Slovenija
6358 ogledov

Janša z večjo podporo kot Šarec in Židan skupaj

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Zala
    Zala 08:12 20.avgust 2018.

    Volitve so mimo. Komu to še ni jasno ?

  • tomaz 10:17 20.avgust 2018.

    Ne vem zakaj so potrebne še ankete. Sedaj se sestavlja vlado in ni pomembno, kaj bi kdo volil, če bi. Janša ima svojo konstantno bazo volivcev, ki se ne spreminja, tričetrt ostalega folka, mu pa ni naklonjeno. Pač žanje, kar ...prikaži večanje, kar je leta sadil. Najbolj me pa moti vsakodnevno šloganje o neuspehu bodoče nove vlade, ki še niti sestavljena ni.

  • mph 09:59 20.avgust 2018.

    No, ja, tudi mnogi drugi v zgodovini so imeli izjemno podporo, npr. Stalin, Hitler, Musolini, .... so what? Je pač uspel uničit vse kar je bilo dobrega na desni, ostala je samo SDS, ki jo volijo pretežno popolni fanatiki. Vsi ...prikaži več ostali volilci pa so normalni ljudje, ki se sproti odločajo, ki niso ravno zaljubljeni v svojo stranko. Sam sem jih menjal ogromno, čeprav res še vedno nekje med levo in sredino. Edina desna, ki bi jim utegnil dati glas pa je bila SLS nekaj časa.

  • Tupamaros 08:46 20.avgust 2018.

    Butl novinarstvo.Ker nič ni zastonj me prav zanima kateri idiot je to anketo plačal.

    • asmas1965 13:13 20.avgust 2018.

      Ti in jaz ...kot plačnik rtv prispevka.Nimamedia je izdelala anketo po naročilu javnega zavoda" RTVslovenija"

    • Avatar Leon
      Leon 20:19 20.avgust 2018.

      https://www.pravapeticija.com/zahtevamo_ukinitev_15240_letne_prisilne_rtv_lanarine_-_rtv_pr

  • nina 11:31 20.avgust 2018.

    Janša ne more iz svoje kože,žanje kar je leta sejal.Važno,da nas blati v tujini,se vidi kako ima rad domovino.A nevidi,da ga nobeden na mara razen njegovih ovčk z opranimi možgani,če jih sploh imajo.

    • asmas1965 13:18 20.avgust 2018.

      nina.glede ovčk bodi tiho(tudi ti si ena izmed njih),kajti vsake toliko dvignejo glavo in blejejo kot ukaže murgelčan.npr,Tone Rop,G.Virant,Z.Janković,A.Bratušek ,M.Cerar in nazadnje še M.Šarec.Če vse skupaj povežeš dobiš eno samo ime KPS oz LDS nad tem pa bedijo razni stanovniki,zemljariči,rigelniki,horvati,...preden ...prikaži večn zableješ malo preberi tudi druge medije(ne samo delo in mladino..) in preberi s pametjo ne pa s sovraštvom do osebe Janeza Janša.

  • Mladen Kostrun 10:50 20.avgust 2018.

    Hja, jaz bi se na njegovem mestu zamislil. SDS brez Janše bi z lahkoto postal vladajoča stranka, ampak je Janša preveliki "gviht"....Če hoče dobro SDS-u, bo pač moral odstopiti...ampak, kdo mu to upa povedati.....

    • tomaz 11:19 20.avgust 2018.

      Ja ene 15-20 zasvojenih ekstremistov bi moralo tudi zapustiti SDS, potem bi se pa mrbit obneslo. Ker v večini na lokalni ravni SDS kar uspešno deluje.

    • popokatopetl 11:28 20.avgust 2018.

      Hmmm... SDS je to kar je po mojem točno zato ker jo vodi učinkovito krdelo zdraharjev z JJ na čelu. Če daš njih stran, bi se mrbit res unesli, ali pa bi samo izgubili prepoznavnost in končali tam kot oni ...prikaži več zmernejši desničarji ki so jih povozili.

  • viljem 10:58 20.avgust 2018.

    Janša bi uvedel 'družinsko' politiko po Erdoganovem vzorcu Bizantinizma. Enako kot je to počel Mubarak, kot to počnejo v Pakistanu, pa na Poljskem, Orban na Madžarskem . Odprava demokracije in neodvisnih državnih inštitucij zaradi njihove 'neučinkovitosti' na mesto izboljševanja sistemskih ...prikaži večh rešitev. Seveda jim zato smrdijo tudi mediji, kot neodvisna inštitucija demokracije.

    • Avatar praufo
      praufo 13:20 20.avgust 2018.

      mediji niso nujno (po tvojem) "neodvisna inštitucija demokracije" tudi nova24 je medij

    • miki1234 13:52 20.avgust 2018.

      mediji že dolgo niso več "neodvisna inštitucija demokracije"... ;)

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 13:56 20.avgust 2018.

      Mene pa zanima kaj je slabega naredil Orban?? Je zate to slabo,da je na prvo mesto postavil lasten narod?? Samo še malo počakaj pa boš videl kaj nam bodo prinesli ti migranti!? Sprehodi se malo po večjih mestih pa bpš ...prikaži več videl kako se sprehajajo po mestih po 5-10 v skupini in patrulirajo za ženskami!! Nekaterim vam je potrebno veliko,da spregledate,da ti migranti bežijo pred delom in zakonom!!

  • jezero 13:05 20.avgust 2018.

    35 + ?= 46 To naj računa štiri leta dolgoprsti. To je parlamentarna demokracija.

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 14:03 20.avgust 2018.

      Si pa res optimist ta Šarčeva vlada ne bo vzdržala niti leto dni!! Lahko je ljudem obljubljati blaginjo sploh,če nimaš pojma kje boš vzel skoraj 2 miljardi letno za to kaj si obljubil!!

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 14:06 20.avgust 2018.

    Mislim,da se Janša in ostali iz opozicije sploh ne sekirajo zato,da niso sestavili vlade!! Še najlažje je v opoziciji vlečti poslansko plačo in kritizirati vlado!! Samo poglej kaj je Cerarju prineslo vladanje!?

  • nina 12:04 20.avgust 2018.

    Mu nepomaga tudi če ima,zakaj ni sestavil on vlade.On je samo za laži in podtikanja in blatenje vsega kar ni njemu všeč.

  • Avatar Leon
    Leon 20:20 20.avgust 2018.

    Slovenke in Slovenci podpišite https://www.pravapeticija.com/zahtevamo_ukinitev_15240_letne_prisilne_rtv_lanarine_-_rtv_pr

  • Stephanie_Morton 15:24 20.avgust 2018.

    Moj najboljši bratranec zasluži $ 279 / uro na računalniku. Že štiri mesece ni delovala, toda prejšnji mesec je njegovo plačilo znašalo 31925 $, ki je samo nekaj ur delal0 naa prenosnem računalniku. poglejte to spletno mesto ... ..... ❥❥❥ ...prikaži več❥ ❥❥❥❥ ❥❥❥ www.Internet43.Com

  • dragec 19:53 21.avgust 2018.

    kako slovenci imajo radi šiptarje

  • Spark 13:43 20.avgust 2018.

    Janz ti si aroj.

  • matjaz424 09:30 20.avgust 2018.

    AtaAufbiks pri tebi se vidi levi idiotizem...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.