Magazin /magazin/film-glasba-tv
11664 ogledov

Ali je Planet TV v teh oddajah Milijonarja priredil vprašanja?

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Friderik1950 07:24 07.januar 2021.

    To smo seveda opazili tudi mi ki spremljamo take oddaje in poskušamo odgovarjati na vprašanja. Pri tem smo se še bolj zabavali, to pa ne zasluži takega obtožujočega novinarsko butastega naslova prispevka.

  • Avatar pantani
    pantani 07:21 07.januar 2021.

    No tale je pa bosa, da ima nekdo, ki ne zna pet in ga skoraj noben ne pozna 7.milijonov ogledov!!! Kako patetični ste novinarji!!!

  • leonardo 08:26 07.januar 2021.

    No, jaz osebno ne morem gledati Milijonarja in to zaradi Godlarja. Tako narejenega voditelja še nisem videl. Mogoče je dober za štose, za takšne oddaje pa ne. Njegov predhodnik je bil v začetnih oddajah res malo lesen ampak, če primerjaš ...prikaži več tega danes, je bil on vrhunski.

    • Avatar Leon
      Leon 10:28 07.januar 2021.

      Kdo te sili ,da ga gledaš? Jaz ne gledam Nova24 , zato jih tudi ne komentiram .

    • leonardo 12:06 07.januar 2021.

      Leon, tudi jaz ne gledam nove, ker jo tudi nikoli nisem in je ne morem ne kritizirati ne hvaliti. Godlerja pa sem hotel gledati pa je zame neprebavljiv. Nisem pa od tebe pričakoval takšen odgovor. Torej. če se ne strinjam ...prikaži več ne smem kritizirati? Krasen poduk!

  • Avatar Emma_Campbell
    Emma_Campbell 13:57 07.januar 2021.

    Zapustil sem služb0 in zdaj. S tem preprostim spletnim delom na domu zaslužim 139 na ur0 od doma. zaslužim 25 tisoč d0larjev na mesec s spletnim delom 3 ure dnevno. Za več p0drobnosti ..... ➤➤➤➤ ➤ LovesMeetx.Com

  • Janez Zorman 17:03 08.januar 2021.

    Samo da ne gledamo več prejšnjega penzionista. Godlar je top.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.