Slovenija
1275 ogledov

Aleš Hojs: Tako se odpove TV naročnina

Komentarjev 42
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Zmago 14:51 10.junij 2016.

    Johann Spohann von Wienerscnitzel tvoji rudeći cveteki me R U B I J O, pa čeprav se nikoli nisem naročil na usluge njihove Javne Hiše.Sem pa Prlek, pa vseeno kolikor toliko poznam slovenska narečja, za razliko od tebe in tebi podobnih.

  • AnzeSmolej 11:56 09.junij 2016.

    NOVINARJI zakaj ne poročate o BILDERBERG srečanju ki se ravno odvija v Taschenbergpalais hotelu v Dresden Nemčija ?!?!?! Zakaj ne poročate o več kot 100 najvplivnejših ljudeh na zemlji, ki odločajo o VSEM !?!?

  • Janez_53 12:02 09.junij 2016.

    Tako pač verniki dokazujejo svojemu velikemu vodji, kako so lojalni! In si s tem pridobivajo točke pridnosti.

  • dragec 12:46 09.junij 2016.

    "JEBEŠ" TO PRAVNO DRŽAVO, ČE JAZ NEBOM PLAČEVAL, PRIDEJO RUBEŽI, ČE "ONI"! NE BODO PLAČEVALI, ZAŠČITI JIH ŠE USTAVNO SODIŠČE, IN ŠE ENKRAT "JEBEŠ" TO POŠTENO, SOCIALNO, PRAVNO IN PRAVIČNO DRŽAVO

  • dragec 12:47 09.junij 2016.

    HOJS JE SSDSS - OVSKA GNJIDA

  • dragec 08:08 10.junij 2016.

    Spoštovani, če ne poznate to osebo HOJSA, VAM LAHKO POVEM, TO JE ODPADNIK OD SDS a, POKVARJENI UMAZANI PREJŠNJI MINISTER ZA OBRAMBO, IN KO JE ODŠEL IZ MORSA SO SE VSI RESNIČNO VESELILI, TO JE UMAZANI HOJS

  • Zmago 09:45 15.junij 2016.

    Ovaduh smrduh Vojtek Višenhofer von Spitzel, kaj ti ni jasno, a si pozabo ???http://www.zurnal24.si/policija-v-berlinu-ubila-slovenca-clanek-266335

  • tomaz 20:42 08.junij 2016.

    Ne vem če j to dosti, kaj pa radio, avtoradio...ne vem no...čeprav sem mnenja, da bi bilo potrebno del tega prispevka tudi odvojiti lokalnim in regionalnim rtv hišam in ne, da vse pobere RTV slo hiša...

  • valerijakregar 21:38 08.junij 2016.

    ma tudi enkrat ne gledam teh j**c od rtv. slo.si !!!!!jih pa neprostovoljno plačujem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!naj konĆno že zakodirajo svoje programe, pa da jih vidimo junake !!!!!!!!!!!!!!!!!!dovolj vas imamo !!!!!na EU sodišče !zakaj plačevati, kar ne ...prikaži veče gledam niti pod razno???????

  • Ivo 00:07 09.junij 2016.

    To ni nič. Jaz sem se odselil, pa sem tudi odjavil TV, pa mi je gospa iz RTV poslala, da moram dokazila poslat o novem naslovu in da nimam tam sprejemnika ipd., čeprav je bila na istem naslovu že naročnina ...prikaži več samo na drugo osebo. Ko je umrl sorodnik v prazni hiši je bila nekaj mesečna drama, da smo odjavili... NORCI.

  • Omega_v6 13:48 09.junij 2016.

    Sem proti plačevanju RTV prispevka!! Poglčejte koliko jih ne pobira prispevkov pa ravno tako preživijo !! Meni se ne zdi pošteno,da eni trdo delajo,da si pridobijo gledalce drugim pa je vseeno saj jih podpiramo vsi državljani!! Obvezno je potrebno RAZDELIOTIO ...prikaži več RTV prispevek med VSE medijske hiše oziroma naj se vsak odloči komu bo plačeval,če že mora!!

  • zipo 20:42 08.junij 2016.

    Kako bo pa gledal svoj Nova24TV? Aja, sej tudi tega ne gleda, še najbol pametno!!!

  • Lavdan 20:53 08.junij 2016.

    Če Janez reče skoči, potem pač skačejo. Čakam še Grimsa in ostale. In potem nastopi mali spolirani advokatek.

  • tomaz 20:54 08.junij 2016.

    Ha ha...sicer bi blo res lahko bolj pošteno to regulirano, samo zakon je zakon..tko pač je ...

  • Avatar Mitja Grmovšek
    Mitja Grmovšek 20:54 08.junij 2016.

    Kakšen zavajajočii stavek levega Žurnala. Sramota! "Aleš Hojs, ki ne bo več imel televizijskega sprejemnika". Na listu pa piše, da NE ŽELI GLEDATI PROGRAMA PROPAGIRATE IN PREDVAJATE... KJE PIŠE, DA TV SPREJEMNIKA VEČ NE BO IMEL????

  • Avatar Mitja Grmovšek
    Mitja Grmovšek 20:56 08.junij 2016.

    Tomaž... preberi kaj piše na listu RTVja.... pa potem neumnosti komentiraj!!!

  • tomaz 21:07 08.junij 2016.

    odkljukal je da nima tv sprejemnika...vendar mu za ostalo še vedno sledi plačilo...pustimo času čas..po moje čakajo, da se mal nabere, da bo kaj za izterjat ...

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 21:07 08.junij 2016.

    Zganjanje cirkusa z najmanjšimi možnimi vložki.

  • erikkk 15:09 01.avgust 2016.

    Se mi pa zdi butasto tole obvezno plačevanje ... človeku se omeji gledanje še drugih kanalov samo zato ker ima televizor doma...Nemudoma je to obvezno plačevanje potrebno prepovedat, oziroma zakodirat RTV kanale, naj ga plačajo tisti ki ga ...prikaži več želijo gledat. Men osebno 1/2/3 gre na bruhanje ki ga moram na silo plačevat.

  • c1305166 12:50 09.junij 2016.

    Zmagec, si danes že zdeklamiral najboljše tvite dneva maršala Janeza in ovadil tiste (bivše) kolege, ki jih niso, da jih lahko vržete iz stranke zaradi nepremostljivih razlik v mnenju o najboljši poziciji fikusa v Verini pisarni?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.