Slovenija
12374 ogledov

Ali bo božič bel?

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dchello 23:39 14.december 2017.

    B.B., od kdaj v slovenščini praznike, kot je božič, pišemo z veliko začetnico?

  • Matevž Novak 01:43 15.december 2017.

    Kdo pa je ta, Božič? Mogoče bo bel od snega, ampak božič, za tega se pa ne ve. Osnove slovenice.

    • thetech 06:24 15.december 2017.

      slovenice? Kaj je to slovenica? Res si neverjetno babav, da popravljaš druge, pri tem pa narediš en kup napak.

    • Matevž Novak 10:50 19.december 2017.

      en kup? To je tipkarska napaka in ne slovnična. Bebav si pa samo ti. Ok?

    • thetech 09:46 20.december 2017.

      Jaz se niti ne trudim pisati slovnično pravilno, ker za to ni nobene potrebe. Od kdaj pa bi morali na internetu pisati slovnično pravilno? Me pa neverjetno nasmejete debilčki, ki popravljate druge, medtem pa sami nardite EN KUP napak. Res ...prikaži večs si neverjetno bebav. Zdaj pa se hitro poglobi v moj komentar, ga preanliziraj in poišči kako napakico. Pa ne pozabi pregledati še vseh člankov na Žurnalu.

    • thetech 09:46 20.december 2017.

      Evo pa še dokaz, da si res bebav: http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-3515520/Are-grammar-Nazi-Language-pedants-likely-introverted-disagreeable.html Pa lep dan gospod bebavi...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.