Slovenija
118 ogledov

Afera Patria s stroški in obrestmi

Komentarjev 47
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Plavi-mil 08:36 29.april 2017.

    Borći jaz nisem nacist, jaz sem domoljub za razliko od tebe, neresnice pa ti in taki izmečki kot si ti širite, veš LAŽ je nesmrtna duša komunizma.

  • Avatar roksa
    roksa 08:42 29.april 2017.

    ...volitve bojo, te pa komiji spet igrajo fsrano igro, ker drugač tak ne znajo zmagat......

  • dchello 09:26 29.april 2017.

    Kdo je pa plačal Patrie in posledično podkupnine, ki jih je pobrala Stranka in vaš firer?

  • Janez_53 09:37 29.april 2017.

    Vzemi si čas in preberi trilogijo V imenu države. Mogoče boš doživel razsvetlenje! O Patriji pa raje ne izgubljaj besed! Spomni se na Brezigarjevo in depeše, skrite v predale! ZAKAJ bi se depeše skrivale? Zakaj so bili nekateri na Finskem ...prikaži več in v Avstriji pravnomočno obsojeni? Uporabi lastno pamet, pa ti bo hitro jasno. Če pa zavestno ostajaš ovca, pa pač ostani!

  • Janez_53 09:46 29.april 2017.

    Če si tak strašen "domoljub", si vzemi čas in preberi trilogijo "V imenu države"! Če imaš vsaj kanček zdrave pameti in znaš logično razmišljati, ti bo kliknilo! Te tri knjige se berejo kot prvovrstna kriminalka in verjemi mi, če bi ...prikaži več bilo napisanega karkoli lažnjivega, bi oba avtorja Janša že zdavnaj tožil za visoke odškodnine! PA NI TOŽIL NOBENEGA!!! Le zakaj??? Ker imata fanta v rokah očitno dovolj močne dokaze, ki jih ni mogoče ovreči!

  • Tupamaros 09:48 29.april 2017.

    Umobolno razumevanje, Boris Odreitz

  • maximilian 10:27 29.april 2017.

    Kdo je bil na kjerkoli obsojen tele zahojeno? Samo pri nas. Witakorpi in Nitinenen iz Patrije sta dobila odškodnino od države in sta spet na vodilnih položajih. Edini ki je bil obsojen, je bil Riedl, ker je Wlaterju Wolfu denar ...prikaži več pral. Ne pa zarardi Patrije.

  • maximilian 10:31 29.april 2017.

    ti si en usrane. Kaj si upokojein jugo miličnik ali jugooficir? Ali pa imaš v ožjem sorodstvu te partijsko preverjene kadre, z opranimi možgani.... V vsakem primeru si hujskač in širiš sovraštvo. Upam, da te kdo od komantatorjev prijavi. Sicer ...prikaži večr bi te že moral administator. No prav, te bom pa jaz:)

  • maximilian 10:32 29.april 2017.

    Karel Erjavec.

  • dragec 11:31 29.april 2017.

    komaj čakam volitve, pa da zmagajo desni komunisti, PA DA GREMO NA ULICE. POD CMERARJEM JE VSE PREVEČ DOLGOČASNO

  • Plavi-mil 11:38 29.april 2017.

    Avtorja Zgaga pa Šurc, zdaj ste pa pihnu, kje pa sta ta dva lažnjiva modela, nič jih ni slišati, veste kaj, svojo naloga sta opravila, zdaj jih je pa partija izpljunila, vidite, da iz te farse od Patrie ni bilo ...prikaži več nič, zero, Janez škoda, da verjemete tem pravljicam za lahko noč.

  • maresem 11:49 29.april 2017.

    Gnoj smrdljivi, upam, da čim prej zalutaš pred strelski vod ti.... idiot neandertalski.

  • maresem 11:52 29.april 2017.

    Zate je še metka škoda.... Vrzi se v gnojno jamo.

  • maresem 11:53 29.april 2017.

    Ta smrduh nima niti OŠ.

  • k0libri 12:15 29.april 2017.

    Toliko je priznalo sodišče, koliko ga je v resnici stal, je pa zelo druga zgodba. Pa da revež nima denarja?

  • bodpametn 13:14 29.april 2017.

    Nč bat za Janeza! Ko bo on izstavil račun za Patrijo se bo rdečkarjem zbledlo!

  • TOLAR 14:03 29.april 2017.

    spet en članek o JJ pa se folk krega bolano !

  • dragec 14:04 29.april 2017.

    On in SSDSS sta že oropala patrijo, do kosti, črni lopovi belogardistski

  • maximilian 17:45 28.april 2017.

    Na način, kakor so njega obsodili, lahko tudi tebe.Jaz sem zadnjič v gotilni slišal, da ti je Hrjnčkov Lojze obljubil en miljon eur, če mu boš pomagal banko oropat. Kje, kdaj in katero ni važno, Je pa to slišalo ...prikaži več več vaških pijančkov in radodarna kelnarca, ki je to potem zaupno prišepnila milčniku milanu, ki je napisal uradni zaznamek...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.