Slovenija
23 ogledov

Ali je Zidar na psihiatriji?

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jamiroquai 15:14 04.julij 2013.

    "Pršu sem na idejo genialno,zdaj jo pa izvajam maksimalno"

  • gradbenik 14:48 04.julij 2013.

    Psihiatrijo je zidal, najbrž je šel preverit vzdrževanje po POVu.Pa še to: za kakšen odloK pa je zaprosil, prosim lepo??

  • jocif 14:03 04.julij 2013.

    Na psihiatriji? Nehajte se norca delat iz nas!

  • Romanca Rožman 14:17 04.julij 2013.

    Na goli otok, ne pa na psihiatrijo.

  • mph 14:47 04.julij 2013.

    Se pridružujem. Na psihiatriji bodo prej končali vsi tisti reveži, ki jih je ta beda od človeka poslala na cesto z družinami, ki nimajo otrokom kaj jest dat, ... prase prve klase. Kramp v roke, kroglo okrog gležnja ... in ...prikaži več naj koplje v kakšne kamnolomu dokler ne izdahne. On in vsi njemu podobni.

  • Mombly Pilot 16:41 04.julij 2013.

    Saj zapori imajo svoj oddelek na psihiatriji pa naj tam prestaja kazen .Oddelek se imenuje oddelek forenzične psihiatrije in se nahaja v MB.

  • Oxxo 17:40 04.julij 2013.

    Premišljen manever obrambe lopova! On se bo na koncu izmazal... Tisti, ki v trgovini ukrade banano in je dejansko nor (se op. izrazu) da to stori - pa gre sedet...

  • Darko 15:59 04.julij 2013.

    Zaprosil za odlokV naslovu piše odlok, kaj naj bi sprejeli kakšen odlok o prestajanju kazni Za zidarja?odlog - matr ste nepismeni

  • Šemefuky 17:40 04.julij 2013.

    Verjetno si poje: jaz sem ubogi, ubogi, jaz sem nor...Škoda, ker je tam zaradi izigravanja sodišča, bi mu pa privoščil, če bi tam ostal do smrti in vsaj delno plačal za njegove velike grehe.

  • privat 11:02 15.avgust 2013.

    upam da se bo res zaguncal in da bodo pobrali vse premoženje ,ki je v družinski navezi! če to ni kriminal proti državi sami...pol nemore biti nič!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.