Magazin /magazin/vip
3935 ogledov

Alenka Gotar in Anže Šuštar sta se poročila!

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • OF 12:50 28.september 2015.

    Vso srečo. Samo, če bi si moj sin pri 20-ih omislil 40-letnico tudi ne bi bil vesel, je le mal huda.

  • dd 13:14 28.september 2015.

    Vso srečo in trdnost.

  • zdrej 14:28 28.september 2015.

    Ma 17 let sicer ni malo. Ma če njima tako paše, pa naj bo.

  • Žvižgač 17:24 28.september 2015.

    Če bi razmišljal z zgornjo glavo ne bi poročil babice. Mogoče pa ima kaj cvenka in potem gre itak vse na fifi-fifi in malček kaj zasluži. Če bi ti jaz tata bi te poskušal odvrniti od klopotač, ki lovijo otroke ...prikaži več naokol. Je biga, če boš kaj časa zdržal in ko boš ti imel 25 in probal kakšne ziske od 20 letnice boš spoznal, da si ga usral s to babico.

  • Ziher 21:50 28.september 2015.

    Žvižgač, popolnoma se strinjam s teboj. Ona je pač usekana na mlade, spomnm se onega mladega Jureta, ki je bil z njo v zvezi, kasneje je kandidiral je celo za župana neke občine, ampak fant ji je k sreči ušel, ta ji pa ni.

  • Žvižgač 22:26 28.september 2015.

    Take babnice dajo na glas in stas kar je minljivo, ko pa ima za skuhati hrenovke pa bi se najraje ločila.

  • smejka 07:40 29.september 2015.

    Vsak dela po svoje,s svojo glavo in vedno misli,da ima prav.Ko si mlad se na svarila ne oziraš,kvečjemu še kljubuješ.Če si še zaljubljen,ali vsaj misliš,da si,potem te težko kdo ustavi.Priznam,da dvomim,da bosta skupaj živela kot dedek in babica.Da le ne ...prikaži več bodo otroci spet žrtve.

  • McClain 07:46 29.september 2015.

    joooj, najprej narocas in pacujes clanke,potempa novinarje prosis za dostojanstvo,da se ne bi prevec slikalo, al kaj???

  • Majazmaja 14:30 29.september 2015.

    Eno mamico je zamenjal za drugo.

  • rororkoko 13:44 28.september 2015.

    pa kaj imajo drugi pri tem? saj je polnoleten!

  • marabunta 13:35 29.september 2015.

    žvižgač, ne bluzi, očitno si še mlad in neizkušen, če smatraš, da je ženska že pred 40 letom babica, ....mogoče pa se imata dva rada neglede na leta, si pomislil tudi na to možnost...zakaj je treba vedno vse predalčkat v ...prikaži večv neke klišeje, v življenju ni vse samo črno-belo, .....sploh pa taka veza, ki se drži skupaj le zaradi zizkov dvajsetlenice, nima daljše prihodnosti, zapomni si to,

  • markus 20:57 28.september 2015.

    Sem moški, pa priznam, da ženske v večini pri npr. 40-ih letih boljše izgledajo, kot večina moških v istih letih. Jaz ne vidim problema v taki zvezi. Če se je bo naveličal, se je ne bo zaradi tega, ker je ...prikaži več toliko starejša, ampak zato, ker se pač bo. Kot vsakemu moškemu, ki mu zadiši drugo meso. Pa so pari tudi taki, da je moški 15 let starejši, pa kljub temu gleda pod druge kikle. Garancije ni. Vse je v glavi in v odnosu samem.

  • Žvižgač 21:34 29.september 2015.

    Ni glavni problem v zizkih ampak v kuhanju hrenovk. Jaz poznam tudi 60 letne lepotice vredne greha, so pa po večini par krat ločene in funkcionirajo na vikend paket. Sem mlad Abrahamovec z dodatkom. Imam sina starejša od tega otroka ...prikaži več in oba menjavata študentke, k 40 letni teti hodita na sladice, drink in vljudnostni obisk.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.