhno razdaljo. Me niti ne čudi, da se Slovenčki pustijo nategovati državi.

    • Preprostež 22:33 28.maj 2018.

      Kaj v avtošoli ne učijo več pravila dveh sekund? Zelo enostavno je: izberemo neko točko spredaj. Ko avto pred vami zapelje mimo te točke, štejete "enaiindvajset, dvaindvajset", to je to, dve sekundi. Če ste v tem času zapeljali mimo izbrane ...prikaži več točke, vozite preblizu in noben izgovor vam ne bo pomagal pred sodnikom ne svojci pokojnih.

    • softundsicher 06:16 29.maj 2018.

      Ja, bravo. Najboljše, da z Vilijem organizirata referendum. Predpisana je najmanjša varnostna razdalja. Sam pa se odločiš kakšna bo. Če bo prekratka boš pač plačal. Tako kot pri alkoholu. Nihče te ne sili spiti še drugega piva...

    • Skipi 11:00 29.maj 2018.

      S tako izjavo nisi za na cesto jernej, varnostne ne moreš izmerit, če voziš 130 nekomu 2m za ritjo kot se vsak dan tisočkrat dogaja na cestah potem vsi vemo kje si. Ne rabiš nič merit.

    • Žurnalček 07:09 01.junij 2018.

      Evo še trije od tistih , ki bi želeli imeti vsak svojo ovco , v ogradi sta pa samo dve !! Mal vas matematika ebe , pa ne samo vas tudi polcaje !

    • jernej40 20:49 07.avgust 2019.

      Ma vi trije ste vsi butli... http://prntscr.com/oppa1o ko bo enaka kazen doleta vas boste šteli 1001 1002...idioti

    • Žurnalček 16:35 23.avgust 2019.

      Vsem , ker očitno nikoli niste slišali za deljenje . Deliti je potrebno samo dolžino AC npr. LJ- KP in deliti s številom vozil na njej ! Policija lahko piše kazen samo DARSU , zaradi prodaje kart , već kot ...prikaži večt jih pa objekt prenese. Niste nikoli pomislili , da polovica vozil ne bi smela na AC , če bi bila varnostna razdalja naložena DARSU !!!!! Kako ste lahko tako neumni in govorite in pišete o vsemu , samo o glavnem razlogu ne !

    • Žurnalček 00:47 15.september 2019.

      Temu bedaku , ki mi je dal minus ! Bil prejšnji teden na AC za Milano . Malo naprej od cestninske postaje Villesse - IKEA ,je stala 4km kolona kamionov . In zakaj je stala ? Zato ker elektronske naprave ...prikaži več doloćajo varnostno razdaljo med kamioni in spuščajo le te na vsakih 200m ali pa 20 sekund. Vse kar je stalo v 4km koloni je bilo VIŠEK , ki ga AC ne prenese ! Ura 9 , zjutraj ! Čakalni čas , sigurno 1 ura če ne 2 !!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.