Magazin /magazin/vip
163 ogledov

Alenka Mirt pojasnila odhod s Pop TV

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Jaka.marinsek 11:13 31.december 2013.

    ja OK,no. to so tehnikalije. Jst tud delam za firmo prek sp-ja. Zato da sem jim "samo" strošek in ne zaposlen. in ko me ne bodo več rabili, se jim ni treba ukvarjat s pisanji obvestil o odpovedi in potem ...prikaži večm odpovedi, pa odpravnine jim ni treba plačat. Tako da Alenka, če ti niso še povedali... Ja bila si odpuščena.

  • puksicd 11:54 31.december 2013.

    Takšno izjavo lahko razumemo le kot izgovor ega.

  • marjan 13:49 31.december 2013.

    Žal mi je za Alenko, vendar je to logična poslovna odločitev privatnega lastnika TV. Na nacionalni TV pa kljub upadu prihodkov in izgubi, raje dodatno zaposljujejo kot odpuščajo.

  • KOJAK 14:59 31.december 2013.

    Ti pa še zdaj ne razumeš da je bila v bistvu odpuščena... če te prvo dajo na s.p. in ti potem prekinejo pogodbo je to ODPUSTITEV!

  • ficrazom 15:29 31.december 2013.

    Daj se ne blamiraj, saj ji niso prekinili pogodbe. Pogodba je bila enoletna in je pač potekla. Lepo piše, ampak ti ne razumeš.

  • Potoček 16:21 31.december 2013.

    Popravek novice je pravzaprav popravek novinarske korektnosti - novinarka novinarjem. Prekinitev pogodbe in odpustitev, če si novinar, ne smeta biti eno in isto, čeprav je rezultat isti. Tisti, ki ste pa v tekstu našli besedo s.p., ... čestitam vam, jaz je ne najdem.

  • kapibara 17:05 31.december 2013.

    Pred leti je bila CELO slovnična evforija besed: napaka ali zmota... in to v medicinski stroki..povod je pa bil MRTVAK...!!

  • KOJAK 17:32 31.december 2013.

    Nihče se ne blamira, govorim le iz izkušenj prijateljev novinarjev. Vsi so bili nekaj časa zaposleni preko avtorskih pogodb, potem so lastniki odkrili da še bolj prihranijo, če jih dajo na s.p.. Pa to ni samo običaj na PRO PLUSU ...prikaži več to je postal običaj skoraj v vseh medijih. In kot s.p. NIMAŠ plačanega dopusta, NIMAŠ plačane bolniške, ... NO in se strinjam s teboj NI BILA ODPUŠČENA, le rešili so se je na PREFINJEN način, postopoma... Ampak pomembno je le da NI BILA ODPUŠČENA.

  • ficrazom 13:27 31.december 2013.

    Čisto prav je, da je to pojasnila, saj so "novinarji" en dan prej napisali "novico" o odpuščanju, ne da bi preverili dejstva.

  • ficrazom 17:57 31.december 2013.

    Seveda, zato pa je tudi pojasnila. Postavi se v njeno kožo, ko bo iskala službo v bodoče. Je bistvena razlika, ker si moral iz firme stran, ko ti je potekla pogodba, ali pa so te odpustili. Drugače pa je jasno, ...prikaži več da so jo tako ali drugače odrezali.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.