Zdravje
15594 ogledov

Aleš Šabeder razkril podatke notranje revizije glede javnih razpisov

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • srecnii 17:34 15.februar 2018.

    Kot zmeraj same cifre, ukrepov pa nobenih, a je že zaradi tega kdo letel iz del.mesta in so ga dal tud pred sodišče.

  • Laznivi 17:08 15.februar 2018.

    Lepo si klapa polni zepe...aja ker imajo slabe place in morajo se strajkat...

    • maresem 07:26 16.februar 2018.

      Tepec, kaj imajo medicinske sestre in tisti na najnižji plačilni lestvici s korupcijo v zdravstvu?

    • Laznivi 00:24 17.februar 2018.

      Pajaco preberi prispevek se 20 x mogoce bos razumel o cem pisejo...

  • jakec1575 18:40 15.februar 2018.

    kot dober gospodar, lahko proti vsem prejsnim vodste vom poda kazensko ovadbo zardi oskodovanja lastnine, ce dokaze, da bi se dalo ceneje. Zal so nabave nizkih vrednosti uzakonjene in zlorabljene. Če dokaže, da bi s pravimi narocili prisparali lahko poda ...prikaži več kazenske ovadbe, pa da se mi vrhunc smeji iz zapora. in vsa njegova mreza, ki jo je ustvaril.

    • nergač 20:11 15.februar 2018.

      in ti si eden, ki verjame, da ko se bo ta bogata gospoda srečala s slovenskim pravosodjem (ki je seveda prepleteno z njihovimi znanci in prijatelji), skratka, pred slovenskim pravosodjem se jim bodo začele tresti hlače, kajne? Ali poznaš institut ...prikaži več zastaranja in pomanjkanja dokazov? Veš čemu to služi?

  • borut08 17:54 15.februar 2018.

    V zdravstvu se krade ogromno in neprestano in zanimivo kako narod oz.zaposleni to odobravajo od mafije v belem,medicinskih sester itd..saj mene ne bodo prepricali,da nihce leta nicesar ni vedel o tem,samo neumne se delajo in po moznosti se svoj piskercek ...prikaži več pristavijo,ko pa svoje pokradejo in kaznivo dejanje zastara pa pride na dan in takrat vsi vse vedo,ko nihce vec ne odgovarja oz.je sankcioniran.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 19:53 15.februar 2018.

    Nobenih čakalnih dob ne bi bilo,če se ranocelniki ne bi tako angažirali pri nabavi raznovrstnega materijala,ki ga "nujno" potrebujejo pri svojem delu.Zato pa pravijo doktorji v Švici,ni naše,da nabavljamo materijal,zato so drugi plačani,naše je,da zdravimo s tem materijalom,ki nam ga ...prikaži več priskrbijo ti ljudje,mi se s tem ne obremenjujemo.Zato pa sem namenoma uporabil za domače udeležence naziv RANOCELNIKI,za Švicarje pa DOKTORJI!

    • res.no 08:57 16.februar 2018.

      Naši zdravniki so mešetarji po vezah in poznanstvih - zadnjič na stomatološki videno na lastne oči -, prišla ženska se usedla na klopco na hodniku zraven mene, pride ven sestra, ki je žensko očitno privat poznala, ji ženska kar tako ...prikaži več za hrbtom poda zdravstveno kartico in sestra ji odvrne - kar tukaj počakaj bom vse uredila - je šla v amb, kjer se drugi prijavljajo, ko se vpisujejo zrihtala tej znanki očitno mimo vseh vst vse papirje,. prišla ven s pap in ji odvrnila zdaj pa kar z menoj pojdi.

    • res.no 09:00 16.februar 2018.

      Ženska niti do vpisnega okenca ni stopila, v s sestro znanko uredila mimo vrste. Nadalje prišel gospod politik in nekdanji rektor Svetlik - samo sprehodil se je po hodniku, ko je prišel do konca, je bilo že kup zdravnikov in ...prikaži več sester na uslugo - kakšna zdravstvena kartica in vpis na okencu - za svete "krave" iz vez in poznanstva to ne velja, zato pa ostali bolnikom plozajo o čakalnih dobah in nam celo pisno pišejo,da oni zakona o naročanju in čakalnih vsrtah in pravicah ne bodo spoštovali.

  • jerneja45 22:33 15.februar 2018.

    Me pa zanima, kaj bodo odkrili, ko bo Šabeder odstopil. Vsak novi nekaj doprinese k še slabšemu stanju ustanove. Bi jih bilo nekaj zapret zaradi povzročanja družbene škode, pa da vidimo, kdo bi si še upal. Zdaj pa nikomu ništa. ...prikaži več Piše se, da je vse narobe, krivci za to pa veselo čičajo doma in si pojejo tisto... saj jo poznate vsi... Kaj nam pa morejo, morejo, morejo...

  • mižimaži 19:46 15.februar 2018.

    Fakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

  • Avatar Leon
    Leon 09:30 16.februar 2018.

    Aleš Šabeder razkril podatke notranje revizije glede javnih razpisov...............nekako v stilu ...NAŠE SEME VAŠ USPEH !

  • borut08 16:19 16.februar 2018.

    Od 8.000 zaposlenih vsi tiho kakor,da nic ne vedo leta oz.desetletja ob vedno novih aferar oz.krajah v Ukc.Nekako isto kot v komunizmu,vsi za enega eden za vse le kdo ni zraven ne sme nicesar vedeti oz.ga je treba uniciti,da gre vse po planu.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.