Slovenija
9161 ogledov

Ali si bo Janša drznil tvegati padec vlade?

Komentarjev 40
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rd2dmk2 10:06 30.maj 2021.

    pa vi vsi levi in desni, rdeči in beli ste ... mal fest naivni.. vseh 90 poslancev igra parodijo, vi vsi ste pa veseli statisti, ki se jeb..te med sabo oni pa veselo in krasno se majo. treba je vse ...prikaži veče , čist vse zapokat, jih poslat na dopust, potem pa najdet 90 novih. ampak ne 90 pred leti pozabljenih. 90 čist novih. ne levih me desnih, ne redečih , ne belih, 90 tisith ki vsak dan se spomnijo na tiste, ki so dali življenje da sedaj mi živimo v Sloveniji in vedo da imamo svojo državo in DOMOVINO.

    • kapibara 10:11 30.maj 2021.

      Tose pa žal ne bode zgodilo

    • rd2dmk2 10:20 30.maj 2021.

      upanje umira zadnje

    • eminenca 14:58 30.maj 2021.

      ja, res si omptimis, umpam da ne umreš prej kot tvoje upanje ... tvoje idejo niso osamljene , veretnost, da se uresničijo so pa manjše od verjetnosti, da dobiš loto zadetek, oz. še prej te bo zadela strela ... parlament ...prikaži več bo pa ostal večni teater za nategovanje ljudstva

    • rd2dmk2 23:02 30.maj 2021.

      dobr eminenca, kako pa ti misliš naprej it. se do svoje smrti preklat z onimi drugimi. boš imel kaj od tega ? če nisi del teatra za ljudstvo že dons, pa razmisli o mojem predlogu. in zate in vse ostale ...prikaži veče tale misel : priznati napako pomeni to, da si od včeraj do danes postal pametnejši.

    • eminenca 08:51 31.maj 2021.

      jest tukaj ne morem nič spremenit, pa najbrž tud ti ne, poterbna bo kritična masa, ki se bo nabrala takrat, ko bo v tej vukojebino zadost hudo ... drsimo v krizo, ki se že zdaj kaže, pridelek bo letos slab, ...prikaži več, lahko doživimo še pomanjkanje osnovnih dobrin, tako kot se to že dogaja v us ... folk bo lačen naokol se bo pa fural z suv-ji ... mogoče pa potem komu zasveti žarnica

    • rd2dmk2 09:05 31.maj 2021.

      no ja vam dam še eno misel v razmislek. ta je od J.Joplin, verjetno jo poznate, rojena z srebrno žlico v ustih, pa nabrala lep kup zelencev z takimi kot je tale.. Freedom is just another word for nothing left ...prikaži več to lose.. in če jo prevedem prosto po .. svoboda je , ko nimaš nič več ničesar izgubit. torej, ko bomo goli in bosi, vsak pred svojo jamo, potem bo pa hudič.zato pa nam dajo vaučerje v zameno, da nam pijejo kri zlo počasi

    • eminenca 15:00 31.maj 2021.

      moja filozofija je taka in prepričanja ... svobodo prinaša znanje in vedenje in nič drugega, ... planet je dovolj bogat, v vesolju se lahko zgubimo ... sploh ne vem , kaj je še za izgubit, res pa je, da nekateri ...prikaži več ne razumejo, da obstajajo še duga bitja, ki nas z veseljem izkoriščajo, njih to zabava in točnejo iz dolgčasa ... tukaj gre samo za prevlado inteligence ... tisočletja naž že poneumljajo , ne da bi se tega zavedal in ravno zato se mi ukvarjamo s takimi neumnostmi

  • LetherHossen 20:11 29.maj 2021.

    V osnovi gre za taktično potezo SDS. Nepravilno oddane glasovnice vedno oddata dva poslanca SDS z namenom, da držijo v šahu NSi in da bodo prisilili Počivalška, da se vrne nazaj v parlament. V osnovi gre za odstranitev njega iz ...prikaži več ministrstva in kasneje iz igre za direktorja turističnega holdinga. Žal ima JJ v tem trenutku zelo udobno večino ...

  • Ender3 21:11 29.maj 2021.

    Upam in želim, da se zakalikulirajo po receptu Pojbiča, da se končno rešimo teh sektašev še pred predsedovanjem unije. Škoda in sramota je, itak že narejena. Z njimi na čelu hitimo v katastrofo, krivci pa bodo vsi, ki so jim ...prikaži večm nasprotovali. Bizarno..

    • Avatar NX11
      NX11 22:31 29.maj 2021.

      Ti kar upaj, upanje umre zadnje.

    • Ender3 23:01 29.maj 2021.

      NX11 ne, upanje umre predzadnje, potem pa ti jaz im ostali vretenčarji. Pazi kaj pišeš, poprej malo premisli, razen če si plačan po številu oddanih žaljivk in provokacij 😎

    • Avatar NX11
      NX11 23:23 29.maj 2021.

      Ti in ostali vretenčarji, al kaj pišeš?🤣 Smešen si, sem že vajen groženj radikalnih levičarjev.

    • 5aa93f84874a2d1c45173779b302eaec9123c75c 13:47 30.maj 2021.

      Ender3,ali so ti danes že kaj previjali plenice.😂😀

  • Richard_Mason 16:53 30.maj 2021.

    V prvem mesecu sem prejel 23785 ameriških dolarjev, zadnji mesec pa 29847 dolarjev, samo delal sem od spleta od doma. Sem redni študent in delam le 2 do 3 ure na dan. Več informacij tukaj ...... >>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • onxxx 09:31 30.maj 2021.

    "Maršalu twitotu" ni potrebno narediti nič.Naj pametnjakovič ostane na čelu DZ in pri sprejemu pomembnežev razloži kaj počne,vključno z rušenjem vlade pri tem ,da ni v nobeni stranki.Sicer pa novice v EU redno spremljajo,vprašanje pa je ,kdo se bo tu ...prikaži veču bolj zblamiral.Naj kar ostane tako kot je,vlada naj opravlja svoje delo naprej ,pametnjakovič pa naj se še naprej blamira dokler mu ne dajo vedeti,da je na tem delovnem mestu nezaželjen.

  • jakec42 07:26 30.maj 2021.

    Opozicija hoče volitve,pa ne vedo da so se volilcem po domače totalno zasrali,namesto da bi upozarjali vlado na slabe stvarise raje gredo rušenje vlade za ohranitev privilegijev parazitov prisesanih na državne jasli in za svoje stolčke,takih sigurno ne bomo več ...prikaži več volili,pa ne zagovarjam Janše!

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 23:10 29.maj 2021.

    Dobro recimo,da vlada pade vas vprašam koga voliti?? Fajonka nesposobna in v tem primeru nas preplavijo jugoviči in migranti in mi bomo delali za njih!! Šarec je že bil in nula od nule!! Mislite mogoče Mesca potem bomo komunistična diktatura!! ...prikaži več Alenka pa ni sposobna zato mislim,da levaki nemudoma vrnite Erjavca on vas bo povezal , da boste vzdržali vsaj 5 mesecev!!

    • Avatar NX11
      NX11 23:27 29.maj 2021.

      Priporočam Erjavca, bo Ender imel jurja penzije.

    • mph 23:48 29.maj 2021.

      V primerjavi s SDS bando je čisto vsakdo drugi dobra izbira. Šarec je bil in smo imeli top vlado, vpeljani so bili do takrat nevideni standardni transparentnosti (odstop zaradi sendviča, danes pa ne zaradi milijonov ali milijard), ... potem pa ...prikaži več so zahrbtno člani takratne koalicije, ki so tudi v današnji, prisilili Šarca v odstop, nagajala pa mu je tudi Levica po nepotrebnem, čeprav razumem njihova načela.

    • Avatar NX11
      NX11 00:05 30.maj 2021.

      Top vlado in transparentnost zaradi sendviča? Saj se šališ.. Na študije o DSO za 70 milijonov brez ene ssme opeke si pa namerno pozabil? Šarec je imel vlado v najboljših časih in kaj je njegov največji dosežek? Odstop poslanca zaradi ...prikaži več sendviča in poskus kraje 70 milijonov za študije.

    • pravičnik77 07:53 30.maj 2021.

      Lepa Nataša je še na SOVA? transparentno po VIP kanalih,ali pa še kakšnih drugačnih, živih...

    • 5aa93f84874a2d1c45173779b302eaec9123c75c 20:11 30.maj 2021.

      @Ender3 je skromen...,sendvič,sadni jogurt,pingo sok in da se mu redno menjajo plenice in daje terapija.😀😄🤣😊

  • Avatar Leon
    Leon 08:28 30.maj 2021.

    Maršal Twito žaluje za svojim idolom Hugom Chavezom ! Slika ne laže! https://necenzurirano.si/clanek/mnenja/kubazuela-877548

  • albert58 21:42 29.maj 2021.

    Držijo v šahu NSi???? Ste mislili SMC??? Ne eno, ne drugo se mi ne zdi verjetno. SDS ima tako malo maneverskega prostora, da bi bilo prav destruktivno, da bi si šli takšen avanturizem. Mislim, da so precej stisnjeni v kot ...prikaži več in da težko dihajo ta čas...zelo klaustrofobična situacija za SDS😉...to je realnost...

  • ode 07:02 30.maj 2021.

    https://nova24tv.si/slovenija/politika/to-so-milijonske-hobotnice-zaradi-katerih-sindikati-zelijo-padec-desne-vlade/

  • Dusan21 22:35 29.maj 2021.

    Zakaj pa ne

  • Kirka 15:05 30.maj 2021.

    Ali se desničarji zavedate, da imate le eno desno stranko, saj se je tudi NSi že zlila z SDS? Jelinčič bo pri naslednjih volitvah odpadel. SDS z NSi je sposobna zbrati cca 20%, saj je tudi na desnici dosti normalnih ...prikaži več ljudi, ki ne bodo volili Janše. Na levici, če ne bo kakšne nove stranke, ostanejo LMŠ, Levica, SD, SAB, za katere upam, da bodo stopile skupaj in enkrat za vselej odnesle Janšo v pozabo, kamor spada.

  • Dusan21 22:23 29.maj 2021.

    Če bi bil, pa nisem Janša, bi odstopil z mesta precednika vlade in zjebal levico, ki bi se tisti trenutek poklala med seboj

  • Dusan21 22:33 29.maj 2021.

    Slovenija potrebune še enega klošarja ala Zmagoslavni Cerar, ali Akenko z njenimi palčki in bomo plesali in jedli Jurčkove čevapčiče

    • Ender3 23:04 29.maj 2021.

      Vse, samo Iveka ne omenjaj, ker on je, le še ideološki pravljičar, ki ga ljudje ne marajo.

    • Avatar NX11
      NX11 23:25 29.maj 2021.

      Ender, ne marajo ga levičarji. Ne mešaj ljudi zraven.

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 02:15 30.maj 2021.

      Ko te zafrknejo tvoji kompanjoni zaradi nepismenosti. Bi si upala zatrditi, da sta neveljavni glasovnici oddala poslanca (za enega sem sigurna), ki nimata niti osnovne šole končane. Verjetno nista vedela kaj podpisujeta. Retardi, vsi janšisti!!!!!

    • Avatar NX11
      NX11 02:53 30.maj 2021.

      Kera 2 sta pa to Meh? Vceraj smo na RTV videli izjave vaših slaboumnih protestnikov, ki ne vejo, da je ljudstvo in nacija isto. To vaše nabijanje, da ste levaki bolj pismeni, je groteskno. Levake volijo družboslovci, desnake pa naravoslovci. ...prikaži več Družboslovje je nič, nada, nichts.

    • 5aa93f84874a2d1c45173779b302eaec9123c75c 13:56 30.maj 2021.

      @Ender3,hitro pridi!!!,čas je da ti previjemo plenice in da vzameš terapijo.😆😊

    • Kirka 15:22 30.maj 2021.

      Dušan21, zmerjanje ne vpliva na nič. Dejanja so važna. In ker vemo, kakšen je tvoj šef, bo SDS predvsem zaradi njegovih kriminalnih rabot pogrnila na celi črti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.